Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Inokatsu

Świat, 16.02.2011, h. 22:54, dodał: Promant
34

Firma Inokatsu zaprezentowała repliki, które będą tworzyć rdzeń jej oferty w roku 2011.



W roku 2011, w ofercie firmy Inokatsu, obok zapowiadanego wcześniej Colta 1911 pojawi się także replika pistoletu Desert Eagle .50AE zasilanego CO2. Replika ma być wykonana ze stali nierdzewnej i posiadać licencjonowane oznaczenia IMI.

Producent wprowadzi również do sprzedaży kolejne modele GBB M4/M16, wszystkie z nowym typem zamka, który oferowany będzie także w osobnej sprzedaży. Wśród oferowanych emek znajdą się: US Navy SEALs M4 CQBR , M4A1 SOP MOD 0 i M16A4 US Marine Corps.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 16.02.2011, h. 23:26 sjzmisiek
jestem w szoku :D desercik kozacki tylko pewnie ze 1,5k zł jak nie 2 , oby na bazie TM
Ma kosztować 1200USD.
A emki od 1200 do 1350.
Promant 16.02.2011, h. 23:35 Promant
3500zł to dosyć sporo jak na pistolet, mam nadzieję, że 1911'stka będzie tańsza...
dodge6666 16.02.2011, h. 23:46 dodge6666
3,5 koła za pistolet :D Za emkę rozumiem ale nie za pistolet.
Marcinek83 17.02.2011, h. 11:07 Marcinek83
Ależ za stal nierdzewną trzeba zapłacić :) Licencja też :P.
Wiedźminos 17.02.2011, h. 12:21 Wiedźminos
no to wypaliłem przedwcześnie z tymi owacjami , wygląda na to że desert jest na licencji cyberguna i będzie na co2 , czyli desert eagle cybergun/kwc (standard siis/wa/kwc) moze być dobry ale mega rewelacji nie będzie, TM robi lepsze DEagle-kopią mocniej, mają lepszy HU, są bardziej niezawodne
http://allegro.pl/desert-eagle-co2-metal-blow-back-full-auto-i1457427661.html
na moje oko INO zrobi coś na kształt tego deserta z linka tylko że (semiauto i) ze stali zamiast ZnAl-u i z poprawionym "recoil system'em " z tego co wyczytałem
cena 1200$ mocno przesadzona jak na mój gust , można zrobić 2 customy marui/guarder i chyba tego sbie odpuszcze a zrobie sobie 2-giego fullmetala z TM (tym razem czarny :P )
znając życie dobierze się do tego digla ra-tech i wtedy łącznie z magazynkami i wewn. upgradem wydamy około 1700$ na całość :/ sic...
sjzmisiek 17.02.2011, h. 14:37 sjzmisiek
Popatrzcie ile kosztują klamki airsoftsurgeon, tutaj wydale mi się, że do wymiany  będzie tylko preclufa i gumka, chociarz mogli by się postarać o seryjne PDI ;)
thewojtz 17.02.2011, h. 15:36 thewojtz
za 3500zł to można by kupić 3 ostre Glocki 17 ;)
matheews 18.02.2011, h. 22:34 matheews
dodge6666 16.02.2011, h. 23:28 dodge6666
No no, widzę że do 1911'stki może dołączy również i Desert :D
dodge6666 16.02.2011, h. 23:35 dodge6666
O cholera, jak podaje everything-airsoft.com i inne zagraniczne stronki cena Deserta to eh.. $1200USD
ajgor_aa 16.02.2011, h. 23:38 ajgor_aa
Wiadomo co takiego super mają te zamki?
Są całe ze stali ?
Jackall37 16.02.2011, h. 23:43 Jackall37
FanatykAK 17.02.2011, h. 00:16 FanatykAK
Co to za kolimator jest zamocowany na M4A1 Sopmod (2 emka)? Ktoś wie?
Trijicon Reflex 1x24 o ile się nie mylę.
koho 17.02.2011, h. 00:28 koho
Chyba reflex II
wilkosz 17.02.2011, h. 12:30 wilkosz
