Daj cynk
Reklama

Imprezy

Panzerfaust VI - Soul Burner

Zlot, Dodał: kosa_ , Czas trwania 25.08.2017, h. 15:00 - 27.08.2017, h. 12:00

Plakat

Panzerfaust VI - Soul Burner

Organizator

Grupa Kohorta

Informacje o imprezie

Dodał: kosa_
Rodzaj: Zlot
Miasto: Szczecin - Puszcza Bukowa
Województwo: Zachodniopomorskie
Czas trwania: 25.08.2017, h. 15:00 - 27.08.2017, h. 12:00
Strona WWW: http://panzerfaust.pl
Wpisowe: 60
Wiek uczestników: 18+
Limit uczestników: 298

Opis imprezyPanzerfaust jest zlotem ASG o niesamowitym klimacie stworzonym przez J.S.P. Sfora ze Szczecina. Panzerfaust łączy w sobie manewry 30 osobowymi plutonami zarządzanymi przez sztab złożony z ochotników spośród graczy oraz zadaniach fabularnych. Moderacja orgów opiera się na pilnowaniu ram czasowych zadań. W PF VI nowością będzie utworzenie dwóch 10/15 osobowych oddziałów specjalnych, które będą zajmować się zdecydowanie bardziej ważnymi z taktycznego punktu widzenia zadaniami niż walka. Zasady respów oraz medyków również zostaną zmienione i zdecydowanie będą innowacyjne, zmienią podejście sztabów do lokowania i używania dostepnych sił.
Co takiego wyróżniało ten zlot i sprawiało, że był takim hitem i przeszedł do klasyki wśród wielu graczy ASG? Zlot rozwijał się fabularnie, a osiągnięcia graczy przechodziły na rok następny. Jeśli się nie udało wykonać zadania to była szansa w następnym roku, aby to osiągnąć.
Obie drużyny mogły pokrzyżować plany drugich i przejąć ich zadanie i technologie.
Zlot trwał cały rok i nawet kilka lat później w mentalności uczestników dzięki atmosferze tworzonej przez samych graczy. Warto tu wspomnieć o gazetkach "szykanujących" i wyśmiewających opozycyjną frakcję. Również kiedy wchodziło się na zlot w innym województwie z naszywką zlotu PF słychać było szepty: „Ty on jest z Angryku/Calmlandii.” Również otoczka samego zlotu: Liga HeavyShit (rugby z oponą), czy NapoleonFaust przeszły do legendy, a filmy z nich do tej pory można odnaleźć na youtube. Wisienką na torcie była integracja w "Barze u Bolca". Klimat zlotu zapisał się bardzo mocno i przetrwał w wielu sercach.
Tak wyglądał zlot Panzerfaust w wielkim skrócie. Teraz wojna trwa nadal, lecz minął już dłuższy czas.
Jakie są mocne strony wznowienia PF? Tworzony jest na prawach autorskich SFORY i czerpie z poprzednich edycji, co daje możliwość kontynuuacji fabuły i dotychczasowe osiągnięcia stron nie zostaną zapomniane. Utrzymanie klimatu i wskrzeszenie "animozji" między graczami obu frakcji.
Innowacyjne respy oraz rejestracja graczy pozwoli na pozlotowe rozliczenie strat żołnierzy w dokładnych liczbach

Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=sLWu3kMDJr0Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
luis 10.08.2017, h. 18:55 luis
GRUPA KOHORTA jest bandą nieodpowiedzialnych smarkaczy mających w nosie innych graczy! Dzień przed planowaną imprezą zmieniają jej termin! To jest skandal! Czy te indywidua zdają sobie sprawę, że wielu z nas specjalnie ustawiało urlopy, dni wolne, zakupiło bilety PKP? Oni mają nas w nosie. Szkoda, że położyli laskę na takiej marce i imprezie jaką był wcześniej PF.
kosa_ 11.08.2017, h. 09:36 kosa_
Rozumiem twoje rozgoryczenie gdyż nasze po wielu miesiącach przygotowań było jeszcze wieksze.
Niestety ale to my zostaliśmy postawieni pod ścianą, przełożenie terminu w tym momencie było mniejszym złem niż jego odwołanie lub nie wywiązanie się ze złożonych obietnic. Informację podaliśmy najszybciej jak się dało, niestety ale wszystkie problemy przez które musieliśmy podjąć tak trudną decyzję pojawiły się tuż przed samym zlotem.
Tym którzy zrezygnowali zostanie lub już zostało zwrócone pełne wpisowe, natomiast tym którzy wpłacali później a pojawią się na zlocie stawka zostanie zrównana do najniższej tj 60zł.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane