Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkcje AATV

Świat, 21.02.2011, h. 21:51, dodał: Promant
23

Airsoft Austria TV znowu zamieszcza swoje video recenzje replik ASG i akcesoriów.



Po kilkumiesięcznej przerwie Airsoft Austria TV znowu "nadaje". Na stronie AATV zamieszczono kolejne video recenzje.

Pierwszy film to prezentacja replik G&G GK99 (RK95) oraz Tokyo Marui AK102.

 

 

 

Kolejne video stanowi porównanie naświetlaczy kulek produkcji firm G&G oraz Tokyo Marui.

 

 

Ostatni film jest prezentacją trzech siatkowych masek airsoftowych, w stylu Stalker.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.aatv.at

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Firnow 21.02.2011, h. 22:46 Firnow
dziwny akcent maja chlopaki..
To właśnie dlatego akcentu ich oglądamy! (no i czasem dla produktów przez nich testowanych)
JuniorStress 22.02.2011, h. 11:56 JuniorStress
MatriX482 21.02.2011, h. 22:48 MatriX482
Niemiecki, haloo :D. Nowa odmiana angielskiego: angielski ( dach und luxemburg ) :D

No, to RK-95 nawet nawet...
Austriacki, gwoli ścisłości. ;)
Btw. Ciekawe te tracery...
rubbers2 21.02.2011, h. 23:22 rubbers2
hasan 21.02.2011, h. 23:14 hasan
ej, ten filmik z maskami nawet mnie rozbawił :P
GrimPilgrim 21.02.2011, h. 23:35 GrimPilgrim
Uwielbiam kwiatki lingwistyczne takie jak "kamfortejbol". I to
powtórzone dwa razy! Wcześniej gdy sporadycznie oglądałem filmiki z
AATV jakoś wyrozumiale podchodziłem do ich angielszczyzny ale kolejne
filmiki udowadniają że ten brunet powinien sie ostro wziąć za swoją
wymowę anglika a nie odstawiać maniane. Sorry ale jestem anglistą z
wykształcenia a od jego "angielskego" poprostu uszy bolą ;). A maski
mogą być ale jakoś dla mnie niekoszerne.
weź pod uwagę to, że i tak używają ładnego języka (w sensie słów) :), a już na pewno lepszego niż panowie z RA-Tech :)
hasan 21.02.2011, h. 23:43 hasan
GrimPilgrim 21.02.2011, h. 23:47 GrimPilgrim
@hasan a ty myślisz że oni tak z bani jadą? Widać aż do bólu że wszystko wcześniej napisane.
Efekt dobry. To najważniejsze :)
hasan 22.02.2011, h. 10:17 hasan
Promant 21.02.2011, h. 23:53 Promant
Więc może taki sobie styl przyjęli? I w sumie mają gdzieś jak to jest odbierane. Mogliby jedynie mówić trochę wyraźniej.
bachu 22.02.2011, h. 00:39 bachu
Co do do tych ruskich masek proponuje okularo-gogle ( bo tak je nazywam ) bolle safety. Maske tak wyprofilowac by opierała sie lekko o gogle . Problem ściśniętego nosa rozwiązany, przerwy pomiędzy maską a goglami brak. Proste... Panienki. A i z bolle wywalic szkła znaczy sie plastiki i wstawic siatke. Najleprzy patent maska gogle jak narazie widziałem mam ja. Kumpel wymyślił ją sam od poctaw przed tym stalkerem. Produkcja chałupnicza wykonanie pierwsza liga. Siatka wytrzymuje 17 J śrutem. Chętnie wstawił bym linka ale nie wiem czy ok. Maska w góre jak przyubica u rycerza i przerwa na fajke :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale sugerujesz siatkę jako ochronę oczu?
Osobiście, dla mnie to jeden pies czy dostane w oko kulką czy jej odłamkami, które przeszły przez sito i ugrzęzły w połowie drogi do dna oka...
shamoth 22.02.2011, h. 09:52 shamoth
bachu 22.02.2011, h. 10:54 bachu
Ta moja maska ma zupełnie inna siatke niż ten stalker. Bardziej drobną. Cięszko to wytłumaczyć, napewno byś sie przekonał jak byś ją zobaczył. Tobardziej blacha z dziurkami niż siatka. Nie wiem skąd kumpel ją wytrzasnoł. Jest bardzo minimalnie prawdopodobieństwo ze odprysk sie przedostanie. Ale masz racje takowe istnieje jak wygranie w totka. Polecam takie rozwiązanie wszystkim którym przeszkadza zaparowywanie gogli lub zalewanie sie potem.
Innymi słowy blacha perforowana taka jak w bulbulatorze ;]
Statystycznie, jak mówisz że prawdopodobieństwo trafienia 6 w totka czy przedostania się czegoś przez taki otwór jest porównywalne, to większe prawdopodobieństwo jest że przytrafi ci się coś przykrego niż miłego.
Poliwęglan chroni nie tylko przed kulkami i ich odpryskami a na parowanie są specyfiki, dystansery z gąbek/pinek i wiele innych mniej lub bardziej skutecznych metod.
Poza tym taka siatka skutecznie wycina przynajmniej 1/3 światła i nadaje kilka ciekawych efektów zniekształcających obraz przez co jest ogólnie męcząca dla oczu i mózgu może też - nie chciał bym stwierdzić po kilku godzinach biegania w takiej masce, że jestem muchą ;]
Myślę, że większość osób poleciłoby rozejrzeć Ci się za dobrą kliniką okulistyczna i zorientować w cenach...
shamoth 22.02.2011, h. 12:55 shamoth
bachu 22.02.2011, h. 13:25 bachu
Spokojnie Kolego nie musisz byc opryskliwy. Wycieczki osobiste w stylu idz do lekarza albo jestes głupi i sie nieznasz nie są sympatyczne. Nie wiem co to za blacha nie jestem metalurgiem ale moge sie dowiedzieć jeśli kogoś to interesuje. Zniekształceń nie ma żadnych, wogóle nie widać tej siatki jedyne co to kropka kolimatora wydaje sie jak by była złożona z mniejszych kropeczek jak by sie przyjrześ pod pewnym kontem. Siatka jest tak blisko oka i pod dobrym kontem że żadnych "efektów muchy" nie ma. Możliwe że trudno w to uwierzyś ale taj jest. Mieszkam w Irelandii I tu na strzelankach organizatorzy mają świra na punkcje bezpieczeństwa ( boją sie procesów sądowych ) . To rozwiązanie jest bezpieczne i skutechne. A tu sie strzela dobrymi kulkami a nie straganowym badziewiem 0,12 g więc kulki nie pękają na odłamki tylko jak już to na pół.
Szpnij zatem słowo irlandzkim organizatorom, że to właśnie z reguły te straganowe kulki "motylki" pękają na dwie sklejane części z racji swojej konstrukcji zaś lepsze kulki odlewane w całości w jednym kawałku częściej ulegają fragmentacji na niesymetryczne odłamki.

