Daj cynk
Reklama

Aktualności

SRC XR8 (GEN. III)

Świat, 23.02.2011, h. 23:03, dodał: Promant
34

Firma SRC wprowadziła do oferty replikę ASG AEG XR8 (Gen. III), będącą odwzorowaniem karabinu XM8, w kolorze desert tan.



Kilka dni temu taiwańska firma Star Rainbow Company wprowadziła do oferty replikę AEG Gen. III: XR8, czyli odwzorowanie karabinu XM8 w kolejnej wersji kolorystycznej, a mianowicie: desert tan. Dostępna jest ona także w wersji czarnej i szarej. (Trochę wcześniej była już  dostępna wersja oliwkowa, która jest już do kupienia na naszym rynku.)

 

XR8_DT_ad.jpg

Replika XR8 SRC wykonana jest z nylonu i aluminium. Długość: 800/880mm. Waga: 3242g. Metalowa komora hop up. Gearbox z łożyskowaniem 8mm. Aluminiowe: cylinder, dysza i głowica tłoka. Stalowa prowadnica sprężyny oraz stalowe zębatki. Sprężyna główna generuje prędkość początkową 400fps.

Szczególy wyglądu repliki na przykładzie pozostałych wersji kolorystycznych prezentujemy poniżej.

Wersja czarna:

 

 

 

 

Wersja szara:

 

 

 

Wersja oliwkowa:

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.starrainbow.com.tw

Ocena wszystkich (4.67, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dominio123 24.02.2011, h. 00:23 Dominio123
Chętnie bym nabył oliwkową :)
senkuPH 24.02.2011, h. 00:28 senkuPH
Noooo wygląda przyjemnie :)
guzio29 24.02.2011, h. 00:46 guzio29
Macie ją u Krakmanów już od dłuższego czasu ;)
sjzmisiek 24.02.2011, h. 06:21 sjzmisiek
kwestia gustu, mi sie nie podoba :p
Ligerius 24.02.2011, h. 07:10 Ligerius
Jakieś nijakie te XR'ki... wolałbym już standardowe G36. Wciąż mi się wydaje, że to trzeszczący plastik jak patrzę na te ich body xD
Mamut 24.02.2011, h. 07:44 Mamut
Nie ma problemu z celowaniem, jak tak wysoko są przyrządy?
hubercik12311 24.02.2011, h. 07:55 hubercik12311
Musi być trzeszczący bo błyszczy się jak nie powiem co. A swoją drogą wydaje mi się czy to cudo ma tylko auto i safe czy poprostu niedowidzę?
Mamut 24.02.2011, h. 08:03 Mamut
Niedowidzisz. ;) Semi zakrywa selektor.
SHOGUN_YAMATO 24.02.2011, h. 09:17 SHOGUN_YAMATO
Rybka :D Oliwkowa wgląda najlepiej :)

