Daj cynk
Reklama

Aktualności

Przyszłość WMASG - spotkanie redakcji

Aktualności, 11.11.2007, h. 19:02, dodał: Regdorn
20
W ubiegły weekend (9-11.11) w Morawiankach w woj. świętokrzyskim miało miejsce spotkanie, w trakcie którego redaktorzy WMASG dyskutowali na temat przyszłości portalu.




W trakcie pierwszego tego typu zebrania poruszyliśmy kwestie dotyczące aktualnej sytuacji i możliwości Witryny. Przeanalizowaliśmy także wszystkie problemy na jakie m.in Wy nam zwracacie uwagę. Spotkanie możemy uznać za bardzo owocne.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
happy666 11.11.2007, h. 19:25 happy666
Trochę ogólnikowo o tym spotkaniu.
Placek 11.11.2007, h. 19:35 Placek
chcielibyśmy dowiedzieć się co dokładnie było ustalane lub omawiane. chyba, że to tajne.
kydrys 11.11.2007, h. 20:01 kydrys
miło. a co konkretnie wyszło z tego spotkania?
AdRain 11.11.2007, h. 20:55 AdRain
popiliśta? ;]
Cappuccio 11.11.2007, h. 20:56 Cappuccio
każda okazja jest dobra ...
szalony jack pirat 11.11.2007, h. 21:33 szalony jack pirat
Zrobiliśmy mnóstwo rzeczy, wystarczy wziąć byle jaką książkę do zarządzania strategicznego, to tak pierwsze 30%
Foka 12.11.2007, h. 01:45 Foka
Po długiej i burzliwej dyskusji, cechującej się wzajemnym zrozumieniem komisja ustaliła... sobie to co chciała.

O wynikach przekonacie się stopniowo na portalu i na forum.
HW_Lisu 12.11.2007, h. 07:22 HW_Lisu
Ja też wczoraj się spotkałem i pewnie efekt jest podobny Głowa boli
Xie 12.11.2007, h. 09:37 Xie
Już niech Cię Lisu głowa nie boli.... ja czuję się świetnie i tryskam radością A zużycie największe było.... hmmm.... papieru toaletowego? (aż się gospodarz łapał za głowę )... nie wiem... może ktoś mumię chciał zrobić? Ah nie.... to chyba katar, który wielu z nas dorwał...

W kwestii spotkania - oczywiście wszystkim użytkownikom należy się informacja na temat tego, jak będzie... ale jednomyślnie postanowiliśmy trochę z tym poczekać. Dlaczego? Ano po pierwsze dlatego, że niespodzianki są miłe. Po drugie dlatego, że ważniejsze są czyny niż słowa i nie chcemy zbyt wiele energii stracić na samo gadanie... lepiej od razu wziąć się do pracy.

Mogę zdradzić, że wzięliśmy pod lupę całokształt portalu - pod względem treści, wyglądu jak i użyteczności. Staraliśmy się podejść do kwestii z punktu widzenia zwykłego użytkownika... no i mamy nadzieję, że zmiany/ulepszenia zauważycie sami, oraz że się spodobają.

Przy okazji wspomnę też, że jest takie miejsce na forum, gdzie możecie sami wyrazić swoje opinie o WMAG: $3 Jak wspomniał Regdorn, również tanm zamieszczone wasze uwagi były tematem naszej dyskusji.
Wombat 12.11.2007, h. 10:25 Wombat
Nowy plan pięcioletni wmasgu?
szczurek soldier 12.11.2007, h. 10:52 szczurek soldier
Spotkanie dowództwa ??
Xie 12.11.2007, h. 13:58 Xie
Tak tak.... plan 5-cio letni. Od dzisiaj wszyscy zwracamy się do siebie per "towarzysze i towarzyszki", a użytkownicy mają wyrobić 150% normy....

no nie no.... bzdura.... i jeszcze nie wierzcie pogłoskom, że te powieszone papiery to taka nasza z nudów zabawa w kalambury
HW_Lisu 12.11.2007, h. 14:01 HW_Lisu
...ta, to czemu widać tam jak na dłoni hasło "Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada" ??
Pasti 12.11.2007, h. 18:11 Pasti
Rozumiem, że Foka wedle postanowienia z spotkania redakcji został zdemaskowany. Ojjjj... już wiem, gdzie jest ciemna strona mocy....
leander 12.11.2007, h. 19:39 leander
W tym samym czasie w otwocku (woj. mazowieckie) był zlot brytofili, i też były burze mózgów ;D
Kmieciu4eveR 12.11.2007, h. 19:43 Kmieciu4eveR
Na zdjęciu wygląda to tak, jakby Doktor Zło wraz ze swymi sługusami ustaliali plan przejęcia władzy nad światem.
Na papierze - plany Doomsday Device (ostateczne rozwiązanie kwestii nieśmiertelnych)
Sharpek 12.11.2007, h. 20:24 Sharpek
Na tych kartkach są wypisane wady WMasg, a na tej na dole małej - zalety ;]
mastah 12.11.2007, h. 21:19 mastah
Zauważyliście,
że Foka zmienił avatar ?
Wombat 12.11.2007, h. 22:01 Wombat
Przypomnijcie mi potem, żebym zawsze umieszczał emotkę na końcu każdego żartu, tak specjalnie dla Księżnej
Xie 12.11.2007, h. 22:27 Xie
Teraz faktycznie nie wiem czy sugerujesz, że czegoś nie zrozumiałam, czy to taki miły akcent z Twojej strony...
Bo w sumie moja wzmianka o towarzyszach i normie była odpowiedzią na żart.

Gorąca prośba - ja wiem że "Księżniczka" jest długie, ale to całkiem inny tytuł niż "Księżna", tak więc proszę nie zmieniaj mi nicka.

$1 a to nie była ta kartka, gdzie pisaliśmy wyniki burzy mózgów pt. "Co zrobić z nieznośnymi użytkownikami"? Jak pamiętam w wyniku głosowania wypadło "Damy go na pożarcie Foce"
Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości skąd avek taki