Daj cynk
Reklama

Aktualności

CA M15 SportLine już w Polsce

Aktualności, 16.11.2007, h. 09:53, dodał: szalony jack pirat
27
Niedawno CA zapowiedziało wypuszczenie wersji ekonomicznej swojego flagowego produktu jakim jest seria M15. Dwa tygodnie temu dotarły do nas plotki jakoby miała być dostępna w Polsce w grudniu. Otóż sklep Capri zrobił na niespodziankę i replikę tę można kupić już dziś. Choć w przedsprzedaży :) Cena - jak najbardziej konkurencyjna - 450 złotych wraz z ładowarką (oferta promocyjna). Replika ma lufę 6.08mm (wg producenta, Capri twierdzi, że 6,19mm), jednoczęściową, plastikową komorę HU. GB wygląda na zdjęciach ok, jednak widać, że nie są to cześci z "dorosłych" M15.




Głowica tłoka, tłok przypominają te używane w Boyi, zębatki (tłokowa i środkowa) - przywodzą na myśl TM. Plastikowe, cierne łożyska. Silnik High Torque - ale czy nie tylko z nazwy - przekonamy się.

Co do jakości wykonania - podobno nienajgorsza, ciężki orzech do zgryzienia dla producentów z tego segmentu. Więcej informacji - jak tylko dostaniemy replikę do testów.

Choć repliki Classic Army produkowane są w Chinach, to jednak CA ma nad innymi "bardziej chińskimi" producentami dużą przewagę w postaci doświadczenia, zaplecza i kompetencji, a także ustalonej na rynku marki. Zatem są wcale duże szanse na to, że SportLine będzie i dobra i tania, co się dotychczas w airsofcie rzadko zdarzało.

Więcej fotek na army.com/product-popup.jsp?productid=1008" target="_blank">stronach producenta.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sheva 16.11.2007, h. 10:15 Sheva
no jesli okaze sie cos warta moze byc bardzo ciekawie dla graczy i nie ciekawie dla firm pokroju cyma...
szalony jack pirat 16.11.2007, h. 10:18 szalony jack pirat
Polskie znaki.
Skwaru 16.11.2007, h. 11:00 Skwaru
kiedy bedzie recenzja tej repliki??
cena kusi ale czy warto kupowac ?
Cappuccio 16.11.2007, h. 11:10 Cappuccio
Czy warto to się okaże po jakimś czasie...
Jeśli tylko zostanie zachowana kontrola jakości to będzie to śmierć dla "chińskich" replik.

Osobiście miałem na testach replikę sprężynową CA z plastikowym body i była to naprawdę dobrze wykonana replika.
chojrak_89 16.11.2007, h. 11:59 chojrak_89
Czy warto kupić replikę tylko dla lepszego body? Bo chyba tylko tym się będzie różnic od reszty Chinoli...
Klimbert 16.11.2007, h. 12:08 Klimbert
Będzie się różnić od Chińczyków np lufa 6.08, silnik High Torque 2500
chojrak_89 16.11.2007, h. 12:28 chojrak_89
No i jeszcze oznaczeniami hehe... ''Prawie jak oryginał''
TOMBMF 16.11.2007, h. 12:33 TOMBMF
tia dobre i tanie to jest G36c z JG narazie
chojrak_89 16.11.2007, h. 12:36 chojrak_89
Mnie ta replika przekonuje jak reklama proszku do prania....
Cappuccio 16.11.2007, h. 12:47 Cappuccio
Myślę ze body to akurat nie jest tak istotne bo w chińczykach body jest całkiem nie złe.

Jeśli CA nie spaprze tej repliki to raczej atutem niezawodności.
calmlikeaBomb 16.11.2007, h. 13:27 calmlikeaBomb
Replika Classic Army za 500 zł ?? Aż się nie chce wierzyć. Zapowiada się wielki hit, albo wielka kompromitacja. Z zaciekawieniem czekam na testy.
HW_Lisu 16.11.2007, h. 13:34 HW_Lisu
Coś mi się wydaje, że będzie nieźle. Zauważcie, wykonanie z elementów zbliżonych do wszystkich Cym i JG, ale jednak doświadczenie (tak jak napisał Szalony Jack Pirat) Classic Army zdecydowanie większe. Można więc spodziewać się lepszego spasowania elementów, większej kultury wykonania niżeli w przypadku klasycznych "chinoli", a to moim skromnym zdaniem ma największy wpływ na jakość repliki. Zobaczymy, sam fakt powstania wersji ekonomicznych CA moim zdaniem super.
Pasti 16.11.2007, h. 14:17 Pasti
eeeeee nie opłaca się tego brać. Lepiej kupić "dorosłe" CA i mieć metal body, oraz lepsze części...
Placek 16.11.2007, h. 14:48 Placek
a mnie ciekawi czy wyjdą inne emki z ich stajni?
Gogin 16.11.2007, h. 16:48 Gogin
Za dużo plastiku jak dla mnie, ale faktycznie może to być smierć dla replik cymy i wella (czyt. śmieci)
men3L 16.11.2007, h. 18:28 men3L
Bardzo, bardzo ciekawa pozycja na rynku. Replika CA w cenie dotychczasowych i tak stosunkowo drogich Chinoli ? Jeśli będzie działać jak należy to biorę, bo mam dość targania Minimi nawet na małe strzelania
licho 16.11.2007, h. 20:16 licho
Miałem to w rękach.
Body jest plastikowe, ale trzepień na którym jest kolba oraz lufa są metalowe, więc replika nie powinna się połamać w rękach. Przy otwieraniu czekaliśmy aż wyskoczy mały chińczyk ze środka, ale im głębiej rozbierany był tym bardziej byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Jakość wygląda marujowsko. Na dowód tego że CA nie wstydzi się swojego produktu zębatki mają wytłoczenia CA tak samo jak silnik. Więc raczej będą wytrzymywały. Lufa jest dosyć szeroka, więc wymiana jej na preckę da naprawdę dużo więcej fps niż standartowo daje.
mksroka 16.11.2007, h. 20:24 mksroka
Ktoś wie ile ta replika ma fps'ów? Fajno by było gdyby CA wypuściło G36 bądź MP5 tej klasy.
szalony jack pirat 16.11.2007, h. 22:34 szalony jack pirat
Producent podaje 84-105m/s, Egzemplarz , który trafił do Capri miał 305-315fps na lufie z zestawu i 345-355fps po zmianie lufy na stocj CA z normalnej repliki.
paul4402 16.11.2007, h. 23:11 paul4402
MP5 z plastic body będzie ale nie z CA tylko ICS'a więc jest na co czekać. Chinole dostaną po dupie chyba, że sie szybko wezmą do roboty.
mksroka 16.11.2007, h. 23:18 mksroka
Żaden chinol nie zdoła dojść do poziomu jaki prezentuje CA, zwłaszcza przy tak niskiej cenie.
szalony jack pirat 17.11.2007, h. 08:12 szalony jack pirat
MP5 juz jest G&G, bardzo fajne i w przeciwieństwie do SportLina jest to faktycznie wersja odchudzona o body tylko, lufa i GB są normalne.
homik 17.11.2007, h. 10:57 homik
teraz cos taiwangun musi wymyslec zeby P&J sie dalej sprzedawaly
lesiulodz 17.11.2007, h. 16:40 lesiulodz
kiedy wypuszczą takie G36 ?
sienio 17.11.2007, h. 18:49 sienio
no ciekawa propozycja... tylko czekać recenzji...