Daj cynk
Reklama

Aktualności

GHK: replika AKM gas blow back. PeopleAirsoft: Madbull Surefire Mock Suppressors oraz ECHO1 USA M28 7.62 Suppressor. eHobby AsiaG&P PMAG vs GI30 M4 Gas Operated Airsoft Magazine oraz FLYYE Military Grade Molle SPC Armor VestThumpy: Ares-Systema i Z-Shot na Shot Show 2011.



Poniżej: dwa kolejne, krótkie, filmy - prezentujące działanie najnowszej repliki GHKAKM gas blow back.


 

 

 

PeopleAirsoft prezentuje: opisywane niedawno w newsach najnowsze repliki tłumików produkcji firmy Madbull: licencjonowane Surefire Mock Suppressors.

 

 

 

Kolejne video PeopleAirsoft: tłumik dźwięku do repliki snajperskiej - ECHO1 USA M28 7.62 Suppressor.

 

 

 

eHobby Asia przedstawia porównanie magazynków: G&P PMAG vs GI30 M4 Gas Operated Airsoft Magazine.

 

 

 

Drugi film eHobby Asia prezentuje oporządzenie produkcji firmy FLYYE: Military Grade Molle SPC Armor Vest.

 

 

 

W uzupełnieniu relacji z targów Shot Show 2011: Thumpy - Ares/Systema i Z-Shot. W filmie dokładniej zaprezentowano ofertę firmy ARES, pokazano m.in. PM M3A1.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.60, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gallain 02.02.2011, h. 23:35 Gallain
Tłumiki wyglądają zacnie, szkoda tylko że to ich jedyna funkcja :(
Nie wiem jak tłumiki z prezentacji, ale te z Silesia-Factory naprawde tłumią :)
Rechot 03.02.2011, h. 00:02 Rechot
Eee tam... Silesia Factory robi takie same tłumiki jak wszyscy. Ja wyjąłem gąbkę z tłumika i wsadziłem od wałka malarskiego. Lekka poprawa.
Janko35 03.02.2011, h. 00:32 Janko35
Zakładanie tłumika do repliki w celu tłumienia wystrzału? Jakiego wystrzału? Lepiej owinąć całą replikę poduszką puchową. Girbox robi więcej chałasu niż "wystrzał" :) Tłumik w ASG = wygląd i nic więcej.
KWIA_TEK 03.02.2011, h. 13:37 KWIA_TEK
Tłumi, a dokładniej zmienia barwę dźwięku na niższy ton, dzięki czemu trudniej zlokalizować strzelca. Rożnicę widać tym bardziej im lufa w replice jest krótsza.
Gallain 03.02.2011, h. 14:04 Gallain
Gallain. Czyżbyś zaprzeczył sam sobie?
Wygłuszanie tłumika jest zależne nie od długości lufy (przynajmniej nie bezpośrednio), tylko od naddatku powietrza z cylindra, które jest zawirowywane i spowalniane.

Dlatego dobrze zestrojona snajpa nie potrzebuje tłumika. Długość lufy jest tak dobrana, że powietrze za kulką osiąga granicę podciśnienia lub jest już podciśnienie na końcu lufy. Widać to ładnie po przełożeniu lufy 590 na 650 w SWD A&K.

A łomotanie gearboxa w AEG'u to już inna bajka.
Mamut 03.02.2011, h. 15:48 Mamut
Nie przeczę sam sobie, piszę to co zauważyłem - repliki z dłuższą lufą mają cichszy dźwięk rozprężanego za lufą powietrza podczas strzału, niż repliki z krótszą lufą. Sprawdzone na FN FALu, M16, UMP i MP5.
Gallain 03.02.2011, h. 20:57 Gallain
babski 02.02.2011, h. 23:40 babski
Dźwięk strzału z tego kałasza jest naprawdę świetny :D
Bojeq 02.02.2011, h. 23:56 Bojeq
Nie umiem mimo prób zrozumieć gościa z PeopleAirsoft który mówi o tłumiku do M28. Czy on mówi, że wypełnienie tłumika od wewnątrz jest nielegalne w USA?
Tłumiki dźwięku są nielegalne w USA.
Promant 03.02.2011, h. 00:12 Promant
Nie wszędzie Promant.
AnR 03.02.2011, h. 10:11 AnR
Możliwe. Ale generalnie są i dlatego większość producentów zaznacza, że tłumik nie jest przeznaczony na rynek USA. I też nie wymieniają pojedynczych stanów tylko podają USA jako całość.
Promant 03.02.2011, h. 10:16 Promant
A ten zakaz jest czymś ugruntowany? Orientujecie się może?
Bojeq 03.02.2011, h. 10:33 Bojeq
W jakim sensie ugruntowany? Poza uprawnionymi do tego jednostkami specjalnymi nikt nie może używać tłumików. Na rynku cywilnym są zakazane. Innymi słowy: kto strzela z tłumikiem ten bandyta :) A dokładnie - część stanów ma całkowity zakaz posiadania przez osoby cywilne: California, Delaware, District of Columbia, Hawaii, Illinois, Iowa,
Massachusetts, Michigan, Minnesota, New Jersey, New York, Rhode Island, and
Vermont. 

W pozostałych stanach trzeba przejść przez procedurę zatwierdzenia ATF, co samo w sobie jest trudne; do tego sprawdzanie przeszłości człowieka, pod kątem kryminalnym,a a jak to przejdzie to jeszcze płaci podatek, chyba 200 dolków albo więcej.
Promant 03.02.2011, h. 11:53 Promant
Chodziło mi czy wg. Amerykanów tłumiki dźwięku ASG robią komukolwiek krzywdę :)
Bojeq 03.02.2011, h. 15:50 Bojeq
cardamon 03.02.2011, h. 00:05 cardamon
co to za replika jest pokazywana przy tych tłumikach ? ACR ?
Replika karabinka XCR-L Mini ;)
EmperorPalpa 03.02.2011, h. 00:09 EmperorPalpa
a ktoś się może orientuje gdzie kupić takie cacko? :)
DevonSix 03.02.2011, h. 15:15 DevonSix
Jade 03.02.2011, h. 03:14 Jade
Czy mi sie tylko zdaje czy na drugim filmiku w tle idzie jkieś anime ?? :D
Bojeq 03.02.2011, h. 10:32 Bojeq
A to anime by coś zmieniało? :)
Jade 03.02.2011, h. 13:31 Jade
No oczywiście, że zmienia. To jest zdecydowany + dla producenta :D
SoP-PeL 03.02.2011, h. 19:18 SoP-PeL
Na pierwszym filmie widać ze "bolt stop" nei dziala tak jak powinien . Po zaprzestaniu dzialania jak chinczyk ma ladowac na nowo magazynek widac biala kulke....
To nie biała kulka tylko coś innego. Jak pierwszy raz ładuje, to też widać coś białego.
BnGfromZG 05.02.2011, h. 16:21 BnGfromZG
pMATEY 03.02.2011, h. 19:47 pMATEY
Zacna ta kamizelka. Wiadomo kiedy będzię można taką nabyć? :)
Kacperasg 03.02.2011, h. 19:54 Kacperasg
Praca zamka w akm na trybie auto przepiękny :-)