Daj cynk
Reklama

Strony informacyjne

Regulamin komisu WMASG.pl

Strony informacyjne, 28.12.2010, h. 15:54, dodał: Cappuccio
 1. W treści ogłoszenia muszą znajdować się następujące informacje: przedmiot będący tematem ogłoszenia, cena, kontakt, warunki transakcji oraz, w miarę możliwości, zdjęcia oferowanego przedmiotu.
 2. Cena przedmiotu:
  a) Musi być autentyczna - niedozwolone jest podawanie w danych ogłoszenia nieprawdziwej ceny przedmiotu (lub różniącej się od tej podanej w treści ogłoszenia);
  b) Jest ceną maksymalną -  w ogłoszeniach dotyczących kupna, określa maksymalną kwotę, jaką użytkownik jest w stanie zapłacić. Jeśli kupujący nie chce podawać maksymalnej kwoty, jest zobowiązany wpisać w danych ogłoszenia cenę 0 złotych;
  c) Stanowi sumę cen - w przypadku sprzedaży więcej niż jednego przedmiotu. Dopuszcza się ustawienie w danych ogłoszenia ceny 0 złotych, jednakże w treści ogłoszenia muszą być sprecyzowane ceny poszczególnych przedmiotów.
  d) Jest ceną wywoławczą - jeśli sprzedaż przedmiotu odbywa się na warunkach licytacji za pośrednictwem serwisów aukcyjnych. Wówczas w tytule ogłoszenia należy dodać prefiks [LICYTACJA].
 3. Przedmioty, które można przypisać kilku kategoriom komisu należy zamieścić jedynie w jednej, wybranej przez użytkownika, kategorii.
 4. Oferent decyduje z kim sfinalizuje transakcję i tylko on może pisać "zarezerwowane". Jeśli chcesz zarezerwować produkt napisz PW do sprzedającego.
 5. Niedozwolone jest przesadne wyróżnianie swoich ogłoszeń wielkością, kolorem lub pogrubieniem czcionki. Moderatorzy zastrzegają sobie wyłączne prawo interpretacji słowa "przesadne".
 6. Niedozwolone jest wielokrotne zamieszczanie tej samej oferty, wliczając w to jej różne formy.
 7. Przedwczesne usuwanie ogłoszenia bądź celowe skracanie jego czasu ważności (celem zwiększenia widoczności oferty poprzez jej ponowne zamieszczenie) jest zabronione.
 8. Należy dodawać ogłoszenia związane wyłącznie z Airsoftem (repliki, oporządzenie, umundurowanie itd).
 9. Ogłaszać się mogą jedynie osoby prywatne i/lub ekipy. Zakazane są ogłoszenia o charakterze komercyjnym - sklepy/serwisy/firmy.
 10. Kolor czerwony zastrzeżony jest dla moderatorów.
 11. Użytkownik sam odpowiada za usunięcie nieaktualnej oferty. Jest to możliwe w edycji ogłoszenia.
 12. Ogłoszenia niespełniające powyższych wymogów będą kasowane nieodwołalnie. Moderatorzy nie mają obowiązku informować zainteresowanych o usunięciu ogłoszenia. Jednostki nagminnie łamiące regulamin będą otrzymywały profilowe ostrzeżenia, które mogą skutkować czasowymi blokadami dostępu do forum lub trwałym zablokowaniem możliwości zamieszczania ogłoszeń.
 13. WMASG jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia oferty. Nie jest pośrednikiem, ani stroną zawieranej transakcji. Redakcja nie będzie również pośredniczyła w rozwiązywaniu jakichkolwiek sporów między stronami.
 • Dodaj do:
 • Facebook

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


Wyświetleń: 26946

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane