Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 24.02.2011, h. 22:38, dodał: Promant
26

Nowe filmy RedWolf Airsoft. Ra-Tech prezentacja nowych produktów, w tym repliki SCAR WE z zamkiem stalowym. Video prezentacja North Atlantic Airsoft Expo.



Nowe filmy zamieścił RedWolf Airsoft. Pierwszy prezentuje replikę strzelby lever action Winchester, produkcji firmy Marushin. Drugi film to instruktaż wyszukiwania produktów na stronie sklepu.

 

 

 

 

Firma Ra-Tech prezentuje nowe produkty, w tym replikę SCAR WE z zamkiem stalowym ver.2.

 

 

 

Na koniec film z 2010 roku, z poprzedniej edycji targów - wkrótce kolejna odsłona imprezy wystawienniczej North Atlantic Airsoft Expo.


 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
fBolo 24.02.2011, h. 23:19 fBolo
Oniemiałem jak zobaczyłem to kopnięcie w SCAR :D
No no, kopie ladnie i bardzo dobrze, przynajmniej dodaje realizmu :P
Graven 24.02.2011, h. 23:27 Graven
major_spectnaz 24.02.2011, h. 23:25 major_spectnaz
Jak zobaczyłem SCARa to miałem taką minę  !(^.^)!
babski 24.02.2011, h. 23:26 babski
Ale ma kopa ten scar :lol: zwlaszcza na red gazie :D
jediwolf 25.02.2011, h. 00:12 jediwolf
To jak wszyscy to ja też. Recoil Scar'a miażdży system xD Wypas. Tylko albo mi się wydaję, albo przy przeładowaniu bolt lekko się zacina.
fiszczak2817 25.02.2011, h. 00:12 fiszczak2817
Ahh ten Scar. Przepiękny odrzut! Aż mi się coś w gaciach poruszyło! :D
Krav-com 25.02.2011, h. 02:02 Krav-com
SCAR - ogień ale to KC to jakać pomyłka...
ViTu 25.02.2011, h. 02:25 ViTu
Sorry chłopaki ale gdzie wy scara widzicie? :p
MarineSlupsk 25.02.2011, h. 07:22 MarineSlupsk
Piękny recoil! Brakuje jedynie łusek przy strzelaniu ^^
Dominio123 25.02.2011, h. 07:47 Dominio123
Odrzut i dźwięk ! Nie zapominajmy o dźwięku :)
Seba_stian 25.02.2011, h. 08:10 Seba_stian
Powiem szczerze, że chciałbym żeby wszystkie repliki tak strzelały. :D
Realizm pierwsza klasa normalnie. :D
Nie jestem fanem scarów, ale tego z zamkniętymi oczami bym brał. :P
Właśnie, żeby tak wszystkie repliki kopały i brzmiały... cud miód i orzeszki ;]

Jakoś tak dziwnie mi się skojarzyło to branie z zamkniętymi oczyma :D
... ale mógłbym spać z nim pod poduszką, mimo wbijającej się w ucho dźwigni przeładowania ;]
shamoth 25.02.2011, h. 09:40 shamoth
hasan 25.02.2011, h. 10:18 hasan
ten kalosz nawet kopie :D
yasioo1984 25.02.2011, h. 11:39 yasioo1984
Ciekawe jak długo przy takim odrzucie wytrzymuje element łączący kolbę z body :) w stockowym karabinku SCAR na CO2 ta część potrafiła pęknąć po wystrzelonych 2 magazynkach :D
Oj tam oj tam, R-T zaraz coś na to zaradzi... za odpowiednią opłatą oczywiście ;]
shamoth 25.02.2011, h. 11:55 shamoth
rucznoi 25.02.2011, h. 12:41 rucznoi
Co do części łączącej kolbę, oto odpowiedź ratechu na YT na podobne pytanie
"when you shoot this custom gun ,you must let your shoulders tight fit stock.but any way we will make a steel part #66.dont worry about that. just have fun ."

Chyba nie muszę mówić właścicielom SCAR'a co to znaczy ;]
nie musisz, nie musisz. a miałem dziada sprzedawać, a tak to zacznę odkładać kaskę:D najlepsze info jakie do mnie dotarło w tym dniu.
yasioo1984 27.02.2011, h. 21:56 yasioo1984
ZeeMike 25.02.2011, h. 14:00 ZeeMike
No w końcu stalowy zamek... Alleluja! Na takiego SCARa czekałem! Ten kopniak miażdży, tylko co powie żona... Trzeba się wystarać o podwyżkę źeby nie zauważyła :P.
Lotnik 25.02.2011, h. 14:49 Lotnik
pięknie ten SCAR kopie:D może w końcu czas na zamiane starej emki:P
wiedzmin1994 25.02.2011, h. 15:05 wiedzmin1994
Fajny ten SCAR tylko, żeby był ładny. :P - dla wszystkich miłośników SCARa :)
Cyrek 25.02.2011, h. 21:41 Cyrek
Scar... to chyba ten moment żeby pożegnać się z nerką
Fedajkin 26.02.2011, h. 09:10 Fedajkin
No rzeczywiście fajny ten mr steel, miło by było na jakiejś strzelance raz go usłyszeć na żywo i zobaczyć albo nawet dotknąć.. ale winchester też mi się podoba.
Miszcz_HK417 27.02.2011, h. 22:19 Miszcz_HK417
Ciekawe jaka cenka i osiągi. Przy takim odrzucie, pewnie cena też odrzuci :D
Kamp 28.02.2011, h. 20:06 Kamp
Cena karabinka firmy WE na terenie PL oscyluje między 1000 a 1100 pln np: http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_gbb_karabiny/a_w_s_s_we-scar_hard_kick_gas_blowback_type-1888.html   ,magazynek na greengas lub co2(ponoć ten gaz jest niepolecany przez redwolfairsoft.com - HFC 134a) mieści 30 kulek (koszt magazynka to 140 -180 pln).
Dodatkowo system open bolt w wykonaniu Ra-Tech kosztuje okolo 60-70$ z czym wiążę się konieczność wymiany magazynka, który sam z siebie też nie jest całkiem tani. http://www.youtube.com/watch?v=uxr6FVqHbkc - open bolt sys.
Nawiązując do realizmu to jest wysoki :) lecz fakt 30 kulkowego magazynku zmusza do kupienia większej jego ilości. karabinek(z mag.) +3=koszt około 1600 pln... eh
Zastanawiam się nad kupnem już około miesiąca ale słysząc ten dźwięk, warto.