Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Polska, 05.02.2011, h. 20:51, dodał: Promant
42

SpecshopLMT Defender 16 C.Q.B. Capri ASGColt 1911 w wersji M.E.U. Gunfire.plSW-02A (Barrett M82).

 



Gunfire.pl oferuje replikę AEG Snow Wolf SW-02A karabinu snajperskiego Barrett M82. Replika full metal, z gearbox'em V.2, posiada w komplecie dwójnóg oraz lunetę 3-9x50. Waga repliki: 5800g. Długość: 1440mm. Długość lufy wewnętrznej: 670mm (6.06mm). Prędkość początkowa: 400fps. Pojemność magazynka: 150BB. Cena: 1586.31PLN.

 

W ofercie Capri ASG dostępny jest pistolet full metal produkcji firmy Socom GearColt 1911 w wersji desert M.E.U.. Wersja limitowana, zawiera w zestawie: smycz typu Lanyard, tłumik dźwięku, adapter tłumika z gwintem 14mm (-) oraz walizkę. Prędkość początkowa: 280-300fps. Pojemność magazynka: 15BB. Długość: 223/352mm. Waga: 1034g. Cena: 590PLN.

 

W ofercie Specshop dostępna jest kolejna replika z asortymentu firmy Action Sport Games: full metal LMT Defender 16 C.Q.B. Pojemność magazynka: 350BB. Długość repliki: 800/889mm. Generowana prędkość początkowa: 390-400fps. Waga: 2940g. Kolor: czarny.

Na korpusie oraz poszczególnych częściach oryginalne oznaczenia. Każda replika posiada indywidualny numer seryjny. Model ze wzmocnionym gearboxem, łożyskami 8mm i 9mm oraz sprężyną M120. Cena: 1249PLN.

 

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Moris 05.02.2011, h. 21:41 Moris
Jakiś lekki ten barrett :)
To sobie dowal ołowiu ;)
Jak dla mnie cena=jakość i w tym wypadku bardzo dobrze do siebie pasują te proporcje..
Pewnie się rozejdą jak świeże bułeczki..
Sam bym kupił takie cacko
MyN3 06.02.2011, h. 15:45 MyN3
Realizm realizmem ale mi nie chciało by się latać po lesie z 9 kilogramowym karabinem...
Ogniomistrz 06.02.2011, h. 19:47 Ogniomistrz
BlackIce 05.02.2011, h. 21:43 BlackIce
ładnie,ładnie ale ten barrett coś słaby w porównianiu z innymi replikami snajperskimi...
Bo to jest barrett do walki w pomieszczeniach :O
swirekster lol 05.02.2011, h. 21:45 swirekster lol
piotrek7714 05.02.2011, h. 21:51 piotrek7714
najpierw narzekali że barrett kosztuje 3500zł a teraz jak mają po 1500 to narzekają że za lekki XD
Soul reaper 05.02.2011, h. 21:56 Soul reaper
Albo, że ma za mało fps :D
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego Chińczycy wciskają hi-capy do replik karabinów snajperskich...
lopez 05.02.2011, h. 22:02 lopez
Chyba sprzedam komputer żeby tego baretta postawić na biurku w pokoju
ronnie223 05.02.2011, h. 22:03 ronnie223
Stało się...

Doczekalismy się M82 od "chińczyków" w rozsądnej cenie.

Teraz juz tylko krok do chińskiego Cheytac'a M200

dalej Snow Wolf!!!
Moris 05.02.2011, h. 22:07 Moris
Nie narzekam. Stwierdzam tylko fakt.
Swoją drogą coś jest na rzeczy, skoro moje wycięte samo body bez, lufy, bebechów itp. - waży 3,5kg

Jeśli magazynek to kopia Socom Geara, to jest to hicap od emek wsadzony w większą obudowę. Użytkownicy wymieniali je poprostu na lowy, ale otwór po pokrętle zostaje.

ehh - i jak tu teraz znaleźć motywację do dokończenia samoróbki :P
ronnie223 05.02.2011, h. 22:25 ronnie223
Karol_K 05.02.2011, h. 22:12 Karol_K
Znów dali hi capa :) cudnie :)
Pewnie, że tak. Po co biegać z kilkoma magami i wydawać na nie niepotrzebie kasę. W tym wypadku lepiej zrobić sobie upgrade 550+ FPS i całkowicie wyłączyć tryb automatyczny w GB :) Ciekawe tylko ile GB w tym wypadku wytrzyma :/ Ale pewnie znajdą się tacy co to sprawdzą :P

