Daj cynk
Reklama

Aktualności

Seria replik PWS

Świat, 05.02.2011, h. 22:55, dodał: Promant
20

Firma Socom Gear potwierdziła wprowadzenie do oferty serii replik licencjonowanych AEG PWS. Dostępne będą 4 modele.



Firma Socom Gear oficjalnie potwierdziła wprowadzenie do oferty serii replik licencjonowanych PWS, które zapowiadano wcześniej w newsach. W ramach serii AEGów Primary Weapon Systems dostępne będą 4 modele. Repliki posiadają licencjonowane oznaczenia na korpusach i frontach RIS oraz jednoczęściowe lufy MadBull. W omawianych modelach zastosowano również urządzenia wylotowe PWS.

Według podanych informacji: korpusy replik wykonano z wzmocnionego polimeru (advanced hardened polymer receiver). Repliki generują prędkość początkową 370fps.

 

 

Podstawowy model to replika CQB PWS Diablo, w czarnej wersji kolorystycznej, z siedmio calowym zestawem szyn. Podobnie jak w pozostałych modelach - replika posiada na wyposażeniu magazynek typu hi-cap, o pojemności 450BB.

 

Drugi z modeli CQB PWS Diablo oferowany jest w dwutonowej wersji kolorystycznej: piaskowo - czarnej.

 

Model MK110, w czarnej wersji kolorystycznej, posiada front o długości 10".

 

Ostatnia z zapowiadanych replik to model MK112, również w czarnej wersji kolorystycznej, który posiada zamontowany ciekawie prezentujący się front free float RIS o długości 12".

 

 

 

 

 

 

Źródło:

gear.com/english/">www.socomgear.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ru-D 05.02.2011, h. 23:51 Ru-D
Wygladem przypominaja mi jakies laser guny z gier o kosmitach.
Te wersje diablo wyglądają raczej jak polączenie emki z wiertarką :P
Moris 06.02.2011, h. 00:09 Moris
zgodzę się z Morisem ;D
czajenjwe 06.02.2011, h. 00:58 czajenjwe
ja też się zgadzam z Morisem, jedynie MK112 jest ładne <3
drozdek96 06.02.2011, h. 10:47 drozdek96
Bardziej to kojarzę elektrycznym mieszadłem do zapraw murarskich.
Lutczyn 06.02.2011, h. 17:16 Lutczyn
Devito 06.02.2011, h. 00:28 Devito
Mk 112 Re-we-la-cja! Zazwyczaj jestem konserwatywny, ale zawialo jakąś świeżością ze smakiem. Jeszcze gdyby zrobili wersję pod 7.62
A w AS nie chodzi o strzelanie z cal. 6mm?
Graven 06.02.2011, h. 01:17 Graven
Nie. Bierzesz kulkę 8mm i papier wodny albo, jak masz fundusze, obrabiasz na cnc i dopiero potem papierem wodnym aż uzyskasz 7.62mm (najlepiej 7.615mm, minimalizujemy wtedy ryzyko zacinek). Ja tak robię i po około 2 godzinach na kulkę roboty mogę strzelać z ostrego m14 zasilanego ślepakami. Jeżeli chcesz się tego podjąć, pamiętaj, aby wybierać jak najcięższe kulki. W lżejszych są małe bąbelki, które, po dotarciu do nich, całkowicie niszczą efekt pracy.

Największym problemem jest zamontowanie systemu hop-up w ostrym m14. Ja osobiście wprawiam kulkę w ruch obrotowy siłą woli, jednak na amerykańskich forach ASG widziałem, że niektórzy robią rowek u góry, na całej długości lufy w którym umieszczają podłużną, plastikową listewkę o większym współczynniku tarcia niż lufa. Ma to taką zaletę, że w ferworze walki możesz nie zapanować w pełni nad siłą woli i posłać kulkę w najważniejszym momencie za nisko lub za wysoko. Oczywiście można ratować wtedy strzał działając siłą woli na powietrze wokół kulki, jednak wymaga to dużej wprawy i może być uznane za nieczyste zagranie (w końcu prawdziwym pociskiem 7.62 dużo trudniej manipulować siłą woli).

Pozdrawiam,
Laokoon

EDIT: literówka
Laokoon 06.02.2011, h. 01:52 Laokoon
Tu nie chodzi o kaliber wylatujących kuleczek, ale o mocarny magazynek!
Tony Halik 06.02.2011, h. 01:53 Tony Halik
No szkoda tylko, że Socom Gear / Madbull / czy licho wie kto, po raz kolejny sprzedaje źle odwzorowane fornty RIS. A potem się dziwią, że ludzie kupują chińskie kopie bez licencji, za 30% mniej ;).
koho 06.02.2011, h. 16:02 koho
hindus 06.02.2011, h. 01:44 hindus
Strasznie ubogo wyglądają choćby bez flip upów... Aż się prosi, żeby obwiesić czymś te RISy ;)
Jak się kupuje taką lansiarską replikę to raczej się dokupuje też kolimatory albo lunety ;)
Gekon_1 06.02.2011, h. 12:37 Gekon_1
Armagedon981 06.02.2011, h. 09:13 Armagedon981
Bardzo mnie ciekawi jak będzie się prezentował Diablo w rzeczywistości, ponieważ bardzo mi przypadł do gustu. ;)
gadzinka 06.02.2011, h. 09:40 gadzinka
Plasticzne body w eMkach jakoś nie specjalnie zachęcają...
Skayler 06.02.2011, h. 09:52 Skayler
Taaak w koncu karabiny do quake'a :D
gadzinka 06.02.2011, h. 10:27 gadzinka
CAL. : multi...
Zoombie kilerem mi zalatuje...
BnGfromZG 06.02.2011, h. 15:16 BnGfromZG
Kolejne zmutowane emki... Ciekawe kiedy ktoś zrobi coś bardziej oryginalnego np. beretta AR70, pp-19, AK 5, saiga 12, Daewoo K7... jest dużo ciekawych karabinów, ale producenic chyba o tym zapomnieli
Producenci robią to co się sprzedaje, a w tych replikach nie ma nic "zmutowanego" - poczytaj sobie o pierwowzorach. Jedni interesują się emkami inni czymś innym. Dla kogoś może to być ciekawa replika. Natomiast Daewoo dawno jest robione, tylko jest repliką niszową, bo poza Koreą jakoś nie ma zainteresowania.
Żeby robić coś "bardziej oryginalnego" to musiałby być na to zbyt.
Promant 07.02.2011, h. 22:57 Promant