Daj cynk
Reklama

Aktualności

AEG XCR w przedsprzedaży

Świat, 21.02.2011, h. 22:29, dodał: Promant
26

Replika ASG AEG karabinka Robinson Arms XCR, z katalogu firmy Echo1, znalazła się już w ofercie sklepu Airsoft GI,



Replika AEG karabinka Robinson Armament XCR firmy Echo1, o której pisaliśmy już kilkukrotnie w newsach, znalazła się w ofercie sklepu Airsoft GI. Sklep oferuje replikę w przedsprzedaży. Cena: 395USD.

Generowana prędkość początkowa: 370fps na 0.2g BB. Pojemność magazynka: 120BB. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje: pojemnik na akumulator PEQ15 oraz chwyt pionowy. Waga repliki: 2420g. Długość: 736mm. Indywidualny numer seryjny oraz licencjonowane oznaczenia producenta wersji palnej.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kosa30 21.02.2011, h. 23:22 Kosa30
Nie przepadam za takimi replikami ale ta bym kupił.
soldier95 22.02.2011, h. 00:02 soldier95
no nie za specjalny:/ wygląda trochę jak marker...
senkuPH 22.02.2011, h. 00:29 senkuPH
Elegancki :)
ravic 22.02.2011, h. 02:12 ravic
FN FAL i M4 :D
no nieźle trafiłeś :D coś w tym jest
sjzmisiek 22.02.2011, h. 06:36 sjzmisiek
chyba bardziej SCAR i M4;)
Krabii 22.02.2011, h. 08:29 Krabii
Ja także nie przepadam za eMkami ale to ma coś w sobie z FaN FALa i gdyby dało by się upchnąć batkę w replice a nie w PEQ to bym się skusił ;]
shamoth 22.02.2011, h. 10:01 shamoth
http://farm3.static.flickr.com/2424/3849121193_c6db85c18c.jpg 
Skoro do ostrego jest możliwość założenia emkowej kolby to napewno do repliki też będzie, a to rozwiazuje problem puszki.
ravic 22.02.2011, h. 10:44 ravic
No niby tak, ale jak już mam najdłuższy i najkrótszy wariant FAL'a ze stałą kolbą to po co mi kolejny ;]
shamoth 22.02.2011, h. 12:32 shamoth
MarineSlupsk 22.02.2011, h. 09:45 MarineSlupsk
Przez taką a nie inną budowę zewnętrzną, XCRka ma chyba przedłużony gearbox... zgadza się? Tak mi się tylko wydaje ;)
Na przedłużony nie wygląda, ale na pewno jest nietypowy.
http://www.wmasg.pl/pl/news/show/102042
Promant 22.02.2011, h. 09:49 Promant
Mlody 22.02.2011, h. 11:36 Mlody
Bardzo ciekawa replika, ciekawe jak sie spisuje..?
Tofic 22.02.2011, h. 14:09 Tofic
jak dla mnie to straszne dziwactwo, ani to fal ani emka, ale o gustach się nie dyskutuje
koho 22.02.2011, h. 14:22 koho
Fakt - bo nie jest to ani emka, ani FAL, tylko Robinson XCR. Po prostu.
I za pewne przy jego konstruowaniu nikt nie próbował go upodabniać do powyższych, kierując się kryteriami estetycznymi. Wygląda jak wygląda.
hubercik12311 22.02.2011, h. 15:48 hubercik12311
Mniam, mniam chyba sobie będę zbierał kasę na to cudeńko tylko ile to będzie kosztowało w Polsce o ile wogóle będzie dostępne...
HellMaker666 22.02.2011, h. 16:19 HellMaker666
395USD to w przybliżeniu koło 1200zł (nie patrzyłem na kurs dolara) + dorzucimy jeszcze koszty transportu i marżę sklepu to coś koło 1500-1600 złociszy będzie. Jak na JG to całkiem sporo.
Jakby troszkę dłuższy ten Robinson był to kto wie :)
Może będzie i dłuższa wersja. Oryginał pokazywany na filmikach promocyjnych razem z repliką, miał dłuższy, mniej więcej 9-10 calowy front i oczywiście dłuższą lufę. Prezentował się znacznie efektowniej.
Wszystko zależy od tego, jak będzie się sprzedawać pierwsza odsłona.

BTW - czy ktoś się orientuje, pod jaką marką i czy w ogóle będzie sprzedawany na "resztę świata" ?
koho 22.02.2011, h. 17:11 koho
Jeśli w Juesej jest jako Echo1 to u nas będzie to coś pokroju JG.
HellMaker666 22.02.2011, h. 19:06 HellMaker666
XCR jest w dwóch wersjach, dłuższa jeszcze się nie pojawiła.
A co do JG, to nie jest to takie pewne - Echo1 zamawia repliki także u Socom Gear, a nawet Inokatsu. Choć zapewne będzie to raczej skromniejszy wykonawca.
Promant 22.02.2011, h. 20:58 Promant
koho 22.02.2011, h. 20:12 koho
Coś pokroju JG powiadasz... To albo np. Taiwangun się spisze i ściągnie to bezpośrednio od producenta bo jakiejś przyjemnej cenie ;), albo... lepiej sobie zafundować ACRa - 50 dolców więcej, a jakość przypuszczam bez porównania - jeśli ktoś chce mieć replikę o bardziej "rubensowskich" kształtach ;).
Timonek 22.02.2011, h. 20:28 Timonek
Mnie to przypomina mix Masady i SCARa, albo jeszcze inaczej.. taki 'odchudzony; Scar.. Ale w sumie ciekawie się prezentuje.
Karpecek 22.02.2011, h. 21:39 Karpecek
A mnie się z kolei kojaży z HK416 + Mka ;D Tak jakoś, no nie wiem...
sgt.Chaos 22.02.2011, h. 23:41 sgt.Chaos
Słodki jest! ^^
Usama 23.02.2011, h. 01:21 Usama
Bardzo KAC PDW-podobny...
Może przez tą kolbę? :D