Dla mnie Barret to za ciężka zabawka, pozostanę przy Warriorze. Niedługo będzie miał drewienko :D
SHOGUN_YAMATO 05.02.2011, h. 22:19 SHOGUN_YAMATO
Widze czytanie ze zrozumieniem upada , to była ironia
Karol_K 06.02.2011, h. 20:06 Karol_K
babski 05.02.2011, h. 22:20 babski
Jeszcze tylko mid cap do tego barreta i mały tuning gb...chwała im za to że to gb v2 a nie jakiś wymyślony np jak w svd classic army(jakiś specjalny)... Jakieś 500fps i będzie piękności kapustka :D
A jak chciałbyś zmieścić typowy GB V2 lub inny w korpusie o profilu SWD? Bardzo mnie to ciekawi.
Promant 05.02.2011, h. 23:47 Promant
Wiesz, nie ma rzeczy niemożliwych :) Wszystko się da, tylko trzeba ruszyć głową...Pozostaje jeszcze kwestia opłacalności ;)
babski 06.02.2011, h. 00:40 babski
No nie bardzo. W każdym razie nie w tym przypadku. Biorąc pod uwagę dostępne miejsce i kąt nachylenia chwytu pistoletowego kolby.
Chyba, że jest Ci wszystko jedno jeśli replika wygląda inaczej niż pierwowzór.
Promant 06.02.2011, h. 01:05 Promant
JG kiedyś pokazało na co ich w tej kwestii stać :D
radzio2k 15.02.2011, h. 00:38 radzio2k
Ryba1993 05.02.2011, h. 22:21 Ryba1993
Ludzie któży kupili barretta od SW na specshop za 2400zł teraz pewnie plują sobie w brodę.
napod 05.02.2011, h. 22:34 napod
Podobno bardzo słabo wykonana te replika, może ktoś z posiadaczy się wypowiedzieć?
grzesio93 05.02.2011, h. 22:41 grzesio93
eee, jeśli waży 5 kilo to warto by się zastanowić nad zakupem ;D
DDevilPL 05.02.2011, h. 23:00 DDevilPL
W sklepie Airsplat.com jest recenzja tej repliki. Ma w rzeczywistości 360-380 FPS. Ogólnie jest to profanacja Barretta. Nie ma sensu tym grać bez wymiany gearboxa na wkład HP Polar stara. Barret ma swoim dżwiękiem budzić postrach, a nie bzyczeć.
Gdzie teraz można dostac ten wkład ?
Syriuszzabujca 06.02.2011, h. 15:37 Syriuszzabujca
Tomaszek123 05.02.2011, h. 23:06 Tomaszek123
Fajny barrett ale i tak wole swojego^^ ale cóż dobra baza jeśliby wsadzać tam HP własnej roboty... chyba będzie trzeba się skusić.
ajgor_aa 06.02.2011, h. 01:00 ajgor_aa
Pytanko, magi do M82 gdzie dostać można? Na specu?
dust in the wind 06.02.2011, h. 03:35 dust in the wind
Nie ma to jak super opis dla tego Colta MEU :)
Zestaw zawiera smycz typu "smycz".
Zagdzam się Colt super ładniejszy poręczniejszy od BAreta :)
Ghost_pl 06.02.2011, h. 09:02 Ghost_pl
Taki opis sklepu, więc niech mają.
Promant 06.02.2011, h. 12:05 Promant
Ciekawa uwaga, może faktycznie to "babol" językowy. Nie uważacie jednak, że słowo Lanyard może być traktowane jako nazwa własna, bo dotyczy ono specyficznego rodzaju smyczy/sznura?
Pytam całkiem szczerze, bo jeżeli faktycznie jestem w błędzie to zaraz zmieniamy opisy.
capri 07.02.2011, h. 09:37 capri
Generalnie słowo "lanyard" stosowane jest do określenia "smyczy" różnego rodzaju, a w języku angielskim oznacza najprościej: kawałek liny/sznurka służącej do noszenia czegoś w przypadku gdy taki "obiekt" łatwo zgubić.
Niektórzy producenci zaczęli używać tej nazwy pisanej z dużej litery, tak jakby sugerowało to markę, ale nie znalazłem żadnych informacji o zastrzeżeniu tego słowa jako marki.
Promant 07.02.2011, h. 23:21 Promant
Bocian 06.02.2011, h. 05:30 Bocian
no i specshop się może w końcu nauczy... dosłownie parę dni temu pytałem się ich po jakiej cenie realnie mogą go puścić bo zarabiają na nim grubo ponad 1000 zł to odpisali że cena nie podlega negocjacji... no cóż chciwość bierze góre jak widać i teraz pewnie będą musieli zejść z ceny.
Ja swojego już zamówiłem z WGC :)