Z ciekawości - pod tą siatkową maską nie nosisz okularów i organizatorzy nic przeciw temu nie mają?
xasistis 22.02.2011, h. 13:37 xasistis
bachu 22.02.2011, h. 14:30 bachu
Nic. Dostałym w twarz z dość bliska wiele razy I zero bólu. Nie widziałem jeszcze tak małego odprysku kulki by mogła sie przedostać. No ale pewnie masz racje nie upieram sie jakieś tam prawdopodobieństwo jest. Jedyny minus tej siatki jest taki że zaczyna rdzewieć pomimo dobrego malowania. Para wydychanego powietrza skrapla sie na metalu powodująć nie znaczną ale jednak korozje. Wszystko ma plusy i minusy. 
Kolego,
Nie wiem w którym momencie byłem opryskliwy ale takiego zamiaru nie miałem.
Inna sprawa, że nigdzie nie napisałem żebyś się zbadał tylko żebyś zrobił recon na wszelki wypadek jak jednak coś się prześlizgnie przez oczko blachy i potrzebowałbyś fachowej pomocy.
Ziarnka piasku z zabrudzonej lufy wystrzelone razem z kulką z bliska potrafią ładnie pokiereszować skórę, co robią z okiem wole nie wiedzieć.
Być może gracze u ciebie mają więcej wyobraźni i przestrzegają limitów mocy w replikach ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz i z jaką repliką.
I tak jak Xasistis napisał, straganówki pękają na połówki a markowe kule najczęściej fragmentują i bynajmniej te fragmenty nie mają zaokrąglonych krawędzi.
Spotkałem się nawet ze ścinaniem markowych kulek przy kontakcie z twardym materiałem.

Celem moich wypowiedzi było zwrócenie Ci uwagi na fakt że taka ochrona oczu nie jest najlepszym wyborem ale więcej już nie będę...
shamoth 22.02.2011, h. 15:27 shamoth
gadzinka 22.02.2011, h. 15:33 gadzinka
Humor w stylu Strassburgera...
Fajne to fińskie AK, podoba mi się. :D
bachu 22.02.2011, h. 16:03 bachu
Shamoth dzięk za sprostowanie poziom twojej polemiki bardzo mnie teraz ujął. Masz racje co do tego piasku o tym niepomyślałem. A także o tym że Wy chłopaki używacie mocniejszych replik. My tylko 328fps max jest to zawsze bardzo dokładnie sprawdzane. Wszystko powyżej 1J to nielegalna broń palna. Apstrachujać już do tych gogli , maska tej "mojej" siatki + bolle ( niech to będą te plastiki ) jest zajebista  godna polecenia. A stalker dla mnie wygląda jak kaganiec dla psa. No ale kwestja gustu.
Noir 22.02.2011, h. 19:21 Noir
Jeśli przyjmuje się jakąś konwencję, trzeba się liczyć z jej krytyką. Mnie np. ich styl męczy, a te haterskie żarciki mają poziom najwyżej gimnazjum. Akcent też odrzuca i utrudnia odbiór. Co dziwne, co zwykle niemcy potrafią dobrze mówić po angielsku...
Może gdyby to byli Niemcy, to faktycznie mówiliby lepiej po angielsku.
Promant 22.02.2011, h. 21:05 Promant
nocek123 25.02.2011, h. 23:29 nocek123
Posiadam taką maseczkę (chińską z taiwanguna ^^) i jak dla mnie jest bomba. Noszę ją inaczej niż panowie z filmu, dzięki czemu nie mam problemu uciskania nosa, bądź innej części twarzy. Wchodzi idealnie na okulary i nie ma nigdzie przerwy. Przyznam, że wcześniej biegając na strzelankach miałem trochę obawy mimo szmaty na pysku i zaciśniętych ust (oczywiście nie wszyscy tak mają, a ja lubię dmuchać na zimne:)), a teraz nie straszne mi nawet bardzo silne repliki. Jednym słowem: polecam.