Daj cynk
Reklama

Artykuły

Filtrowanie
 • Airsoftowe Święta

  Scenariusze, 29.12.2007, h. 13:52, dodał: Regdorn autor: Xie
  10 Święta i Nowy Rok to czas niezwykły – tak dla zwykłych śmiertelników, jak i dla airsoftowych graczy. Wszyscy stajemy się milsi i bardziej uczynni. Nachodzi nas refleksja dotycząca minionego roku i tego, co udało nam się dokonać. Również w airsofcie, po całym roku niedzielnych strzelanek i zlotów, czasami mamy ochotę na jakąś odmianę. Zawsze tacy poważni, obładowani sprzętem i prężący się przed innymi w „naszych boskich kamizelkach”, teraz w świątecznym okresie miewamy chęć na coś niekoniecznie w stu procentach poważnego.
 • Operacja Broken Wing

  Scenariusze, 03.10.2005, h. 13:36, dodał: Cappuccio autor: Uziel
  14 Ten bardzo filmowy scenariusz rozgrywa się w dżungli, gdzieś na zachodzie Panamy. Helikopter USA przewoził skradzione sowieckie głowice jądrowe, które ktoś próbował przemycić kanałem...
 • Ostatnia Szansa

  Scenariusze, 09.08.2005, h. 18:46, dodał: Cappuccio autor: Ełgeniusz
  16 Towarzyszu, nasza bojówka jest w rozsypce, brakuje jedzenia, wody pitnej, paliwa i oczywiści amunicji. Nasi zwiadowcy meldują iż większa część armii wroga wyruszyła aby nas znaleźć. To jest najlepszy moment aby uzupełnić zapasy i przy okazji "wbić nóż w plecy" oddziałom stacjonującym w bazie.
 • Tajemnica Zamku Czocha

  Scenariusze, 09.08.2005, h. 18:26, dodał: Cappuccio autor: Lunol
  5 Akcja scenariusza toczy sie w okolicach i na terenie zamku Czocha. Położonego w Pilichowicach w sąsiedztwie zapory na Borze. Scenariusz ten rozgrywa się w czasie II Wojny Światowej. Owa zapora została zaminowana przez siły III Rzeszy niemieckiej...
 • Tamilskie Tygrysy i naukowiec

  Scenariusze, 09.08.2005, h. 17:56, dodał: Cappuccio autor: Mr.T.
  5 Scenariusz opisuje akcję amerykańskich komandosów, mającą na celu uwolnienie naukowca od broni biologiczno-chemicznej przetrzymywanego w dżungli Sri Lanki przez 1 z 3 grup Tamilskich Tygrysów.
 • Unter der Erde

  Scenariusze, 09.08.2005, h. 17:43, dodał: Cappuccio autor: MYMY
  4 Pomiędzy dwiema armiami znajduje się pas terenu, na którym wycofujące się niedawno wojska Armii A pozostawiły schowane pod ziemią 2 ważne elementy prototypu nowej broni. Armia B z rozpoznania wywiadu wie, że z jakiegoś powodu Armia A planuje na danym terenie poszukiwania.
 • B-2-0 / Bravo Two Zero

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:27, dodał: Cappuccio autor: MYMY
  11 Irak, w czasie pierwszej Wojny w Zatoce. Brytyjski oddział specjalny ma przerwać światłowód, którym transmitowane są namiary na cele dla irackich rakiet Scud. Wyznaczony do ataku punkt, w którym jest linia światłowodowa niespodziewanie okazuje się być chroniony przez jednostkę wojsk irackich.
 • Tama Um-Kasr

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:21, dodał: Cappuccio autor: MYMY
  6 Irak, wiosna 2003 roku. Trwa druga Wojna w Zatoce. Obawiając się o przebieg ofensywy dowództwo wojsk amerykańskich podjęło decyzję o prewencyjnej akcji, mającej na celu opanowanie tamy w Um-Kasr.
 • Radar 14552-15W-1989 milczy

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:18, dodał: Cappuccio autor: Daro
  7 Afganistan, zima. Śniegi odcięły duże połacie kraju od głównych ośrodków. Także pogoda uniemożliwia lotnictwu patrolowanie terenu z powietrza. Dowództwo otrzymało niepotwierdzoną wiadomość o aktywności grup partyzanckich na teranie podgórskim w opuszczonym i zniszczonym miasteczku. Znajduje się tam stacja nadawcza i radarowa która w ciągu ostatniej doby ucichła.
 • Michaił Nikołaj Jeżow - Pojmanie (cz. 2)

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:13, dodał: Cappuccio autor: Cappuccio
  2 Grupa Bojowników po udanej akcji porwania doradcy prezydenta, wycofuje się w pobliskie lasy by dotrzeć do odległej kryjówki na Ukrainie. Jednak szczęście im nie sprzyja, niedaleko miejsca akcji znajdowała się na tajnych manewrach jednostka Specnazu...
 • Michaił Nikołaj Jeżow - Pojmanie (cz. 1)

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:08, dodał: Cappuccio autor: Cappuccio
  5 Rosja, niedaleko granicy z Ukrainą. Mała placówka wojskowa położona niedaleko granicy z Ukrainą, codzienna rutyna zostaje nagle przerwana, dzisiaj przyjeżdża doradca prezydenta Michaił Nikołaj Jeżow ds. Techniki Wojskowej.
 • Wizyta

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 20:00, dodał: Cappuccio autor: Daro
  14 War is over... Nadszedł czas odbudowy struktur państwowych, gospodarki oraz zaprowadzenia ładu na okupowanych ziemiach. Sytuacja pomimo pozorów spokoju jest wciąż niepewna. Z metropolii przylatuje cywilny administrator, który ma przejąć obowiązki od dotychczasowego wojskowego gubernatora.
 • Wiktor Soczenko

  Scenariusze, 08.08.2005, h. 19:56, dodał: Cappuccio autor: Cappuccio
  5 Rosja, gdzieś niedaleko Moskwy Czarna rządowa limuzyna kieruje się do posiadłości Wiktora Soczenki, z trójką ochroniarzy i kierowcą jedzie On sam - prawa ręka prezydenta.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane