Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pierwsze repliki z nowej serii JG już dostępne!

Aktualności, 19.11.2007, h. 19:45, dodał: Westie
21
Dziś w sklepie Gunner Airsoft pojawiły się pierwsze modele replik z nowej serii, zapowiadanej przez JG na rok 2008. G3SG1 i SIG SG552 to miła odmiana po ostatnich wariacjach na temat karabinu AR15, z posiadającą oryginalne oznaczenia repliką HK416 w charakterze "wielkiego finału".




[Powiększ]


Oprócz G3SG1 i SIGa 552, nowa seria obejmuje też wojskowy wariant Steyra AUG (z działającym celownikiem optycznym dającym przybliżenie 1,5x), AKS74U, AK74M (ze składaną "pełną" kolbą) i, co zapewne ucieszy airsoftowych weteranów, SIGa SG550, wyposażonego w dwójnóg. Niewykluczone jest też, że do rodziny "kałachów" z JG dołączy RPK z bębnowym magazynkiem o napędzie elektrycznym i metalowym body oraz, również metalowe, AK47 i AKM.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 19.11.2007, h. 19:54 Gogin
Ehh nigdy nie lubiłem, gównianych firm i ich równie ch... replik. Po kiego kupować replikę 2-3 razy tańszą, skoro tyle, pewnie więcej wydamy na nowe części które.. no cóż
remko 19.11.2007, h. 20:07 remko
A po co wydawać 3 razy więcej co???O gustach się nie rozmawia.Swoją drogą czekam aż HK416 ukaże się w Polsce wtedy biorę od razu.
Konriz123 19.11.2007, h. 20:08 Konriz123
Boże, ludzie, nie wszyscy mają miliony do wydania na karabin!!!!Te jak nazywasz ''gówniane'' karabiny mają przeważnie 350 do nawet 400fps (nie wliczając, że coraz częściej są wyposażone w bardzo dużo metalowych części) i po co je tunningować?! A poza tym mają rok gwarancji więc jak coś się zepsuje to za DARMO serwisy, sklepy naprawiają!!
Bond<007> 19.11.2007, h. 20:13 Bond<007>
Wreszczie Westie wziął się za njusy
szczurek soldier 19.11.2007, h. 20:24 szczurek soldier
Nie moge sie doczekac tego RPK
ATISHOO 19.11.2007, h. 20:34 ATISHOO
No no, JG się rozwija i to porządnie. Pisałem do GF czu będą je sprowadzać i kiedy. Stwierdzili, że na pewno, ale kiedy to nie wiadomo. Pozostaje nam tylko czekać...
przemek10 19.11.2007, h. 22:15 przemek10
no rzesz kurde G3SG1 wygląda tak jak moje TM , postarali sie
lesiulodz 19.11.2007, h. 22:57 lesiulodz
piękne
Stronczek 20.11.2007, h. 14:49 Stronczek
Ciekawe czy są tak samo udane mechanicznie jak ich ostatnia seria MP5 jeżeli tak warto o nich pomyśleć
ATISHOO 20.11.2007, h. 15:28 ATISHOO
Myśle, że raczej poziom się nie zniżył jak już to zwiększył...
Cheatmaster 20.11.2007, h. 16:06 Cheatmaster
"This is a complete 100% copy of TM SG552, Everything should be metal are metal, hi quality plastic body just like TM!!, smooth gearbox and good power!" Brzmi zachęcająco No i te 82$
Wolo_ 20.11.2007, h. 17:03 Wolo_
Hmm ciekawe, kiedy pojawią się na WGC.
yaro 20.11.2007, h. 18:13 yaro
no ogólnie fajnie w szczególności jak się na cenę patrzy a potem przelicza to co widzimy w sklepie u nich a naszym, i mały szok...ich ceny a nasze nawet biorąc cło, podatek i jakiś zysk...ehhh
Dale 20.11.2007, h. 18:18 Dale
Jakby wypuścili Sig'a 551 zamiast tej szkarady byłoby fajniej. No ale 552 jest taktyczna, a to ludzi kręci No ale SG1 też pięknością nie grzeszy, więc już się nie czepiam :]
Dobrze (którzy kupują od JG) że wypuszczają nowe modele, i że jakiś ruch na rynku.
happy666 20.11.2007, h. 18:44 happy666
Jejciu ,przecież JG jeszcze niedawno robiło ,nie oszukujmy sie ,szajs za 2-3 stówy. Jakoś umknął mi ten przeskok jakosci w produktach tej firmy.
Wombat 20.11.2007, h. 21:45 Wombat
Happy, zajrzyj do ich gearboxa. Nie wiem czy skok Ci sie rzuci w oczy, bo czesci sa wykonane w ohydnym kremowym kolorze, ale ich odlew i tworzywo, z ktorego sa wykonane nie pozostawia nic do życzenia.
marian 21.11.2007, h. 18:48 marian
Mam nadzieje, że wkrótce również wyjdzie chiński FA MAS.

p.s 82 $ to około 200 zł. Jeśli to będzie naprawde taka dobra replika jaką reklamuje Gunner Airsoft to to będzie hit roku. Za takie pieniądze...
lilly 21.11.2007, h. 20:06 lilly
Pamiętajcie, że do ceny $82 należy doliczyć jeszcze przesyłkę $8,5 za kg - dane gunnerairsoft - (ok. 5kg), cło ok (3%) i VAT (22%) = $156,50
Co daje w sumie ok 400zł, w zależności od kursu dolara, ale musisz pamiętać o tym, że nie masz gwarancji (chyba, że masz dodatkową kasę na wysyłanie wadliwego towaru do gunnera).

edit: Zapomniałam, że należy doliczyć jeszcze prowizję, jaką odciąga sobie bank lub dolicza sobie gunner za przelew pieniędzy (w zależności czy jest to bank czy paypal).
happy666 22.11.2007, h. 15:22 happy666
I tak powstał chocapic. A raczej tania replika.
@HubertNapierala: Dobrze wiedzieć
happy666 22.11.2007, h. 15:25 happy666
$3

??
boundrose 29.11.2007, h. 13:04 boundrose
"Pamiętajcie, że do ceny $82 należy doliczyć jeszcze przesyłkę $8,5 za kg - dane gunnerairsoft - (ok. 5kg), cło ok (3%) i VAT (22%) = $156,50
Co daje w sumie ok 400zł, w zależności od kursu dolara, ale musisz pamiętać o tym, że nie masz gwarancji (chyba, że masz dodatkową kasę na wysyłanie wadliwego towaru do gunnera).

edit: Zapomniałam, że należy doliczyć jeszcze prowizję, jaką odciąga sobie bank lub dolicza sobie gunner za przelew pieniędzy (w zależności czy jest to bank czy paypal)."

1. Wg. moich informacji cło i Vat nie obowiązuje, jeśli osoba która wysyła przedmiot oznacza go na poczcie jako 'gift'. Nie wiem jednak jaka jest polityka firmy gunner, ale dotąd kupowałem za granicą właśnie w ten sposób.
2. Przelewy za pomocą systemu paypal są darmowe. Otrzymywanie pieniążków w przypadku posiadania konta premium jest płatne.