Daj cynk
Reklama

Aktualności

G36c GBB VFC

Świat, 06.02.2011, h. 21:16, dodał: Promant
27

Firma Vega Force Company zaprezentowała zdjęcia prototypu repliki gas blow back G36c.



Firma Vega Force Company goni konkurentów w dziedzinie produkcji replik GBBR. VFC zaprezentowało prototyp repliki gas blow back G36c, która już niedługo ma trafić do oferty. Zdecydowaną przewagę tego modelu, w stosunku do replik SRC i WE, stanowią grawerowane oznaczenia Heckler & Koch oraz funkcjonująca nastawa ognia burst.

Producent przedstawił działanie najnowszej repliki na przykładzie wersji transparentnej.

 

 

 

Poniżej prezentujemy, opublikowane przez VFC, zdjęcia detali wyglądu G36c GBB.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 06.02.2011, h. 21:40 MatriX482
Gieta jest cudna. Kolejna na rynku. Rewelacja.
Skayler 06.02.2011, h. 21:40 Skayler
ciekawi mnie cena tego cuda :D
Feiro 06.02.2011, h. 21:43 Feiro
Dokładnie, prezentuje się fantastycznie, ale tak jak już kolega wyżej napisał - cena...
you-dash 06.02.2011, h. 21:47 you-dash
Mimo, że jestem "M-ko filem" to muszę przyznać, że ta gietka jest po prostu śliczna.
Devito 06.02.2011, h. 21:56 Devito
VFC tak goni konkurentów, że od 2 miesięcy od ostatniego newsa o HK416 GBB za wiele w temacie się nie zmieniło... Gieta wygląda nieźle, ale WE już od dłuższego czasu jest w sprzedaży.
Stalker 06.02.2011, h. 22:08 Stalker
Mistrzowska robota.
zajaszcze 06.02.2011, h. 22:13 zajaszcze
Jaki cudny dzwięk... MMMM... rozpływam się...
gadzinka 06.02.2011, h. 22:15 gadzinka
W jakiej wersji g36 jest ten burst?
Jak chodzi o ostrą, to burst jest jak sobie ktoś zamówi. Są selektory z auto-burst-semi-safe, auto-semi-safe i semi-safe. ;)



http://www.hkparts.net/shop/pc/G36-Lowers-Trigger-Groups-c177.htm
Firefox 06.02.2011, h. 23:31 Firefox
Jade 06.02.2011, h. 22:18 Jade
Kurcze.... czemu wszyscy klepią GBB ja chce takiego elektryka.
To kup pan Aresa.
Yfronus 06.02.2011, h. 22:50 Yfronus
wiedzmin1994 06.02.2011, h. 22:26 wiedzmin1994
Grawerowane oznaczenia? W tworzywie? Moim zdaniem to raczej na foremce zrobili.
wiedzmin1994 06.02.2011, h. 22:35 wiedzmin1994
Aaaa i mi bardziej od dźwięku podoba mi się odrzut jeśli można to tak nazwać :)
Yfronus 06.02.2011, h. 22:53 Yfronus
Ale musieli wersję eksportową znowu wydać? D'oh.
otis 06.02.2011, h. 23:54 otis
ale coś nietypowy ten burst zamiast 3 to 2 strzałowy czy tylko mi się tak wydaje?
Tak g36 mają 2 strzałowego bursta :)
pidzejfat 07.02.2011, h. 00:20 pidzejfat
Gallean 07.02.2011, h. 11:18 Gallean
Jak dla mnie burst może mieć dwa, trzy czy 4 i pięć ósmych strzałów, ale jeśli cena będzie zabójcza, to nic to nie zmieni.
ZeeMike 07.02.2011, h. 12:56 ZeeMike
Ba-je-czne. WE ze swoim oznaczeniami w formie naklejek mnie nie przekonuje ale VFC jest da sh*t! Do tego 2-round-burst! Jako eMkofil z ciężkim zespołem C. Costy oznajmiam, że to pewnie będzie moje pierwsze Gie.
Szreder 07.02.2011, h. 12:56 Szreder
Tak bardzo chciałbym zobaczyć w końcu gietę zasilaną z zewnętrznej butli CO2/HPA. Nie będzie mi chyba dane oglądać już takich replik.
_Arczi_ 07.02.2011, h. 15:03 _Arczi_
No to będzie chyba kolejna Gienia do kupienia do mojej kolekcji. Ciekawe jak w niej z odwzorowaniem wymiarów względem ostrego odpowiednika, czy da sie zamienić rączke transportową i front grip.
Nath 07.02.2011, h. 17:05 Nath
Kupię sobie taką dla tego dwustrzałowego bursta. Coś pięknego :).
bzyk36 07.02.2011, h. 18:21 bzyk36
Coś pięknego! :D
pMATEY 07.02.2011, h. 20:54 pMATEY
Ahhh, must have.
Anaruk 07.02.2011, h. 22:11 Anaruk
no spoko tylko ciekawe kiedy wyjdzie i jaka cena ;> xD
Smutas 08.02.2011, h. 00:21 Smutas
O żesz... i skąd pieniądze na to wszystko brać? :D
Pięknie wykonane to G36.
Sushi.50 09.02.2011, h. 12:57 Sushi.50