Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2011: Łódź

Akcje charytatywne, 14.01.2011, h. 15:20, dodał: Promant
3

Ekipa BAT z Łodzi przesłała swoją relację z uczestnictwa w tegorocznej Orkiestrze.Swoją relację z uczestnictwa w tegorocznej Wielkiej Orkiestrze przesłała do nas ekipa BAT z Łodzi.

 


yxzaajrkeudn.jpg
9.01.2011 - Tego dnia już po raz 19 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak w poprzednich latach tak i w tym roku BAT Łódź w oparciu o nasze hasło "BAT to coś więcej niż ASG" postanowił zagrać razem z Orkiestrą dla chorych dzieci. W tym roku graliśmy dla urologii i nefrologii dziecięcej.
W tym roku (podobnie jak w poprzednich latach) swoje stanowisko rozłożyliśmy na głównym rynku Manufaktury, dzięki czemu dotarliśmy do dużej ilości ludzi. Dla odwiedzających, przygotowaliśmy również kalendarzyki oraz kolorowe szaliki.

Skromna, ale silna reprezentacja naszej grupy pojawiła się już na miejscu o godzinie 7:30. Rynek był jeszcze wtedy w większości pusty, co dało nam możliwość rozejrzeć się i dokładnie zaplanować umiejscowienie naszego stanowiska.
Po niedługim czasie zaczęła przybywać reszta członków naszej ekipy. W końcu Bully przywiózł jedną z ważniejszych dla naszego stanowiska rzeczy, czyli wypełnione worki, z których planowaliśmy zbudować prowizoryczny okop naokoło Humvee.
W końcu pojawił się długo oczekiwany Humvee, więc rozpoczęliśmy ostateczne wykańczanie naszej bazy.WOSP02.jpg
WOSP03.jpg
W tym roku nie posiadaliśmy "swoich" wolontariuszy. Na naszą prośbę, dostaliśmy z jednej ze szkół pod swoje skrzydła dziewczyny z puszkami, które pobierały "€žopłaty"€ za zrobienie sobie zdjęcia z nami.WOSP04.jpg

Kiedy już impreza rozkręcała się powoli na dobre zauważyłem, że w naszą stronę zbliża się powoli Pani prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która również jako Wolontariuszka zbierała pieniądze do puszki. Od razu zaproponowałem żebyśmy zaprosili Ją do siebie i zrobili razem z Nią grupowe zdjęcie.
Hiro w osobie zapraszającego, a ja jako obstawa, wyruszyliśmy w stronę Pani Prezydent. Zaproponowany przez nas pomysł bardzo się spodobał.WOSP05.jpg

Następne godziny mijały nam na pozowaniu do zdjęć, przechadzaniu się po całym terenie Manufaktury, rozdawaniu "€žfirmowych"€ kalendarzyków i szalików oraz rozmawianiu z zainteresowanymi o naszym hobby.
Największą radochę z naszej obecności miały oczywiście dzieci, ale zdarzali się również podekscytowani dorośli.


WOSP06.jpg
WOSP07.jpg
WOSP08.jpg

Reprezentacja naszej grupy została również zaproszona, aby udzielić wywiadu w TVP3.WOSP09.jpg
WOSP10.jpg

Apogeum popularności przeżyliśmy w okolicach godziny 19:30, kiedy to nie było możliwości odwrócić się nawet, ponieważ stale ktoś prosił nas o wspólne zdjęcie. Ok godziny 21:30 zakończyła się impreza na rynku. Zaczęliśmy porządkować teren wokół nas i odjechaliśmy bardzo zmęczeni ale zadowoleni, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia.


W tym miejscu należy też napisać, że oprócz nas pojawiły się jeszcze dwie inne Ekipy z Naszego łódzkiego, airsoftowego środowiska:

Royal Marines Commando

WOSP11.jpg

MSW ZPS

WOSP12.jpg

Kilka lat temu jako pierwsza Grupa airsoftowa rozpoczęliśmy tego typu akcje i bardzo nas cieszy, że inni również przyłączyli się do corocznego grania na WOŚP - oby tak dalej.

Jestem pewny, że BAT zagra również za rok razem z Orkiestrą i tak do końca świata i jeden dzień dłużej.

Tekst: Mauser
Foto: Rosiu


Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 

Ocena wszystkich (4.23, głosów: 13)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafcio132 14.01.2011, h. 18:25 rafcio132
Trochę żałuję że poszedłem jako Strzelec :)
Olsza 14.01.2011, h. 23:16 Olsza
Widzę Chomika : > pozdrawiam cały Bat, dzięki wam za obóz w Bornym 2010 ; >
obóz to nie nasza działka i nie nasza organizacje, dziękuj komu innemu :) po prostu paru naszych członków było tam opiekunami :) i nic więcej
Rataj 15.01.2011, h. 12:16 Rataj
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 26240

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane