Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje i nie tylko

Świat, 12.02.2011, h. 12:02, dodał: Promant
12

Evike.com: nowe produkty w ofercie Echo1StrykeAirsoft: Robinson Arms XCR. RA-Tech: nowe video testowe. Replika GBB PMR-30 Keltec. Srebrna seria replik Deep Fire. Madbull: adapter kolby M4 do repliki XCR.



Evike.com prezentuje nowe produkty na rok 2011, w ofercie firmy Echo1.

 

 

 

Kolejna video prezentacja repliki Echo1: Robinson Arms XCR. Tym razem film zamieszczony przez StrykeAirsoft.

 

 

 

Firma RA-Tech przedstawiła nowe video testowe.

 

 

 

Już na targach Shot Show przedstawiono makietę tej repliki, a obecnie pojawia się coraz więcej plotek. Mimo, że nadal nie jest znany producent pistoletu w wersji gas blow back, wiadomo, że replika GBB PMR-30 Keltec ma coś wspólnego z firmą Socom Gear, która posiada zakupione licencje. Przypuszczenia są różne, pojawiły sie np. informacje, że Socom Gear będzie tylko dystrybutorem repliki, a kto inny ja wyprodukuje. Poniżej zdjęcia przedstawiające prototyp oraz wersję palną.

 

Socom-Gear-Keltec-PMR-30-620x462.jpga.jpg

Srebrna seria replik AEG M4 produkcji Deep Fire powiększa się. Zapowiedziano trzy kolejne modele.

 

DeepFire-Silver-Series-620x415.jpg

 

Firma Madbull zapowiedziała wyprodukowanie adapterów z prowadnicami pozwalających na montaż kolby M4, dedykowanych do repliki Robinson Arms XCR. Zaprezentowano projekt.

 

b.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoftnews.fr

www.peopleairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
JuniorStress 12.02.2011, h. 12:48 JuniorStress
Ten Keltec całkiem ciekawy. Wreszcie coś innego niż tysięczna odmiana colta
Tak czy inaczej w każdej odmianie colta się zakochuje ;D Nie wiem jak Wy.
Ciachu22 12.02.2011, h. 15:58 Ciachu22
gadzinka 12.02.2011, h. 13:09 gadzinka
A wie ktoś jak tam sprawa tego złodzieja Burnejki z Stryke Airsoft?
Yfronus 12.02.2011, h. 14:26 Yfronus
Ja chcę stalowy zamek CNC do hajkapy 4.3, łeee... Mam nadzieję że takowy też zrobią.
biper911 12.02.2011, h. 15:10 biper911
Keltec PMR-30 - mam wrażenie, że ten kto projektował ten pistolet był swieżo po wizycie w Danii.. a dokładnie to w Legolandzie ;-D
Melite1337 12.02.2011, h. 15:53 Melite1337
ja chce tego GATA !!! :D
rain 12.02.2011, h. 16:02 rain
Fajnie widzieć że taka niszowa firma jak keltec doczekała się repliki :)
SHOGUN_YAMATO 12.02.2011, h. 19:32 SHOGUN_YAMATO
Ten SAW w 0:53 w pierwsym filmiku jest pojechany :D Keltec też :D Future weapons all the way :D
volf13 13.02.2011, h. 17:05 volf13
Ależ ten PMR-30 jest paskudny, chociaż może jest o tyle wygodniejszy w użyciu niż Colt, bo chwyt ma całkiem obszerny
lup 14.02.2011, h. 20:09 lup
Nie jest. Kształt o ile pamiętam wymusza nabój jakim to strzela, co dla airsoftu jest bezsensownym elementem swoją drogą.
lup 14.02.2011, h. 20:09 lup
Nie jest. Kształt o ile pamiętam wymusza nabój jakim to strzela, co dla airsoftu jest bezsensownym elementem swoją drogą.
rain 14.02.2011, h. 22:46 rain
Dokładnie, nabój to .22 magnum i co przyjemne - wchodzi tam tego 30 sztuk.
Podobna sytuacja jest z 5-7, tam też przez nabój chwyt jest długi i wąski.