Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Coyote ASG

Polska, 11.02.2011, h. 14:36, dodał: Promant
15

Latarki czołowe firmy MacTronic. Najnowsze repliki ASG AEG VFC. Kulki Bioval.



Sklep Coyote ASG włączył do swojej oferty nowe produkty. Wśród nich kolejne produkty polskiej firmy MacTronic. Tym razem są to latarki czołowe.

 

1.jpg2.jpg

Ofertę sklepu wzbogaciły również najnowsze repliki AEG firmy Vega Force Company.

 

4.jpg4a.jpg

Dostępne są także najnowsze SCARy, które można już określić jako czwartą generację tego produktu. Od poprzedniej wersji różnią się przede wszystkim wzmocnionymi gearbox'ami.

 

3.jpg5.jpg

Na stronie można również znaleźć kulki marki Bioval.

 

6.jpg

 

 

 

 

Źródło:
www.casg.pl

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GERALT 11.02.2011, h. 15:30 GERALT
no i nadal czekam na biovale powyżej 0.3g ;)
Raistllin 11.02.2011, h. 15:52 Raistllin
Z tego co widzę nowe scary już bez oznaczeń, szkoda.
też jestem zdziwiony, tym bardziej że to był główny powód za wybraniem VFC zamiast G&G jeśli chodzi o SCARy Light:/
Krabii 11.02.2011, h. 20:30 Krabii
Death_man 11.02.2011, h. 16:43 Death_man
Te Mac Tronic'i to dla mnie ciekawa alternatywa cenowa wobec Petzla, do którego zakupu czołówki się przymierzam.
Może ktoś pokusi się o przeprowadzenie testów z porówaniem właśnie produktów Petzla, coś jak test latarek taktycznych Foki. :)
Poszukaj na http://www.swiatelka.pl/. Powinieneś znaleźć tam kilka testów porównawczych.
esco 11.02.2011, h. 21:12 esco
Itp H01 polecam
szczurto 14.02.2011, h. 14:27 szczurto
Mati13k 11.02.2011, h. 20:53 Mati13k
Jak fajnie mieć SCARa starszej generacji z pięknymi oznaczeniami. Ciekawy jestem co jest powodem usunięcia oznaczeń.
Teo 11.02.2011, h. 22:09 Teo
Yyyyyy...prawa do marki/oznaczeń/loga ?
Yyyy, ale prawa były?
Mati13k 12.02.2011, h. 09:59 Mati13k
Raistllin 12.02.2011, h. 00:14 Raistllin
Coś gdzieś czytałem, że mieli już nie mieć oznaczeń, choć mam Scara III generacji VFC i mam oznaczenia.... choć nie jest to nadal full oznaczeń jak ma mieć nowy Tokyo Marui z logo FN.
Yeneth 12.02.2011, h. 10:02 Yeneth
Posiadaczem praw na licencyjne oznaczenia FN Hernstal na Europę jest obecnie... Cybergun ;) Z producentów replik dogadało się z nim tylko G&G (w kwestii licencji FNH) stąd ich P90 nosi oryginalną nazwę a oznaczenia licencyjne wkrótce pojawią się też na reszcie replik FN tego producenta. Maniacy jednak nadal bedą mieli dylemat pomiędzy SCARami VFC i G&G... "piaskowa" wersja tego pierwszego producenta ma ten atut że nie zdradza twojej pozycji z 2 km ;)
W obecnej sytuacji ja nie widzę rzadnego dylematu - lepiej brać G&G gdzie ma się przyzwoity GB a kolor zawsze można poprowić:)
Krabii 12.02.2011, h. 12:41 Krabii
Działa to też w drugą stronę :) nie poprawiać koloru tylko dostosować według siebie gearbox :)
Raistllin 12.02.2011, h. 13:24 Raistllin
Promant 12.02.2011, h. 11:45 Promant
Mniej więcej tak to wyglądało, że Cybergun sfinalizował swoje prawa do oznaczeń w wielu przypadkach już w momencie gdy inne firmy tych oznaczeń używały, po wstepnych uzgodnieniach z producentem wersji palnej. Dotyczy to nie tylko broni FN. W sytuacji kiedy Cybergun dopiął sprawy "na ostatni guzik" i wyprzedził inne firmy ASG - zaczęły się kłopoty. CG znany jest ze swojego bezkompromisowego podejścia - od razu grozi procesem i wchodzi na drogę sądową, Najprawdopodobniej VFC nie podobały się warunki podane przez CG więc nie doszło do porozumienia, a żeby nie popaść w konflikt prawny - zrezygnowało z oznaczeń.
szczurto 14.02.2011, h. 14:26 szczurto
Jako czołowke poleciłbym BARDZIEJ ITPlight H01 duza moc i mało pali ;)