Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 25.02.2011, h. 21:48, dodał: Promant
18

RedWolf Airsoft: replika ASG ARES M3A1. Airsoft MegastoreCyma Cybergun Colt M4 CQB-R review. Echo1 USA: XCR AEG video review.



RedWolf Airsoft prezentuje replikę AEG, firmy ARES, pistoletu maszynowego M3A1.

 

 

 

Airsoft Megastore TVCyma Cybergun Colt M4 CQB-R review.

 

 

 

Echo1 USA: XCR AEG video review.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
piter1 25.02.2011, h. 22:37 piter1
Problem luzujacego sie selektora w m3a1 zostal calkowicie rozwiazany :D
Seba_stian 25.02.2011, h. 22:53 Seba_stian
Pewnie było już nie raz wspominane, ale bateria w magu to słaby patent i to bardzo.
ZeneQ_BS 25.02.2011, h. 23:14 ZeneQ_BS
Jezeli magi beda tanie to i tak zmiescisz sie z batka lipo (modelarska) w 100 zł za magazynek. Myślę, że to jeszcze nie aż tak tragicznie. Pozatym, gdzie oni mieli by wsadzić ta baterie ...
Promant 25.02.2011, h. 23:27 Promant
Jakaś obsesja z tymi magazynkami. Przecież i tak wiele osób kupuje po kilka a nawet kilkanaście magazynków np. kiedy są to low capy. Jeśli magazynek jako taki nie będzie miał jakiejś piramidalnej ceny to kupienie sobie zapasowych 3 magów + 3 lipo, nie będzie żadnym kosmicznym wydatkiem.
Za to po wyjęciu maga replika nie strzela.

Cóż, życie to sztuka wyboru i codzienność kosztów alternatywnych. Z czegoś trzeba zrezygnować, to się magazynki i aku kupi.
Comandosu 25.02.2011, h. 23:45 Comandosu
koleś z echo1 przekonał mnie do kupna XCR
MikoWolf 26.02.2011, h. 00:54 MikoWolf
jeden magazynek to 24 USD u redwolfa
senkuPH 26.02.2011, h. 02:17 senkuPH
XCR elegancki.....
hokager 26.02.2011, h. 09:19 hokager
M3A1 Robi wrażenie tylko ta bateria w magu to kiepskie rozwiązanie.
gadzinka 26.02.2011, h. 10:18 gadzinka
m4 cyma? ;o
Andej 26.02.2011, h. 12:12 Andej
A mnie jedno zastanawia. Co będzie jak ogniwa na nagu będą brudne? Już sobie wyobrażam to nerwowe pocieranie magiem o mundur żeby je wyczyścić ;) . Bo zdaje mi się że nie ma tam żadnych kabelków do łączenia maga z rapliką? Fajna replika. Ciekawe jak z ceną i kiedy w Polsce będzie? Thomsony mi się już przejadły... M1 nie ma w sensownej cenie ,a i Garandów brak... Zrasztą Enfildów i Rewolwerów enfilld i S&W też brak. Ale może nie długo będą?
Cena 350-650zł to też nie tak źle.
E, nie przesadzajmy. Bedzie najwyżej to samo co jest gdy zanieczyścisz podajnik kulek w magu. Dlatego wszyscy uważają, żeby nie zasyfić magazynków. 
Kabli tam nie ma tylko jakaś forma styków/gniazd.
Promant 26.02.2011, h. 13:29 Promant
poiu007 26.02.2011, h. 15:31 poiu007
Dla M3A1 widzę tylko miejsce jako broń boczna, tylko ze względu na magazynek. Poza tym replika naprawdę okazale się prezentuje
To jest replika do gier historycznych, tak samo jak MP40 czy pepesza. Nikt oliwiarki nie będzie używał na normalnych strzelankach, bo nie przebije osiągami pistoletu.
Promant 26.02.2011, h. 20:47 Promant
mokular 26.02.2011, h. 16:18 mokular
Ktoś wie czy do tego xcra pasowałby normalny gearbox?? Pytam ze względu na hpa bo broń jest piękna
siridar 26.02.2011, h. 18:17 siridar
Ja pierdziu, ale w oliwiarce wystaczyło trocę pomyśleć i zastosować "magazynki" które wsuwałoby się od do skorupy z baterią, jak w AEPach. Nie trzeba by było 5 baterii kupować na dzień dobry.
No chyba, że ktoś kupuje ze względów rekonstruktorskich,. to wtedy klops, bo dziwnie by to wyglądało.
Ventari 26.02.2011, h. 21:19 Ventari
Wiadomo jaki GB siedzi w oliwiarce?
wysokist 28.02.2011, h. 22:05 wysokist
Sama smarownica 240$ bez baterii
Magazynek 24$
Bateria lipo do niego 18$  ale w innym sklepie ...
Przesyłki razem z 40$
Komplet z zapasowym magiem 240 + 24 +2 x 18 +40 = 340$ 1020 zł plus vat 1255 zł

no to w sklepie będzie za 1500 zł

Ale kto powiedział że będzie lekko
Bez niego Sten MKII, MP40 i Thompson są takie samotne ... :-)
jbone 06.03.2011, h. 10:55 jbone
logiczne ze nie mozna oddac strzalu bez magazynka jesli go wyjmujesz to odcinasz zrodlo zasilania-po co on to gada?