Daj cynk
Reklama

Aktualności

Oferta firmy ASG

Świat, 04.02.2011, h. 21:45, dodał: Promant
26

Duńska firma Action Sport Games przedstawiła produkty ASG, które oferowane będą w pierwszych miesiącach 2011 roku.



W informacjach promocyjnych na luty 2011 duńska firma Action Sport Games przedstawiła produkty, które znajdą się w jej ofercie na początku bieżącego roku. W dziale oporządzenia rozwijana będzie oferta wyrobów marki Mechanix Wear. Wśród airsoftowej amunicji nadal na pierwszym miejscu nowa marka Blasterów - Devil.

(Oferta produktów Mechanix Wear nie dotyczy rynku polskiego, ponieważ na naszym rynku wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem tej marki jest firma CQB Tactical.)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Gama replik broni krótkiej wzbogaci się o kolejne egzemplarze marki STI.

 

4.jpg

W linii pro, oprócz zapowiadanych już dużo wcześniej replik broni wsparcia, oferowany będzie także autonomiczny granatnik GL-06. Jest to produkt licencjonowany, replika broni marki B&T.

 

5.jpg

6.jpg

Proline to również kolejne repliki ze znanej już serii M4 Defender oraz replika karabinu snajperskiego AW338.

 

7.jpg

Będzie także rozwijana budżetowa linia replik: Sport.

 

8.jpg

9.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.actionsportgames.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tuksiak 04.02.2011, h. 22:30 Tuksiak
Jak nic nie zmienili przy tych kulasach, to nadal będą o kant 4 liter potłuc w niskich gramaturach (nie wiem jak większe, bo strzelałem maksymalnie z 0,28g).
Devile 0,36 i 0,40 są znacznie lepsze niż lżejsze koleżanki. 
Dudek Javny 04.02.2011, h. 22:54 Dudek Javny
A nie kłócę się zupełnie. Nie miałem okazji próbować cięższych. :)
Do 0,28 szału nie robią, taka sobie średnia półka.
Tuksiak 04.02.2011, h. 22:55 Tuksiak
Najlepsze moim zdaniem są Madbull'e wersja Match. Porównywane z guarderami (0,25 vs. 0,25). Celność Madbulli nieporównywalnie większa.
Wiewioor 05.02.2011, h. 02:28 Wiewioor
Strzelałem z MadBulli, leżą tak samo na poziomie podłogi w hipermarkecie, jak te blastery devile.
W porównaniu do G&G te kulki to jedna wielka... ta rzecz co w nią można wejść na chodniku czasem ;-).
Tuksiak 05.02.2011, h. 17:39 Tuksiak
pidzejfat 04.02.2011, h. 22:34 pidzejfat
"Duńska firma Action Sport Games"...

Ja myślałem zawsze, że to jest dystrubutor...
Ja tam nie widzę tam żadnego produktu który by był ich produktem...
Po pierwsze, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Masz tam gdzieś napisane, ze to są czysto ich produkty?

Jest "produkty, które znajdą się w jej ofercie".

Po drugie, co z tego, że są dystrybutorem? Są też właścicielem praw licencyjnych do wielu marek i oznaczeń. Gdyby nie wchodzili we współpracę z firmami produkującymi repliki - wiele replik w ogóle by nie powstało.

Poza tym często zlecają wykonanie według własnej specyfikacji. Tak samo jak Włosi - najnowsze włoskie LR300 nie są przecież produkowane przez nich, a tylko według ich specyfikacji i warunków kontroli jakości.  

Na tej samej zasadzie działa Cybergun i, w przypadku większości produktów, także Umarex.

A ile firm tzw. markowych z każdej branży np. sprzętu czy ciuchów sportowych zleca wykonanie podwykonawcom, a później tylko przyczepia swoją metkę?

Takie czasy, taki system.
Promant 04.02.2011, h. 23:02 Promant
Pomyliło Ci się pojęcie "Firma" i "Producent" :)
Galithar 05.02.2011, h. 00:18 Galithar
Yfronus 04.02.2011, h. 22:35 Yfronus
SPAŚlak, ouuah!
Ten granatnik niesamowicie przypomina mi MP5...
B&T, i wszystko jasne ;)
gadzinka 04.02.2011, h. 23:00 gadzinka
Nie tylko tobie, mi tak samo... ;)
Armagedon981 05.02.2011, h. 09:13 Armagedon981
Mi przypomina UMP bez maga
KubaK 06.02.2011, h. 13:05 KubaK
Voo-Doo 04.02.2011, h. 22:52 Voo-Doo
I kolejna kopia VSR'a...
swirekster lol 04.02.2011, h. 22:52 swirekster lol
A mi raczej UMP45 :)
gadzinka 04.02.2011, h. 23:00 gadzinka
Co to klamka w wersji sport po prawej stronie ostatniego plakatu? (na dole)
gadzinka 05.02.2011, h. 09:17 gadzinka
Przed ostatniego*
Fuego1212 05.02.2011, h. 09:47 Fuego1212
A ja strzelamz 0,20 G&G i nie nażekam na celność
Krabii 05.02.2011, h. 10:25 Krabii
A mnie ciekawi kto jest producentem M60?? A&K??
Z tego co wiem to firma ASG nawiazala bliska wspolprace z ARES-em i miedzy innymi M60 bedzie jednym z jej owocow.
JOKER747 05.02.2011, h. 17:54 JOKER747
To jest ARES  z oznaczeniami U.S. Ordnance, kolega miał przedstawiciela ASG w swoim sklepie więc informacja z pierwszej ręki. M60 VN będzie moja w marcu gdy pojawi się w ich magazynach.
walekval 07.02.2011, h. 18:22 walekval
:) dzięki za info:)
Krabii 07.02.2011, h. 20:12 Krabii
Padaka 05.02.2011, h. 14:40 Padaka
to AW338 to czyj to twór ?
Oglądałem go na IWA i wyglądał identycznie jak ARES.
Promant 05.02.2011, h. 20:40 Promant