co do magów to jak ktoś już zauważył to jest to hicap VN wsadzony do większej obudowy(nie jest to magazynek identyczny z socom gear'a chociaż na tej samej zasadzie) - co do samej repliki to podobno jest ok - wymiary nie są zachowane ze względu na to że jest to klon hurrican'a czyli magazynek krótszy niż normalnie można spotkać w Barettach oraz górne body krótsze o parce cm ale z kolei lufa dluższa więc ogólnie długość jest w miarę zbliżona do oryginału.
co do wagi - to waży to to ok 7 kg a nie 5 kg - chociaż do oryginału brakuje jeszcze 5 kg ale w środku jest tyle miejsca że myślę że można by to dociążyć.
Może i waży 7kg, ale 5800 to nie 5kg tylko prawie 6.
Promant 06.02.2011, h. 12:07 Promant
Armagedon981 06.02.2011, h. 09:06 Armagedon981
Wszyscy o Barrettcie a mi się spodobał Defender 16 :)
piotrek7714 06.02.2011, h. 10:41 piotrek7714
jeszcze jak by chińczyki się wzięli za produkcje PKM to by w ogóle było cudnie :)
wolves 06.02.2011, h. 11:00 wolves
A może jest ktoś zorientowany czy da rade wsadzić do Barretta GB V2 (long) jeżeli tam tyle miejsca...?
Bocian 06.02.2011, h. 13:54 Bocian
też się nad tym zastanawiałem i chyba dało by radę - tylko trzeba by pomyśleć nad przesunięciem komory HU do przodu o te parę cm no i jeśli dobrze pamiętam to magazynek włożyć do skorupy odwrotnie niż jest bo wydaje mi się że przód magazynka VN (tzn przód kiedy wsadzony jest do normalnej M'ki) w m82 jest skierowany w stronę tyłu.

z drugiej strony wydaje mi się że zabieg kompletnie nieopłacalny jak za czas i pieniądze jaki trzeba by w to włożyć ale generalnie nie ma rzeczy niemożliwych
kokoszka 06.02.2011, h. 17:33 kokoszka
no wreszcie tani barrett. Na pewno kupie i bedzie na broń boczną.
Baker2222 06.02.2011, h. 21:01 Baker2222
Barrett za 1.5k, czego ja się doczekalem xD
zajaszcze 06.02.2011, h. 23:02 zajaszcze
Przez gunfire, baret stanie sie zbyt popularną bronia. Każdy bedzie taką miał, będzie tak jak z m249 P&J... Ci co kupili baretta za 5ooo będą źli ale z powodu takiego, że będzie tego dużo i nie będą sie wyróżniać...
Dokładnie tak się stanie. Znudzi się 90% i zostaną prawdziwi zapaleńcy, którzy wyciągną z niego tyle ile trzeba by się do czegoś poza lansem nadawał.
Baker2222 07.02.2011, h. 14:51 Baker2222
Bocian 07.02.2011, h. 00:38 Bocian
no... będzie tego dużo przez pierwsze parę miesięcy - stary ten karabin ma 1,5 m. długości i w stocku ok 6-7 kg wagi więc dzieciaki po 16-18 lat uwierz że długo z tym nie będą biegać, wiem z własnego doświadczenia gdyż snajperem jestem od ładnych kilku lat i nawet czasami moja VSR'ka jest za długa/za ciężka żeby byc wystarczająco mobilnym.