Daj cynk
Reklama

Imprezy

"Operacja Gruzja" 19-21 maj - 24h + impreza integracyjna

Strzelanki, Dodał: FortASG , Czas trwania 19.05.2017, h. 16:00 - 20.05.2017, h. 16:00

Plakat

"Operacja Gruzja" 19-21 maj - 24h + impreza integracyjna

Organizator

www.fortasg.pl

Informacje o imprezie

Dodał: FortASG
Rodzaj: Strzelanki
Miasto: Jaszczurowa
Województwo: Małopolskie
Czas trwania: 19.05.2017, h. 16:00 - 20.05.2017, h. 16:00
Strona WWW: https://www.fortasg.pl
Wpisowe: 180 zł / bilet grupowy 200 zł / bilet pojedynczy
Wiek uczestników: 18+/16 z pozwoleniem
Limit uczestników: 110
Liczba zapisanych maniaków: 0
Zapisz się na imprezę!

Opis imprezy„Operacja Gruzja” 24 h + impreza integracyjna, 19-21 maj 2017„Operacja Gruzja” 24 h + impreza integracyjna, 19-21 maj 2017, FortASG Jaszczurowa
„Góra Morderca” oraz „FortASG” zaprasza na 24 godzinną imprezę połączoną z imprezą integracyjną, w morderczy teren z wieloma atrakcjami. Sprawdź swoje możliwości – przeżyj prawdziwą przygodę w dziczy !Rejestracja: piątek, 19 maja od 10 do 14. ( można przyjechać dzień wcześniej )
Start gry: piątek, godzina 16.
Koniec gry: sobota, godzina 16.
Impreza integracyjna: sobota, godzina 18 – …
Opuszczenie terenu: niedziela, 10-15.

STRONY KONFLIKTU WYMAGANA STYLIZACJA:


– NATO: 60 miejsc - BRAK MIEJSC

profesjonalnie przygotowana baza wojskowa z wartowniami, domkami, namiotami, barykadami, prądem, oświetleniem, skrzynie wojskowe jako dekoracja, dodatkowy obóz na 20 osób oddalony na wzgórzach ( 2 bunkry z wartownią i namiotem ), 700 m od głównej siedziby NATO, toaleta typu toi toi i toaleta z ciepłą wodą poniżej bazy przy OFF GAME,
Wymagania stylizacyjne – wszystkie mundury państw NATO


– ROSJA: 40 miejsc - 7 MIEJSC WOLNYCH

Profesjonalnie przygotowany obóz wojskowy w lesie, namiot sztabowy, barykady, wartownie, punkt kontrolny, skrzynie wojskowe jako dekoracja, prąd z agregatu + paliwo, toaleta typu toi toi,
Wymagania stylizacyjne – wszystkie mundury Rosyjskie + Olivka, ewentualnie inny zbliżony, strona będzie miała zielone opaski


– Cywile gruzińscy: 12 miejsc - BRAK MIEJSC

mała wioska w lesie, 2 domki mieszkalne.
Wymagania stylizacyjne – dół może być od munduru góra cywilna


OFF GAME:
Bar z wyżywieniem i napojami, toalety ( w tym jedna z bieżącą ciepłą wodą ), namiot gastronomiczny z ławkami, pole namiotowe, prąd.

KOSZT UDZIAŁU:
Rejestracja do końca 2016 roku:
Wszystkie frakcje: 150 zł / bilet grupowy ( minimum 3 osoby ) za osobę
Bilet pojedynczy: + 20 zł do biletu


Rejestracja od 1 stycznia 2017 do wyczerpania miejsc:
Wszystkie frakcje: 180 zł / bilet grupowy ( minimum 3 osoby ) za osobę
Bilet pojedynczy: + 20 zł do biletu

W cenie biletu:
– wejście na teren gry oraz wstęp na imprezę integracyjną,
– noclegi w domkach i namiotach ( ograniczona ilość ! ),
– ubezpieczenie,
– naszywka + gadżety ( mapa, plakat itp. ) oraz imienne nieśmiertelniki dla tych co zakupią bilety do końca 2016 !
– 1 x kiełbaska na ognisko + 1 x zupa grochowa,
– kawa, herbata, woda mineralna z dystrybutora na OFF GAME,
– udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.


