Daj cynk
Reklama

Aktualności

Części konwersyjne MP5

Świat, 25.02.2011, h. 20:54, dodał: Promant
13

Firma Future Energy HK oferuje elementy konwersyjne do replik AEG ASG MP5, na wersje A2/A3.



Jedna z nowych w Hong Kongu firm - Future Energy HK, która zamierza specjalizować się w częściach i zestawach konwersyjnych, oferuje wśród swoich pierwszych produktów elementy pozwalające konwertować repliki MP5 na wersje A2/A3.

 

futureenergy_mp5_handguard_01.jpgfutureenergy_mp5_handguard_02.jpgfutureenergy_mp5_handguard_03.jpg

Chwyt przedni MP5 A2/A3 kosztuje 18USD. Pasuje do replik AEG G&G, CYMA, ICS, SRC. A także do replik GBB VFC i WE. Nie pasuje do MP5K oraz do wersji wytłumionych (SD).

 

10_P_1292826909149.jpg

MP5 A2/A3 - adapter, który dedykowany jest do replik Tokyo Marui, ICS, CYMA, CA (wszystkie starsze modele plastikowe), a także do CA metal body, kosztuje 10.33USD.

 

13_P_1298007849901.jpg13_P_1298005959722.jpg

Dolna część korpusu/chwyt pistoletowy MP5 A2/A3 z selektorem i płytką selektora kosztuje 32.30USD. Pasuje do AEG G&G, CYMA, ICS oraz SRC (nie pasuje do MP5K).

 

11_P_1292827227348.jpg

Zestaw konwersyjny MP5 A2/A3 wczesny model, zawierający chwyt przedni oraz dolną część korpusu z chwytem pistoletowym, oferowany jest w cenie 50.40USD. Zestaw pasuje do replik G&G, CYMA, ICS, SRC oraz CA (nie pasuje do MP5K).

 

12_P_1293836433541.jpg12_P_1297512457573.jpg12_P_1297512325427.jpg12_P_1297512657474.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.futureenergy.com.hk

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
przemooo 25.02.2011, h. 21:59 przemooo
ciekawe jak z baterią w froncie ?
Ziomek08 25.02.2011, h. 22:07 Ziomek08
Na pasie nośnym albo w pokrowcu... Bo nie sądze zeby lipol się choć by zmieścił w froncie...
Promant 25.02.2011, h. 22:11 Promant
Płaski dzielony może wejdzie. Na długość by pasował, a grubość jednego prostokąta to raptem 4mm, albo i ciut mniej.
A najlepiej mieć stałą kolbę :)
FanatykAK 25.02.2011, h. 22:33 FanatykAK
Całkiem ładnie to wygląda. Będzie to dostępne w Polsce?
X-project 25.02.2011, h. 22:37 X-project
bedzie w Polsce
przemooo 25.02.2011, h. 23:45 przemooo
No tak tylko niektórzy lubią składane kolby. I wtedy właśnie pojawia się problem.
Krav-com 25.02.2011, h. 23:53 Krav-com
Dobra robota, sam chwyto starej wersji kosztuje 60 $
Dale 26.02.2011, h. 01:04 Dale
O mój ty panie. Marzenie się spełniło... Na takiego newsa czekałem :D
MP5A3. Najpiękniejsza wśród MP5. Do teraz mam springa od TM.

Czas zbierać na byle cymkę i konwersję.
heaVen 26.02.2011, h. 11:21 heaVen
Zapowiada się ciekawie. Teraz tylko czekać na sklep, który to zacznie sprzedawać.
Musley 26.02.2011, h. 16:53 Musley
Czarno widzę perspektywę zmieszczenia baterii we froncie - sam mam orisowaną CM041 i pakowanie baterii do frontu jest najlepszym sposobem na zmuszenie się do wymiany okablowania.
amper 26.02.2011, h. 18:48 amper
Nareszcie będzie można zrobić rekonstrukcje Johna McClane!!!
Yipee-ki-yay!!!
sgt.Chaos 27.02.2011, h. 21:12 sgt.Chaos
Ojacieeee, stare czasy sprężynowego Marui się przypominają:>
Anaruk 28.02.2011, h. 22:28 Anaruk
ach zakochałem sie w tych duperelkach ..
Przynajmniej będzie coraz lepiej odzwierciedlać ostre H&K :)