Kiedyś to chciałem, teraz mam G36K.
GHOSTASG 24.02.2011, h. 09:52 GHOSTASG
Dobry ale. po uno wygląda jak zabawka dla dzieci. po dos gearbox v3 to wszystko wyjaśnia. po tres Tłok wam długo nie pociągnie. Pozdrawiam.
a co wyjaśnia GB v3 ? nie ważne jaki gb rozrzut od v2 do v7 różnią się one tylko kształtem i układem - jednak z mechanicznego punktu widzenia to wciąż tylko przekładnia na 3 zebatkach więc wybacz, ale nie rozumiem twojej wypowiedzi.
Saico 24.02.2011, h. 10:13 Saico
wojtazkk 24.02.2011, h. 10:12 wojtazkk
GBv.3 jest o niebo lepszy od v.2
Mógłbyś rozwinąć??
Wojas_PL 24.02.2011, h. 13:23 Wojas_PL
Sama konstrukcja, nie biorąc pod uwagę stopu i jakości wykonania przyjmuje większe obciążenia mechaniczne
Cyrek 24.02.2011, h. 22:24 Cyrek
Stalker 24.02.2011, h. 10:34 Stalker
Albo cos jest z tymi fotkami, albo jakość wykonania body jest bardzo przeciętna. Albo mam coś ze wzrokiem ;)
Bezim 24.02.2011, h. 10:39 Bezim
ja miałem swego czasu szarą wersję, wykonanie- pożal sie Panu Bogu, plastik jak dla mnie plastikowy jakis, błyszczący, tandetny (w porównaniu np do g36 from jg) no i moja jakaś niedorobiona była wiec krakman zabrał ją sobie spowrotem...
Yfronus 24.02.2011, h. 11:08 Yfronus
Chyba się wezmę za stylizację na BC :D
ZeeMike 24.02.2011, h. 12:21 ZeeMike
G36 meets M41-A Pulse Rifle...
bachu 24.02.2011, h. 13:24 bachu
Ogólnie G36k od SRC jest dość popularne na Wyspach zwłaszcza przez Saity (miejscówki do strzelania ). SRC jest tani i wytrzymały więć Saity kupują je by wypożyczać za kase. Jest to całkiem fajne jak chce sie kumpla zaprosić na strzelanke by mu pokazać co to ASG.
Lecz XR8 to jakieś pomyłka. Jest to najgorsza giwera jaką miałem w ręku. Plastik fantastik, giboczące sie coś. Body jest tak kiepskie ze niedaje rady z długą lufą. Śmialiśmy sie ze można by strzelać za drzewa wyginająć lufe jak cornershoot. Totalna Poraszka. Podobno ten GEN 3 tez lipa.
rostal 24.02.2011, h. 13:40 rostal
Paskudztwo, wygląda jak ryba.
Ligerius 24.02.2011, h. 13:55 Ligerius
Ja np. uważam, że ver.3 jest bardziej "pancerna" od ver.2 - mianowicie chodzi o pękanie gearboxa na przodzie przy głowicy (sam to nieraz przerabiałem jako posiadacz emki wraz z kumplami)
Też się pod tym podpiszę :) Poza tym wygoda przy składaniu i sprawdzaniu na sucho czy wszystko działa prawidłowo jest o wiele większa niż w V gdzie trzeba wkręcać te 2 cholerne śruby w chwycie i potem jeszcze bawić się z kablami i ślnikiem.
SHOGUN_YAMATO 24.02.2011, h. 14:28 SHOGUN_YAMATO
GrimPilgrim 24.02.2011, h. 14:55 GrimPilgrim
Zwykle jak wdziałem XM8 to się powstrzymywałem od komentarzy ale już nie wytrzymam. Ja wiem że karabinek szturmowy nie ma być dziełem sztuki ale są pewne granice dobrego smaku ;)
OniBaka 24.02.2011, h. 15:17 OniBaka
w tym wypadku totalny brak smaku.
Sovieta 24.02.2011, h. 16:44 Sovieta
Fajnie widzieć więcej takich replik, bo od multum hybryd różnych emek etc., czy kolejny przeróbek to już oczy bolą. Jest XM8, może kiedyś doczekamy się takiego AN-94 :D
gadzinka 24.02.2011, h. 18:28 gadzinka
kolba jest stała ?
vampiros100 24.02.2011, h. 18:30 vampiros100
to jest coś pięknego :)
grzesio93 24.02.2011, h. 19:02 grzesio93
Em była emka co wyglądała jak kloc (przepraszam, nie napisze nazwy, jeden z ostatnich newsów) i było oke. Teraz coś innego i nie jest oke. To że wykonanie lipne to się zgadzam :X
Mogliby też granatnik zrobić :D Byle lepszej jakości.
feder91 25.02.2011, h. 01:09 feder91
Ten plastik to chyba największy shitplastik jak z pistoletów na wode -.-'
Masz racje wzrok Cie nie myli.
bachu 25.02.2011, h. 13:15 bachu