Daj cynk
Reklama

Aktualności

ehobby Asia: Magpul-G&P M16A4 PRS Custom Sniper AEG. RWA: rewolwer Marushin Anaconda Maxi8 4" X Cartridge oraz Airsoft Surgeon Infinity Single Stack 1911.



Coś dla miłośników bębenkowców: RedWolf Airsoft oferuje rewolwer Marushin Anaconda Maxi8 4" X Cartridge. Waga: 870g. Długość: 252mm. Prędkość początkowa: 250fps na HFC 134a dla BB 8mm 0.35g (odpowiada to 330fps dla BB 6mm 0.2g). Hop-up regulowany. Cena: 153USD. Rewolwer dostępny jest również w srebrnej wersji kolorystystycznej.

 

 

ehobby Asia oferuje ciekawą replikę customowąMagpul-G&P M16A4 PRS Custom Sniper AEG. W cenie 450USD nabywca otrzymuje karabin, który wprawdzie nie jest jeszcze "airsoftową snajperką", ale może stanowić dobrą bazę dla takiej repliki.

Do wykonania repliki full metal użyto części firm Magpul oraz G&P. Posiada ona oznaczenia FN (korpus G&P) i generuje prędkość początkową 390fps. Akumulator typu LiPo mieści się w prowadnicy kolby. W replice wykorzystano: aluminiowy tłumik płomienia i lufę zewnętrzną G&P, wzmocniony gearbox z 8mm łożyskowaniem G&P, metalową komorę hop-up G&P, kolbę snajperską Magpul, panele XTM na RIS, ERGO (ERGO-GRIP-01) pistol grip, chwyt AFG, przeziernik MBUS, polimerowa osłonę spustu "V", magazynek PMAG krótki o pojemności 70BB.

 

 

Na koniec replika klasy high end, atrakcyjna szczególnie dla zwolenników jedenastekAirsoft Surgeon Infinity Single Stack 1911. Cena, jak zwykle przy produktach Airsoft Surgeon, niemała: 1466USD. Dopieszczony w szczegółach custom wykorzystuje magazynki TM, o pojemności 26BB. Waga: 962g. Długość: 222mm. Prędkość początkowa: 300fps. Replika akceptuje top gas / green gas.

 

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 19.02.2011, h. 22:47 sjzmisiek
ładna ta emka ale cos bym pozmieniał ;) inny pistol grip (typ psg1), acog zamiast szczerbinki magpula , jakiś bipodzik i byłoby cacy ;)
Co tutaj kolega opowiada ? to kolega nie wie, że jak ma się przyrządy mechaniczne to właśnie po  to, że gdy optyka zawiedzie to się ich używa ?
PiPES 20.02.2011, h. 16:34 PiPES
acogi to takie lunety które chyba nie są na baterie więc zawodzą tylko kiedy nimi mocno pieprzniemy i uszkodzimy, a ja swoim karabinkiem nie napieram o ściany i nie rzucam w dal :) (acogi-kolimatory to inna sprawa i nie wiem czy w realu takie są) tak czy siak z acogiem osobny przezier raczej odpada bo raczej go nie rozłożymy ;) poza tym są wersje tego celownika które posiadają własny przezier bądź dodatkowy mały kolimator na obudowie do celowania :P



szczerbinki/przeziernika używam w swojej emce razem z kolimatorem (eotech) jak bateryjki w nim padną, lub kiedy nie mam ochoty celować przez koli...



więc kwestia gustu co tam wciśniemy - przezier czy optyke, inna sprawa, że w asg często ludzie celują po kulkach... nie mówie że ja tak robie ;)
sjzmisiek 20.02.2011, h. 19:28 sjzmisiek
Lambert 19.02.2011, h. 23:04 Lambert
To przeziernik - nie szczerbinka, misiek. 
Lambert, aż tak dobrze sie nie znam :) będe wiedział na przyszłośc
sjzmisiek 20.02.2011, h. 14:38 sjzmisiek
a no widać że się licytujecie wiedzą z opisów na allegro chyba...
radzio2k 21.02.2011, h. 14:27 radzio2k
johny13 19.02.2011, h. 23:19 johny13
Do swiat jeszcze daleko, a juz choinki pokazuja ....
Ad4m 19.02.2011, h. 23:46 Ad4m
ŻE CO?! COLT za 1466 $ ? chryste, bałbym się go nawet trzymać w kaburze, a co dopiero go opuścić niechcący :P
Mój mnie kosztował troszkę ponad tysiaka (w złotówkach jedynie) i nie mam oporów.
Guest (ID:6452) 20.02.2011, h. 10:33 Guest (ID:6452)
tytanowy88 20.02.2011, h. 00:34 tytanowy88
to jest to :/ Kupić replikę x razy drożej od ostrej wersji :)
Wystarczy kupić używanego kałacha Cymy za 200zł, a już wychodzi drożej, niż pięć ostrych u Pakistańczyka.

Poza tym porównujesz cenę repliki infinity do ceny zwykłej jedenastki, a to nie to samo.
Dread 20.02.2011, h. 09:30 Dread
Zastanawiam się, czy kiedyś ten tekst wreszcie wypadnie z repertuaru.
Norma, że zawsze jak pojawi się jakakolwiek droga replika - od razu jest "o dżizas! przecież to droższe od wersji ostrej!"
A kogo tu obchodzi wersja ostra? Czy to jest forum broni palnej? Czy kupisz sobie wersję palną i będziesz trzymał w szafce przy łóżku?
Promant 20.02.2011, h. 10:14 Promant
Droższy od ostrej wersji? :D Hyehyehyehye, ludzie...

Replika jest droga bo to nie replika dla biedaków, taka prawda. Miał bym kasę to bym ją kupił (oparta o system Marui!). Nie mam więc sobie tylko zdjęcia pooglądam.
Guest (ID:6452) 20.02.2011, h. 10:33 Guest (ID:6452)
Lambert 20.02.2011, h. 08:19 Lambert
Znaczy to tylko tyle, że nie jest to replika dla Was.. 
slepy 20.02.2011, h. 11:16 slepy
W opisie (nie wiem czy wmasg czy sklepu) jest błąd, pistol grip to na pewno nie MOE Magpula.
Racja. Dzięki za czujność, nie zauważyłem. Błąd jest w skróconym opisie sklepu. W szczegółowym podają już prawidłowo. Chwyt ERGO.
Poprawione.
Promant 20.02.2011, h. 12:44 Promant
skayline 20.02.2011, h. 11:38 skayline
Mka super,Takie cos mogl bym miec:P
Raistllin 20.02.2011, h. 12:09 Raistllin
Szkoda że nie zrobili xm110,a przynajmniej sr25 na długim gearboxe, ale ten G&P też fajny.
Piotro 20.02.2011, h. 13:12 Piotro
W karabinie na 5.56 ta kolba jakoś takia nie proportcjonalna do reszty (wielka).
Ładniej wygląda w 7.62.
sarnuch 20.02.2011, h. 13:31 sarnuch
Ktoś użytkuje tego magpulowskiego front gripa ? mam manierę trzymania za magazynek więce nie wiem czy by mi się to przydało, acz wygląda rychło a zacnie ;)
Marcinek83 20.02.2011, h. 15:48 Marcinek83
Colt za 1500 baxów, nieźle, żeby chociaż złotem go pokryli.
feder91 20.02.2011, h. 18:49 feder91
Faktycznie, z ceną tej 19 to już jednak delikatne przegięcie... żeby to karabin był, ok... Ale jak mi wychodzą z pistoletem za 1,5k $ to delikatna przesada ;/

Ja rozumiem że AS to nie hobby dla biednych, ale jak mam wydać minimum 3000pln na pistolet to to na prawdę jest przegięcie... W tej cenie to całkiem pełno prawną snajperkę można zbudować...-i to nie byle jaką...
ale ktoś Ci nakazuje to kupować? Czy zakup jest niezbędny do zabawy w airsoft? Co ma pistolet do snajperki? To tak jakbyś narzekał, że nowej Toyoty Hilux nie opłaca się kupować, bo za tą cenę można kupić jakis sportowy samocjód, i to nie byle jaki.
Flybrother 20.02.2011, h. 19:24 Flybrother
nie 3000zł tylko 4500 około.

A ja jak kupię wszystkie wymarzone akcesoria do mojej hi-capy to bedzie ze 2000zł i jaoś sobie chwalę :D. Kwestia gustu, jedni tyle ładują w karabin, inni w pistolet a inni w ogródek działkowy.
Guest (ID:6452) 20.02.2011, h. 20:04 Guest (ID:6452)
No. Wykopałbym sobie basen na ogródku. Podobno upalne lato ma być tego roku. Problem w tym, że nie mam ogródka.

Jeśli chodzi o repliki tego typu - dlatego właśnie określane są mianem hi-end, bo nie są skierowane do szerokiego grona odbiorców. To tak jak ze sprzętem hi-fi, nie każdy musi kupować NADa, żeby mu się dobrze muzyki słuchało.
A w airsofcie są ludzie, którzy repliki kolekcjonują, którzy bawią się w IPSC, albo traktują to hobby jako trening. Nie każdy jest graczem. Dla niegraczy są właśnie takie repliki.
Promant 20.02.2011, h. 23:14 Promant
Dla graczy tyż. Tylko dla graczy albo z pierdolcem (jak ja) albo z kasą (to już nie ja :D)
Guest (ID:6452) 21.02.2011, h. 20:31 Guest (ID:6452)
frorider 20.02.2011, h. 23:16 frorider
Bezsensowne narzekania że drogie chyba nigdy się nie skończą. A co ci nudziarze powiedzą ludziom którzy takie lub większe kwoty na metr kabla do głośników wydają? Przecież za parę stówek za metr jest już pełen wypas:) Niech każdy wypowiada się na temat sprzętu w przedziale na jaki go stać (lub da radę odłożyć). Cena to cena, czasem po to wysoka żeby nie każdy sobie mógł pozwolić i tyle.



Właśnie Promant zdążył wcisnąć swoje o Hi-Fi jak pisałem komenta.

Przy okazji, NAD akurat to budżetówka. Jest i tani i już dobry:)
Promant 21.02.2011, h. 00:44 Promant
E, no bez jaj. NAD nie jest może hiper drogi, ale od popularnego sprzętu odstaje cenowo. To, że ma w ofercie modele budżetowe, to jeszcze nie znaczy, że siedzi w tej klasie. Jeśli dla Ciebie CD za np. 9000 tysi jest budżetowy to tylko pozazdrościć zasobności portfela.
Zresztą...
Zamiast NADa możesz sobie wrzucić Marantza, Rotela czy Cambridge Audio. :)
Piszesz o serii Masters, zwykły NAD to już tysiąc kilkaset za klocek czyli dla zwykłych ludzi. Taniej i porządnie się nie da:) A jak kiedyś liczyłem to na stereo milion idzie wydać jak się ktoś bardzo uprze. Nie ciągnę już tego dalej:)
frorider 22.02.2011, h. 01:44 frorider
Skejter 21.02.2011, h. 21:27 Skejter
Krell'e,Mark Levinson to jest drogie ;)
aron47 01.03.2011, h. 18:02 aron47
Czy ktoś wie może gdzie można dostać taką m16 ??