Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki Real Sword w Polsce!!

Aktualności, 08.11.2007, h. 19:14, dodał: szalony jack pirat
23
Wyjątkowa wiadomość z naszego rodzimego rynku - sklep Gunfire sprowadził kilka sztuk replik Real Sword - modele Type 97 i Type 56 (dalekowschodnia wariacja na temat AK47) w wersji z kolbą składaną i stałą. Przypomnijmy - repliki RS charakteryzują się niesamowitą jakością wykonania - większość cześci jest identyczna w wykonaniu i użytych materiałach co ... real steel :), okładziny, kolba, chwyt wykonane są z tego samego drewna, części metalowe - ze stali. Cena niestety jest adekwatna - blisko 2 tys. złotych.



Drogo? Taniej niż konwersje Inokatsu ... A jeśli wierzyć opisom producenta (tu Type 97, tu Type 56, tu Type 56-1, tu Type 97B - wersja skrócona) jest to zupełnie nowa jakość na rynku replik, której nie powstydziłaby się Systema.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 08.11.2007, h. 19:39 xasistis
hmm.. alternatywa dla PTW systemy?
Placek 08.11.2007, h. 19:55 Placek
nie. bo PTW to Professional Training Weapon, czyli coś na czym mają trenowac żołnierze, a to wciąż zwykła replika.
Promant 08.11.2007, h. 20:15 Promant
Zwykła replika, bo nie trenują nią żołnierze?

Materiały, waga, wymiary - praktycznie 100% oryginału, poza bebechami. Gearbox też specjalnie skonstruowany aby zachować realne rozmiary stalowego body; podstawa szczerbiny; muszka - osadzone jak w ostrym itp
W czym jest gorsza od systemy?


0L0 08.11.2007, h. 20:22 0L0
"...sklep Gunfire sprowadził..."

Raczej AirSoftGuns sprowadził, nie Gunfire
nowakos 08.11.2007, h. 20:38 nowakos
Type 56 wygląda świetnie, chociaż zdjęcie jest pewnie z aluminiowym bagnetem, a w stocku jest plastikowy. I nie myślałem, że będzie aż tak drogi...
Placek 08.11.2007, h. 20:49 Placek
gorsza, a przynajmniej inna jest w tym, że tu nie można w kilka sekund zredukować lub zwiększyć mocy. Chyba, ze ktoś ma szybkie rączki;]
Pasti 08.11.2007, h. 21:17 Pasti
To jest I klasa AEG(podobno) i wykonane ze STALI i ABSu. Drożyzna. RS wydał drugiego bezkolbowca z normalnym GB(nowa wersja, ale części pasują od innych normalnych GB).
Może dlatego type97 tak drogi. A "AKaczy" to już na rynku masa jest.
RysiekD 08.11.2007, h. 21:20 RysiekD
A mnie ciekawi jaki zastosowali patent w składanej kolbie aks, ale pewnie identyczny co w TM i CM, więc brzdęk i nie ma blokady
ATISHOO 08.11.2007, h. 21:42 ATISHOO
No tak ale z tego co się orientuje to nie ma kałacha PTW. Moim zdaniem repliki RS są bardziej dla ludzi, którzy cenią sobie wykonanie i mają za dużo pieniędzy...
Rav. 09.11.2007, h. 08:28 Rav.
OLO napisał: "Raczej AirSoftGuns sprowadził, nie Gunfire "

Olo, Sklep Airsoftguns i Gunfire to dwa różne sklepy. Jedyne co je łączy to jeden właściciel, co widać na stronach - firma JB TRADING
Rav. 09.11.2007, h. 08:33 Rav.
"Bagnet" w stocku jest z tworzywa. I taki też widać na zdjęciach. Aluminiowy dostępny będzie osobno
LordYoghurt 09.11.2007, h. 10:02 LordYoghurt
Piękna sprawa! Na redwolfie już od kilku tygodni wisi recenzja:
$3
Aha - jakkolwiek replika wygląda świetnie i pewnie tak też się będzie sprawować, to porównywanie jej z PTW jest śmieszne. Nie tylko klasa oddania szczegółów kwalifikuje replikę do tej kategorii.
happy666 09.11.2007, h. 15:56 happy666
Kurde ,przez to moja replika bedzie miałe kopmpeksy
happy666 09.11.2007, h. 15:58 happy666
miała kompleksy*
Olaf89 09.11.2007, h. 17:29 Olaf89
Mnie to nie rajcuje...
Tak czy siak to tylko replika.
Chociaż jak trzymałem PTW w ręku to miałem oczy jak Begerowa...
Kamzi_909 09.11.2007, h. 18:38 Kamzi_909
Według mnie, RS jest raczej alternatywą dla Inokatsu a nie PTW, ponieważ PTW to już inna bajka(cena, cena i jeszcze raz cenaoraz jakość )
Kubaforge 09.11.2007, h. 19:39 Kubaforge
Doczytałem i spadłem - ponoć type 97 tej firmy spełnił ostre wymagania i jest teraz oficjalną bronią treningową dla chińskiej armii.
Ktoś pisał, że nie podobne do PTW...
happy666 10.11.2007, h. 01:01 happy666
A czy ten fragment nie wskazuje na to ,że nie jest to bron stalowa:
"Real steel factory standard high strength duralumin frame, forged and CNC processed". Nie mam 100%owej pewności więc mogłem to źle zrozumieć.
snajper-awm 16.11.2007, h. 13:11 snajper-awm
RAFRON77 Airsoftguns.pl i gunfire.pl to ten sam sklep No chyba że od czasu odkąd opuściłem forum airsoftguns.pl coś się zmieniło A co do tematu to zdecydowanie bardziej podoba mi sie systema. Te są dla kolekcjonerów wieszających kałasze na ścianach