Daj cynk
Reklama

Artykuły

Kamuflaż MAPA - nowe zdjęcia!

Aktualności, 04.11.2016, h. 21:38, dodał: szmerglu
23

Dostaliśmy od Pana Doktora Macieja Dojlitko świeże zdjęcia przedstawiające kamuflaż MAPA naniesiony już na tkaninę. 



Kamuflaż MAPA

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HellMaker666 04.11.2016, h. 22:01 HellMaker666
O matko, w sobotę będzie "zabawy" ;)
ReNa 04.11.2016, h. 22:01 ReNa
z drugiej strony skoro Wojsko go nie chce... To MY będziemy mogli sobie spokojnie z nim chodzić...
Mendi 04.11.2016, h. 22:18 Mendi
Jeżeli taki mundur będzie miał 2 strony MAPA, tak jak rosyjskie maskałaty, czyli lato/jesień, to nic tylko czekać i brać.
Cierpliwi zostaną wynagrodzeni ;)
HellMaker666 04.11.2016, h. 23:54 HellMaker666
To już będzie rozpieszczanie. Czekamy. :)
Mamut 05.11.2016, h. 00:27 Mamut
wdwdr 04.11.2016, h. 22:20 wdwdr
Co ma do tego wojsko? Nawet jakby wojsko dostało nowe ciuchy to i tak mógłbyś w nich chodzić. Tak jak teraz możesz chodzić polskiej Panterze. Zabronione jest jedynie noszenie oznaczeń wojskowych. Ewentualnie problemy możesz mieć za noszenie kontraktowych ciuchów, ale kto ci sprawdzi czy masz na dupie spodnie helikona, leo kohlera czy kontrakty, nawet jeśli są w naszej rodzimej Pantzerze.
Najpierw to przeczytaj rozporządzenie zanim na idiotę wyjdziesz ;)
HellMaker666 04.11.2016, h. 22:47 HellMaker666
To ty będziesz musiał udowodnić że nie nosiłeś kontraktu. A nowe rozporządzenie zabrania całkowicie.
piorun975 05.11.2016, h. 20:32 piorun975
Możesz nosić helikony lub co tam Ci się podoba. Jest katygoryczny zaraz noszenia mundurów w wz. Tyle w temacie :)
Femus 06.11.2016, h. 18:09 Femus
Femus Helioknów chyba też nie no chyba że chcesz udowadniąc że to inny wzór
PolishRussia 06.11.2016, h. 19:45 PolishRussia
Mizaku 04.11.2016, h. 22:39 Mizaku
Ło panie, ile to ma odcieni?
Co najmniej 3 jeśli się nie mylę, a przynajmniej tyle widziałem.
Ichyia 05.11.2016, h. 07:12 Ichyia
To chyba wpisuje sie w schemat jaki proponuje Andropol ze swoim kamuflażem.
Wiosna-lato
Jesien - zima bez sniegu
I zimowy.

Tylko na tych zdjeciach widac ze jesien -zima chyba jest w kilku wersjach pewnie jeszcze do testow.
xxNDxx 05.11.2016, h. 09:49 xxNDxx
pem77 05.11.2016, h. 06:10 pem77
Duża powtarzalność wzoru :(
W porównaniu z wz.93 jest właśnie mała.
vincenzo 05.11.2016, h. 12:29 vincenzo
Vincenzo, w mojej ocenie porównywalna. MAPA jest "drobniejsza", ale równie powtarzalna.
MarekMac 05.11.2016, h. 13:14 MarekMac
Panowie, wy tak serio? Duża powtarzalność? Powtarzalność jest na długość 150cm (szacując szerokością belki) a na szerokość 70-80cm. Jak to się ma do wz.93 gdzie raport wynosi 30cm?!
HellMaker666 05.11.2016, h. 15:20 HellMaker666
MJ6 05.11.2016, h. 12:25 MJ6
Bardziej interesuje mnie na jakich materiałach będzie dostępny?
Wiśnia 05.11.2016, h. 13:57 Wiśnia
Rosjanie juz nie moga sie doczekac az to wyladuje u nich na scianie :D
A skojarzylo mi sie z tym
http://static.fishki.pl//static/posts/80/80326/foto_b98abdb940482f3dcea36b1ce3fbfec7.jpg
11Miko11 05.11.2016, h. 14:52 11Miko11
Tylko DPM
"Po przesypaniu cement zmieszać z piaskiem, zalać wodą w proporcji 1:2 i pozostawić do zgęstnienia w sztabie generalnym...";]
Wacol 05.11.2016, h. 15:40 Wacol
Successful troll is successful ;)
11Miko11 05.11.2016, h. 21:41 11Miko11