Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 01.02.2011, h. 21:19, dodał: Promant
28

SCAR GBB WE open bolt w ofercie WGC. Lonex M4 Flash hi-cap. Magazynek łukowy ARES do Pepeszy. Airsoft Panda: strzelba z kolbą EBR.



Posiadaczy repliki PPSz-41 produkcji ARES, czy też rebrandowanej przez firmę Cybergun - może zainteresować, że w ofercie RedWolf Airsoft jest już dostępny magazynek łukowy ARES do tej repliki. Skorupę magazynka wykonano ze stali. Jest to hi-cap o pojemności 560BB. Cena: 24USD.

 

 

Sklep Airsoft Panda oferuje ciekawą wersję shotguna Remington 870: z kolbą EBR. Strzelba chińskiej produkcji to replika sprężynowa w wersji full metal. Prędkość początkowa: 340fps. Hop up regulowany. Pojemność magazynka: 25BB. Magazynki są kompatybilne z produkowanymi przez firmę Maruzen. Cena: 79USD.

 

 

W ofercie sklepu WGC można już nabyć repliki SCAR GBB, produkcji WE, w wersji open bolt system. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna oraz piaskowa. Cena: 203USD. Generowana prędkość początkowa: 340-370fps na 0.2g BB i Top Gas.

 

 

Kiedy na rynku pojawił się magazynek hi-cap podkręcany za pomocą suwaka zamiast pokrętła: Lonex M4 Flash hi-cap - wiele osób zastanawiało się nad wytrzymałością owego "suwaka". Dziś już wiadomo, ze wykonany jest ze stali, a sama konstrukcja magazynka jest całkiem wytrzymała. AirsoftFix pokazuje w swoim video elastyczność i wytrzymałość suwaka.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KicpA 01.02.2011, h. 22:24 KicpA
"Sklep Airsoft Panda oferuje ciekawą wersję shotguna Remington 870: z kolbą EBR."

Czasem całkiem rozumiem Lema...

Edit: Promant mnie ubiegł ;)
Bojeq 01.02.2011, h. 22:40 Bojeq
Co nie zmienia faktu, że pompka fajna :)
cosmo 01.02.2011, h. 22:45 cosmo
Noo fajna. Jak bedzie u nas to chyba mocno się zastanowię...
MatriX482 01.02.2011, h. 22:48 MatriX482
Pompka fajna, bardzo. No i magi do pepeszy... łukowy na 35 szt. M,,,
senkuPH 01.02.2011, h. 23:02 senkuPH
Sauron .... Twoja Błyskotliwość mnie zabiła :D
A o chwycie podobnym do tego z EBR nikt nie wspomniał :D
MatriX482 01.02.2011, h. 23:04 MatriX482
Dave-o 01.02.2011, h. 23:29 Dave-o
chciałbym zobaczyć taki mag do m249 napędzany suwakiem , wyglądało by to jak odpalanie piły
zajaszcze 01.02.2011, h. 23:29 zajaszcze
A do giety jak zwykle nic :(
Yfronus 02.02.2011, h. 00:36 Yfronus
Łooo, fajna pompka. Spodobała mi się, może będzie na 2 miejscu za SPAŚlakiem :D
Tuksiak 02.02.2011, h. 07:50 Tuksiak
Heh śliczny szitgan... + 1 do replik do zakupów... Ja naprawdę będę umierał w mękach z ręki Małżonki ;-).


P.s. Zapomniałem o kolbie od EBR, zauważyliście?
Taa... nie tylko u Ciebie.
Errhile 02.02.2011, h. 08:10 Errhile
zaki123 02.02.2011, h. 09:34 zaki123
łooooł  z zróbiliby jeszcze taki mag do AKM
Marcinek83 02.02.2011, h. 10:12 Marcinek83
Ten magazynek to żart?
Guest (ID:6452) 02.02.2011, h. 11:23 Guest (ID:6452)
Boże, każdego gnata oszpecą nowoczesnymi dodatkami typu kolba i RISy... :D
Taaa... niedługo zaczną dorzucać na RISy chwytaki na kubki z kawą :D
Ligerius 02.02.2011, h. 11:47 Ligerius
Fajna cena tego kubka...
279$
czaja18 02.02.2011, h. 22:29 czaja18
Lotnik 02.02.2011, h. 14:49 Lotnik
ciekawie zaprezentował wytrzymałość tego suwaka:D
luglo 02.02.2011, h. 15:04 luglo
Dexter zabiłeś mnie tym kubkiem...:D
A jest na tym kubku montaż pod tłumik, żebym nie siorbał?

Ciekawe, czy dałoby się wmontować do takiego kubka kolbę, np. z tego szatgańca, btw to już ją gdzieś widziałem...
tomterenty 09.02.2011, h. 18:12 tomterenty
JOKER747 02.02.2011, h. 15:36 JOKER747
No najlepiej Panel słoneczny do ładowania pakietu w słoneczny dzien. Oczywiście na kolbie od EBR której nikt nie zuważył :p ( przepraszam nie mogłem się powstrzymać)
Lukas_120 02.02.2011, h. 16:37 Lukas_120
ten gościu z AirsoftFix trochę mi Sylwestra Stalone przypomina z tą miną. hehe Ale mag z linką tak jakoś dziwnie wygląda.
No i ten shotgun ... :D
I3ongo 02.02.2011, h. 20:50 I3ongo
muaaaalee ten shotgun brzydal. Na SPASa niech zamontują kolbę EBR, SPAS zawsze będzie pięknie wyglądał ^^ <3 :D
Lutczyn 02.02.2011, h. 23:07 Lutczyn
Super, jak jest magazynek łukowy  do Szpagina  to może i ktoś pomyśli o budowie repliki Sudajewa?
janek122 03.02.2011, h. 15:39 janek122
Nie wiem czy wiecie, ale ta pompka ma kolbe jak ta dziwna M14.:D