Noclegi:
Organizator zapewnia 46 miejsc noclegowych w bazach NATO w namiotach i domkach ( dla strony NATO ), 20 miejsc noclegowych w bazie ROSJA ( dla strony ROSJA ) oraz 12 miejsc noclegowych w wiosce dla cywilów. Miejsca są przyznawane dla osób, które jako pierwsze się zarejestrują. Pozostali muszą spać na polu namiotowym obok OFF GAME we własnych namiotach.


Impreza integracyjna:
Organizator zapewnia wielkie ognisko, namiot gastronomiczny na 100 osób wraz z ławkami, oświetlenie, muzykę i inne dodatkowe atrakcje niespodzianki.


Dodatkowo płatne:
– wywóz szpeju + Gracz z parkingu nr 1 do OFF GAME w jedną stronę: 6 zł / osoba,
– dodatkowe wyżywienie i napoje.

Rejestracja ( od 4 grudnia 2016 ):
Imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel, numer telefonu na kontakt@fortasg.pl
Po otrzymaniu e-maila zwrotnego należy na wskazane konto przelać odpowiednią kwotę w terminie do 2 dni roboczych. W przypadku braku wpłaty w tym czasie, dane są kasowane.

Tło Fabularne :
Rok 2016 Wiosna .
Po zajęciu Krymu Ługańska i Doniecka w poprzednich latach , zielone ludziki pojawiają się w obwodach Charkowskim Dniepropetrowskim Zaporoskim Chersońskim Mikołajowskim Kirwohradzkim i Odeskim . Tajemnicą Poliszynera że za cudownym błyskawicznym opanowaniem prawie połowy Ukrainy stoją żołnierze specnazu . Po krótkiej rebelii trwającej zaledwie dwa miesiące na mapie Europy pojawia się nowe marionetkowe państwo „ Nowa Ruś ” . Skłóceni politycy zachodu nie zdążyli nawet wprowadzić kolejnych nieskutecznych sankcji wobec Federacji Rosyjskiej kiedy to w lipcu prezydent Putin szokuje cały świat informując uroczyście że wraz z Prezydentem Białorusi , Nowo Rusi i Nadniestrza postanowili w odpowiedzi na coraz bardziej wojowniczą retorykę NATO oraz coraz bardziej izolującą politykę tak zwanego zachodu zjednoczyć siły i połączyć się pod flagą Federacji Rosyjskiej – świat zamiera czyżby ZSRR się odradzał ?! a Zachód przespał te wszystkie lata kiedy Rosja się zbroiła sami się rozbrajając ?
Rok 2016 Jesień
NATO próbuję nadążyć i dopasować się do polityki Federacji Rosyjskiej – po aneksji części Ukrainy Sekretarz generalny Sojuszu w październiku stwierdza otwarcie :
„… Federacja Rosyjska złamała zapisy zawarte w Memorandum Budapeszteńskim z roku 1994 wpierw najeżdżając a następnie anektując połowę niepodległej Ukrainy dlatego też Sojusz Północno Atlantycki uznaje za nie wiążące postanowienia umowy NATO-Rosja z roku 1997 i przystępuje natychmiastowo do tworzenia stałych silnych i liczebnych baz sojuszu na terenie Litwy Łotwy Estoni Polski Słowacji Węgier Rumuni oraz Bułgarii , i zgodnie z artykułem 5 traktatu wszelkie akty agresji wymierzone przeciwko tym krają będą uznawane jako agresja przeciwko całemu sojuszowi . Proszę Państwa z przykrością informuję że Europa jak i cały świat znów został podzielony żelazną kurtyną … ”Listopad .Wojska Federacji Rosyjskiej zaczynają się gromadzić Oseti Północnej oraz Abchazji co nie tylko nie pokoi władze w Tibilisji ale również świat zachodni . Pomimo sprzeciwu niektórych państw NATO , pomimo nie spełniania wielu warunków przystąpienia do sojuszu trwają ekspresowe negocjację w sprawie przyjęcia tej małej post radzieckiej republiki do sojuszu , prawdo podobne że już w maju czerwcu przyszłego roku uda się przyjąć Gruzję do NATO i tym samym uprzedzić działania Federacji Rosyjskiej oraz stworzyć przyczółek sojuszu na Kaukazie .Rok 2017StyczeńParyż oraz Berlin nadal obstają przy polityce nie drażnienia Moskwy i nie zgadzają się na wejście Gruzji do NATO . Natomiast Federacja Rosyjska przerzuca coraz więcej wojsk na Kaukaz , przygraniczna wymian ognia staje się rutyna jak to że strony wzajemnie oskarżają się o prowokacje . LutyPod naciskiem Waszyngtonu w ramach umowy „ Partnerstwo dla Pokoju ” sojusz zaczyna rozlokowywać swoje wojska w Gruzji w nadziei że odstraszy to Rosję i po cichu modląc się by nie doszło do wojny zastępczej jak było to w przypadku Korei czy Wietnamu . Ale czy Rosje to powstrzyma ???Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FortASG 01.03.2017, h. 19:11 FortASG
Gościu był 2 razy - po co przyjeżdżał drugi raz skoro taka beznadzieja ? :-)
FortASG 03.03.2017, h. 09:18 FortASG
"Za pierwszym razem zawinęliśmy się po 6 godzinach bo nie chcieliśmy brać udziału w tych mękach za drugim razem to ja popełniłem błąd ze zgodziłem się na propozycje organizatora i udzielenie mu pomocy ale to nie jest istotą sprawy"

