Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki RWA

Świat, 16.02.2011, h. 23:11, dodał: Promant
22

RedWolf Airsoft zaprezentował kolejne filmy video swojej produkcji. Do oferty sklepu włączono replikę granatnika ASG M79 5KU.



RedWolf Airsoft zamieścił kolejne dwa filmy video swojej produkcji, w tym prezentację najnowszych produktów z oferty sklepu.

 

 

 

 

Rzadka replika granatnika M79 King Arms ma już na rynku konkurenta. Do oferty sklepu RWA włączono bowiem granatnik M79 5KU. Długość: 725mm. Waga: 2022g. Replikę wykonano z metalu i drewna. Granatnik zapakowany jest w dwóch częściach - kolba i lufa z mechanizmem osobno, dzięki czemu opakowanie transportowe jest mniejsze. Cena: 139USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pinoczet 16.02.2011, h. 23:45 pinoczet
ta M16a2 wygląda interesująco - ciekawie jak z ceną
The more important question for me is, where to buy this cool Iron Man Mask? Anyone here know where?
Bullitt 18.02.2011, h. 10:48 Bullitt
Lesio 16.02.2011, h. 23:47 Lesio
który montaż lufy do kolby jest koszerny? Na śrubę KA, czy ten?
Na jednym z rysunków, na poniższej stronie, które przedstawiają konstrukcję pierwowzoru - widać wyraźnie jak wygląda montaż na śrubę (Figure A-11):
http://www.globalsecurity.org/military/library/policy/army/fm/23-31/f2331_9.htm
Promant 16.02.2011, h. 23:56 Promant
no to teraz pytanie - czy ten RWA ma śrubę w tamtym miejscu...
Lesio 17.02.2011, h. 00:17 Lesio
No tego akurat nie pokazali, ale powinna być.
Promant 17.02.2011, h. 09:14 Promant
napod 16.02.2011, h. 23:48 napod
Te repliki Tokyo Marui BOYS version to jakaś porażka. Czy ta firma obniżyła poziom tak bardzo że wchodzi na rynek dla przedszkolaków?
Repliki z serii BOYS były na rynku na dłuuuugo zanim się tutaj zarejestrowałeś...
KicpA 16.02.2011, h. 23:54 KicpA
To po co je przentują w new product? Jakaś nowa, jeszcze tańsza wersja? :]
napod 17.02.2011, h. 00:03 napod
Może dlatego że w tym sklepie jest to nowy prosduct?... Czy to takie trudne do zrozumienia że jak coś może być produkowane od 20 lat, a gdy jakiś sklep wprowadza po 20 latach do sprzedarzy to jest to w tym sklepie "nowy produkt" w ofercie sklepu?
KicpA 17.02.2011, h. 00:10 KicpA
A czy na rynku klepią jedną wersją emki od 20 lat? Tak samo ten boys to nowa wersja znanego produktu.
Promant 17.02.2011, h. 09:19 Promant
pinoczet 16.02.2011, h. 23:52 pinoczet
Miej na względzie stosunek do ASG w US i A - tam klany zakładają już 14 latki, a dałbyś takiemu pełnowymiarowe M16 z 400 fps ?
U nas też zakładają, tylko jakoś żaden nie chce biegać z TM (chyba, że skrót "TM" rozszyfrować jako "tanie militaria").
Dread 17.02.2011, h. 10:31 Dread
Nikaz 17.02.2011, h. 00:26 Nikaz
ładne cacuszko :D :PP
volf13 17.02.2011, h. 02:01 volf13
A mnie się podoba granatnik, i za 139$
myszekmyszek 17.02.2011, h. 08:59 myszekmyszek
Colciak zajebisty.
fiksk8 17.02.2011, h. 10:39 fiksk8
a ja mam pytanie innej beczki, skad można wziac taką maske jak na 1 filmie??:)
Założę się, że są w jakimś profesjonalnym sklepie dla psychopatów. :)
ZeeMike 17.02.2011, h. 12:14 ZeeMike
Swego czasu były na Allegro - w wersji pomalowanej, bądź nie. Jakiś koleś z Londynu sprowadzał
Ookami 17.02.2011, h. 16:55 Ookami
gfilipek 17.02.2011, h. 12:37 gfilipek
Hahahaha. Zawsze mnie śmieszy jak w filmikach reklamowych replik GBB szybko auto przerywają bo ROF/FPS siadają niemiłosiernie XD XD XD
gadzinka 17.02.2011, h. 15:33 gadzinka
rosyjska ruletka - kocham redwolfowy humor. :D
JohnnyMaczeta 23.02.2011, h. 08:10 JohnnyMaczeta
Mistrzowska jest ta emka w pierwszym filmie !