Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 19.02.2011, h. 22:38, dodał: Promant
20

Produkty marki Propper w kamuflażu A-TACS. Replika kolimatora Reflex Red Dot w ofercie UNCompany. MadBull: licencjonowany front RIS do replik SA80 (L85).



Combat Sport Supply przyjmuje już zamówienia, w przedsprzedaży, na odzież marki Propper w kamuflażu A-TACS. Produkty będą dostępne w połowie marca. Według podanych informacji - różnorodne produkty w tym kamuflażu zapowiedzieli również inni producenci:  MAGPUL, BUSHMASTER, DANNER, REMINGTON, TACTICAL ASSAULT GEAR.

 

propper_atacs.jpg

W ofercie UNCompany dostępna jest replika kolimatora Reflex Red Dot, produkcji firmy Element. Automatyczna regulacja jasności, zasilanie: 2x LR44, filtr do regulacji kontrastu plamki i tła, montaż na szynę 20mm. Waga: 238g. Cena: 66USD.

b.jpgc.jpg

Firma MadBull wprowadza do oferty licencjonowany front RIS do replik SA80 (L85). Licencja na mocy umowy z firmą Daniel Defense. Zestaw szyn ma pasować do replik AEG producentów takich jak: ICS, G&G oraz Army Armament.

 

a.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.uncompany.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tarbuł 19.02.2011, h. 23:13 Tarbuł
OOO  szykuję się zamówienie
KicpA 19.02.2011, h. 23:13 KicpA
Tych risów jeszcze nie ma w ofercie ;( reklamówka nie mówi też nic ciekawego a wręcz pognębia jeszcze bardziej :/ jak mają tak wyglądać to już lepszy jest Ris od Hornbilla :/
Mam Hornbilla i do ICS tego nie założysz, chyba że jest możliwość przeszczepienie ICS'owi podstawy muszki G&G/Army.
Schwarz_Charakter 19.02.2011, h. 23:30 Schwarz_Charakter
A co mnie ICS ;) Chodzi o szegóły których nie ma w tych risach od Madbulla, mam nadzieje że moje a Rsova dojdą... Jak byś chciał sprzedać to pisz ;P
KicpA 19.02.2011, h. 23:33 KicpA
A propos sprowadzania z RSOV sie nie wypowiadam, bo kultura nie pozwala. Są dostępne gdzie indziej od ręki, w 5 dni od zamówienia w HK miałem w rękach.
Schwarz_Charakter 19.02.2011, h. 23:38 Schwarz_Charakter
Jak z Rsova nie wyjdzie to Ebay zostaje ;)
KicpA 19.02.2011, h. 23:41 KicpA
Są w sklepach, ale nie podaję linków, bo nie wiem jak tu z reklamowaniem.
Schwarz_Charakter 19.02.2011, h. 23:46 Schwarz_Charakter
Nie ma w ofercie, bo to dopiero pierwsza informacja. MadBull ma taki system, że jak informuje o "wprowadzeniu do oferty" nowego produktu licencjonowanego, to zwykle na ich stronie pojawia się w ciągu tygodnia (rzadziej dwóch) no i trochę musi potrwać zanim trafi do detalu.
Promant 19.02.2011, h. 23:48 Promant
Dla porządku dodam tylko, że ja cały czas piszę o szynach Hornbilla, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić.
Schwarz_Charakter 19.02.2011, h. 23:51 Schwarz_Charakter
Promant ale to już druga lub trzecia informacja o tych szynach od MB ;)
KicpA 20.02.2011, h. 00:04 KicpA
Wiem, ale teraz już powinni wyrzucić to na rynek, bo wcześniej pisali, że zrobią, a teraz to już niby o ofercie producenckiej. Zobaczymy. Może trwało bo dogadywali licencję.
Promant 20.02.2011, h. 00:14 Promant
Kojot18 19.02.2011, h. 23:30 Kojot18
chcę tego Red DOta !
Bat_Sirius 19.02.2011, h. 23:37 Bat_Sirius
Super! Szyny... niech tylko powiedzą ile za to, żebym wiedział ile muszę nagromadzić.
Zmorak 20.02.2011, h. 08:31 Zmorak
Niech tylko zrobią A-TACS w kolorystyce zielonej i biorę ten mundur, Ktoś wie czy plotka o zrobieniu go w kolorystyce Woodland/Multicam jest prawdziwa?
Szczerze wątpię. Amerykanie robią kamuflaże pod tereny ich obecnych działań (Irak, Afganistan dla przykładu) czyli desert i "jakieś tam" pustynno-miejskie hybrydy. Nie sadzę żeby był im potrzebny kamo do terenów leśnych. Ale kto wie, skoro wzięli MC na pustynię :D
wi2n 20.02.2011, h. 11:54 wi2n
Czaja W-ch 20.02.2011, h. 12:29 Czaja W-ch
Nareszcie jakaś optyka do Tavora.
Ten red dot wygląda prawie jak Mepro21
http://www.meprolight.com/default.asp?catid={2D1A5EA0-9AE1-4487-8E2B-CBBF5641658B}&details_type=1&itemid={FD44627E-1FD3-4811-969B-D59CE751DD4A}
Tylko "prawie" ale napewno lepsze niż Eotech :)
gfilipek 20.02.2011, h. 21:37 gfilipek
"Mam Hornbilla i do ICS tego nie założysz, chyba że jest możliwość przeszczepienie ICS'owi podstawy muszki G&G/Army." Jest możliwość, wczoraj właśnie to zrobiliśmy. Nie ma problemów. Potrzeba tylko wiertarki i gwintownika by śrubami tąpodstawę muszki ustalić na lufie. Dodatkowo trzeba trochę podpiłować zastrzask chwytu ICSa.
A jak ustaliliście podstawę muszki na lufie, to jak zamocowaliście do niej szynę? To mnie ciekawi.
Wierciliście w szynie dodatkowy otwór?
Schwarz_Charakter 21.02.2011, h. 13:59 Schwarz_Charakter
bachu 21.02.2011, h. 14:30 bachu
Bardzo fajny ten A-Tacs szkoda tylko że średnio przydatny w zielonej Irelandii. Chyba każe moje M4 na Magpulu tak przemalować. A ten Red Dot paskuctwo , no ale jak sie komuś podoba I do czegoś tam pasuje to spoko.
javelin 22.02.2011, h. 05:39 javelin
No, kurczaki, w końcu kopia Reflexa, jupii :)