pierwszy zlot został przerwany w nocy, bo zaczął intensywnie padać śnieg więc zdecydowaliśmy nie narażać zdrowia i życia Uczestników w ciężkich warunkach terenowych ( 750 - 900 m.n.p.m. ).

Na drugą imprezę wprosiłeś się na bezczela,nie prosiłem cię o żadną pomoc, obżarłeś mi lodówkę, wychlałeś moje piwsko, nadużyłeś moje i mojej Żony gościnności. Wkurzyłeś połowę Uczestników. Do dziś mam twoje smsy z podziękowaniami !

Posłuchaj, będziesz dalej takie bzdury pisał na forach i mnie obrażał - porozmawiasz z moim prawnikiem. Piszesz do firmy zajmującej się między innymi organizacją imprez ( PROWOOD URBAŚ MARCIN, 34-06 MUCHARZ, JASZCZUROWA 25, NIP 954 241 28 38 ), a nie do prywatnej osoby. Oczerniasz FortASG kłamiesz bezczelnie, spotkamy się w sądzie. Mnie stać a prawnika i całą batalię - a ciebie ?
krkmf 03.03.2017, h. 14:38 krkmf
A ja byłem kilka razy praktycznie od początku areny. Na początku było trochę chaosu ale pierwsze koty za płoty i z imprezy na imprezę coraz lepiej. Nie mniej z każdej wracałem zadowolony. Klimat robią gracze więc jest tak trochę że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Jak ktoś szuka dziury w całym zawsze znajdzie. A kto się bawić umie to wyjedzie zadowolony.
CHEMIK_1985 05.03.2017, h. 08:14 CHEMIK_1985
Witam , Wiem że moja wypowiedź jest subiektywna ( zresztą jak wszystkich ) i zapewne usłyszę zarzut że jako osoba zaangażowana w organizację tej imprezy jestem zobowiązany ją bronić i macie rację ale też chce podkreślić że w ASG siedzę od 11 lat i w poszukiwaniu fajnych imprez potrafię z Poznania jechać do każdego zakątka naszej pięknej Polski . I w każdej znajdę jakieś niedociągnięcie ( jak ktoś twierdzi że robi imprezę idealna to kłamie lub w myśl zasady nie myli się tylko ten co nic nie robi nie zorganizował żadnej imprezy ) . Co się tyczy samego FORTU to byłem w zeszłym roku i to właśnie obok cudownego ( chodź bardzo wymagającego terenu – gdzie niektórzy na to narzekali ) terenu , infrastruktury to poziom profesjonalnej organizacji i zaangażowania Marcina spowodował że stwierdziłem iż za rok wracam. Dodatkowo jeszcze podsunąłem mu pomysł na scenariusz i tak zaczęła się nasza nie tyle współpraca co przyjaźń . Podsumowując mamy wolność słowa i można a nawet powinno się wyrażać swoje opinie ale fajnie było by to podeprzeć konkretnymi przykładami a nie gołosłownym marudzeniem było źle . Natomiast sam Fort i impreza zeszło roczna to dla mnie – walka z terenem , walka z pogodą ( zaczynaliśmy w wiosennej aurze a kończyliśmy w otulinach śniegu – ale jest co wspominać ) możliwość poznania fajnych ludzi zarówno z mojej frakcji jak i przeciwnej mocne zaangażowanie i profesjonalna organizacja Marcina przed w trakcie i po imprezie . No i kuchnia jego żony :) . Generalnie widząc ile osób to stali bywalcy oraz to że do NATO tak szybko bilety się rozeszły to samo już przez się broni miejsca .
Drzewo 09.03.2017, h. 19:50 Drzewo
Drodzy koledzy... przypomnę tylko że na Falkenhorsta bilety też się ładnie sprzedawały więc nie jest to wyznacznik dobrej imprezy :P
Byłem i naprawdę polecam
kapelankatz 09.03.2017, h. 21:51 kapelankatz
Byłem na dwu edycjach "Misja Europa". Org stanął na wysokości zadania. Teren wymagający, infrastruktura na poziomie org zaangażowany. Co można qcze chcieć więcej? Jak ktoś chce, zawsze znajdzie dziurę w całym. Mnie (nam) się podobało i będziemy wracali. Zresztą, gdy zgrana grupa to wszędzie fajnie. Tak trzymaj Jaszczurze. Płuca wyrzygam a do obozu dojdę :)
konraddoom 09.03.2017, h. 23:51 konraddoom
Byłem na operacji europie, a w tym roku jade na gruzje. Polecam bo atmosfera fajna. Nie ma co liczyć na tłumy ludzi i pojazdy ale wg. Mnie jest to zaleta. Mniejsze grono, wiecej kultury. Teren do pozazdroszczenia a i ogr ogarnięty i sympatyczny :)
skopeck 10.03.2017, h. 00:03 skopeck
Powiem tak na FortASG ja i moi koledzy z teamu byliśmy ne raz.. zawsze zabawa była przednia.. kapitalni ludzie, kapitalny teren i świetna organizacja.. Marcin za każdym razem dba o to aby uczestnicy byli zadowoleni... ;) serdecznie polecam miejsce bo klimat imprez jest naprawdę porządny.. a to że komuś się nie podobało.. ok mogło... ale są też ludzie którzy mają coś do powiedzenia i ludzie którzy mają ból d**y. poza tym gdyby było coś nie halo to ludzie by nie przejeżdżali a póki co to Marcin organizuje kolejne zloty, które mają wzięcie..