MedicPl 17.02.2011, h. 11:08 MedicPl
Ciekawe, czy to światło chemiczne na gumce dają w zestawie do M4 CQBR... :b
Padaka 17.02.2011, h. 13:37 Padaka
przy tej cenie to może i nawet gumke dają :)
johny1mob 17.02.2011, h. 14:59 johny1mob
czym te nowe emki różnią się od super version ? bo ja nie widze żadnych róznic po za tym, że w nowych ten dociążany bolt jest standardem
Ukesu 17.02.2011, h. 15:21 Ukesu
Chore.... po prostu chore, klamka AS za 1200 dolców......... powaliło ich. Kiedy cena AS bije cene real steel to absurd osiąga poziom polskiego sejmu.
@Wojdatuz różnicy dużej nie ma, ale żeby aż tyle?
fifibezon 17.02.2011, h. 19:36 fifibezon
A kiedy małe, malowane papierki, nazywane znaczkami pocztowymi osiągają niebotyczne ceny, albo 40letni kolesie kupują sobie kultowe samochodziki machboxa w cenie normalnego samochodu, bo takie hobby - to nie jest chore?
Kto chce i go stać to kupi, nie każdy chce/potrzebuje/musi mieć wersję palną. 
Pozostali nie kupią i tyle. Normalny rynek.
Promant 17.02.2011, h. 21:19 Promant
Uważam, że to jest dobra cena, za najlepszą replike danego pistoletu.
thewojtz 17.02.2011, h. 22:31 thewojtz
Ukesu 18.02.2011, h. 11:23 Ukesu
Promant popieram, ale rzeczy które wymieniłeś mają cechę kolekcjonerską i są stare, mało ich itp. Sam należe do ludzi którzy są świrami i nawet sie zastanawiałem nad 1911 ino, która pewnie z 1k dolców kosztować będzie. Ale doszło do mnie że to śmieszne wydawanie kasy.
Nie, no wiadomo, że z racjonalnego punktu widzenia to praktycznie każde hobby jest śmiesznym i niepotrzebnym wydawaniem kasy. Z drugiej jednak strony nie możemy chyba bawić się w komunistów, bo idąc dalej takim tokiem myślenia, to wszystko co nie jest niezbędne do życia jest zbędne i nie powinno sie na to kasy wydawać.
Myślę, że tak jak Ferrari, Bugatti czy inne takie rzeczy są dla jakiegoś nabywcy celem, tak tez taki desert będzie miał swojego odbiorcę.
W końcu nie każdy jest graczem asg, są też kolekcjonerzy replik.
Dywagacje czy to ma sens czy nie - w sumie nic nie dają. Jeżeli tylko jest nabywca, który daną cene zapłaci, to taka cena jest z punktu widzenia realiów rynkowych usprawiedliwiona.
A że to chore i przesada, to już inna para kaloszy. :)
Promant 18.02.2011, h. 15:23 Promant
pablo79 18.02.2011, h. 11:38 pablo79
Bugatti kiedyś coś bredził,  ''nic nie jest zbyt drogie, nic nie jest zbyt piekne''.
Wiewioor 18.02.2011, h. 16:35 Wiewioor
i po co ten przepych! wystarczy gumka recepturka i już masz magazynek lub lightsticki zawsze pod ręką :D no chyba, że to jest pro-tactical rubber band mark 2.0 marki Inokatsu za 100$
Zdziwisz sie facet, ale te gumki są na kontrakcie US : D
dzynek 19.02.2011, h. 00:34 dzynek
sisi 19.02.2011, h. 11:10 sisi
Teraz tylko pytanie o dostępność w Polsce... miałem sobie sprowadzać z za granicy M4A1 ver.2010 ale jak już ma być 2011 to może jakiś sklep sprowadzi... ;)
Tu wszyscy pisza o cenach itp :D Ja wam moge sprzedać gumke do lightsticki taka jak w tej ofercie za tylko 50 zł sztuka :D To na pewno tańsze niz 100$ :P
Juza 21.02.2011, h. 22:57 Juza