Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire - rabat także na markowe repliki CA

Aktualności, 18.11.2007, h. 20:59, dodał: Regdorn
8
Od jutra aż do przyszłej niedzieli (25.11) w sklepie Gunfire.pl obowiązuje specjalny rabat dla Maniaków. Od wczoraj w ofercie sklepu znajdują się również markowe repliki Classic Army!




Listopad pędzi jak szalony, za oknem biało, Mikołaj, Święta co raz bliżej, i sklepy nie próżnują. Od momentu powstania sklepu Gunfire i próby zaistnienia na rynku z początku replik średniej klasy, sklep dał się nam już poznać od strony zaangażowania w działalność prospołeczną na rzecz użytkowników naszego portalu, ale też ogólnie rozumianego środowiska airsoftowego w Polsce. Nie cały miesiąc temu zakończył się czasowy rabat na zakupy dokonane w sklepie Gunfire.pl, a już od jutra rusza kolejny, tym razem tygodniowy rabat dla Maniaków!

Aż do przyszłej niedzieli włącznie (25.11) na hasło "WMASG11" (zmiana dotychczasowego hasła!) otrzymacie zwyczajowe już 10% upustu. Obowiązuje on jak zwykle na dowolne zakupy dokonywane w sklepie Gunfire.pl, także na markowe repliki Classic Army (!), które jako nowość od wczoraj znajdują się w stałej ofercie sklepu! Zapraszamy!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
APOSTEL 18.11.2007, h. 22:27 APOSTEL
"Inni długo świętują lub się zamykają, a MY TNIEJMY NASZE CENY o 5,0%! Wszystkie!
Czy wiesz kto w Polsce długo świętuje? A kto się zamyka?
Znając odpowiedź na to pytanie dostaniesz od nas rabat 5,0% na wszystko, także na repliki firmy Classic Army!"
razem daje to nam 15% rabatu !!!
RysiekD 19.11.2007, h. 08:25 RysiekD
APOSTEL te 5% to było ważne tylko w zeszły weekend. A powie mi ktoś o jakie im wtedy hasło chodziło? bo myślałem długo i nic mi do głowy nie przyszło. A z tych 10% trzeba będzie skorzystać
Chmielu7 19.11.2007, h. 10:39 Chmielu7
"jedni sie zamykaja..." chyba chodziło o MG a świętują... nie mam pojęcia
redhiney 19.11.2007, h. 11:52 redhiney
Hmmm, asgshop? Sklep zamknięty od 17.11.2007 do 2.01.2008?
jaqs 19.11.2007, h. 12:50 jaqs
to ktos wie w koncu "kto dlugo swietuje"? bo ja nie mam pojecia... Kraków?
CIN3K 19.11.2007, h. 13:52 CIN3K
Tylko, że asgshop zamknięty z tego powodu:

"Sklep asgshop będzie nieczynny:
od 17.11.2007 do 02.01.2008

Pragniemy poinformować, iż ma to związek
(jak zapewne niektórzy klienci wiedzą ) z nagłą
operacją jednego z naszych głównych serwisantów."
kkazmierski 19.11.2007, h. 19:39 kkazmierski
heh...gunfire...Kumple w tym samym mniej więcej terminie zamawiali giwery i jednemu przysłali złamaną, a drugi jak odesłał do naprawy to kompletnie mu zniszczyli!!!Śmiech na sali!!!
redhiney 20.11.2007, h. 11:16 redhiney
okok, później dopiero doczytałem czemu są zamknięci