Tak czy inaczej osobiście jestem zadowolony polecam i do zobaczenia w kwietniu na Kartelu a później na Operacji Gruzja a dalej jeśli Bóg noszący kompozyt pozwoli na kolejnych!
Regdorn 12.03.2017, h. 20:22 Regdorn
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, ale uczuleni tu jesteśmy na strasznie prawnikiem, gdy ktoś wyraża swoje zdanie nie po myśli drugiej strony. Prawo mamy jakie mamy, często jesteśmy niestety zmuszeni do reakcji zgodnie z jego literą, natomiast w tym przypadku nie widzę związku więc bardzo proszę o nie wytaczanie takiej argumentacji, o ile nie ma podstaw. WMASG również jest hejtowany i jakoś nie wytaczamy kawalerii, na którą nas również stać. Zależy nam tu na konstruktywnej dyskusji, a negatywne opinie powinny być szczególnie brane pod uwagę.
Zawsze zależy nam na poznaniu opinii i zdania Uczestników. Jeżeli coś jest do kitu - poprawiamy to. Problem jest w tym, że kolega, który wyraża swoje zdanie, po prostu kłamie i wypisuje bzdury ( na co mam świadków i dowody ). W dodatku jest on znany w środowisku m.in. z tego, że nie chcą go wpuszczać na imprezy. Po za tym nie po to ciężko pracujemy na swój wizerunek, by ktoś rzucał w nas mięsem bezpodstawnie. Sprawę zamknąłem z kolegą w zeszłym roku, dalej chce mi psuć opinię - spotkamy się w sądzie. Tyle w temacie, pozdrawiam !
FortASG 12.03.2017, h. 20:33 FortASG
Mając już wielokrotnie do czynienia z podobnymi sprawami mam pewne wątpliwości co do zasadności decyzji w tym konkretnym przypadku (chyba, że kontekst jest znacznie szerszy niż umieszczone tu treści), jednak z pewnością uzasadnienia się niebawem dowiem, bo zwykle w pierwszej kolejności otrzymujemy odpowiednie pismo my, jako nośnik wrażliwej informacji.
Regdorn 12.03.2017, h. 21:04 Regdorn
Kolega dał zapewnienie, że odpuszcza. Zawsze lepiej się dogadać niż sięgać po najcięższe działa. Tu nie chodzi tylko o wpisy w Waszym serwisie, cała sprawa jest dosyć obszerna.
FortASG 12.03.2017, h. 21:38 FortASG
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane