Daj cynk
Reklama

Artykuły

ASG A/S CZ 805 Bren A1 Desert [WIDEO]

Portal, 05.10.2016, h. 14:38, dodał: Regdorn
22

Pod koniec lipca ActionSportGames z Danii wprowadziło na rynek nową i przez niektórych długo oczekiwaną replikę - CZ 805 Bren. Przy w dzisiejszych czasach ciągle powstających kolejnych klonach AK i M4 i nieczęstych rzeczywistych nowościach, replika budzi spore zainteresowanie. Po bliższym przyjrzeniu również okazuje się być godną uwagi. Test wkrótce. Tymczasem zapraszamy do klipu zapowiadającego i będącego naszą wideo-ilustracją do nadchodzącego tekstu.



Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału  na Youtube

 

Wideo testy WMASG

Powoli zmierzamy do pełnych testów wideo. Interesują Was szczególnie jakieś repliki? A może oporządzenie? Chętnie je sprawdzimy i przygotujemy o nich materiał.

Ocena wszystkich (5.29, głosów: 7)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
VildBjorn 05.10.2016, h. 15:32 VildBjorn
Jeśli to co słyszałem na temat tej repliki jest prawdą, to jestem bardzo niezadowolony.
Brakuje mi przede wszystkim znanej ze Scorpiona elektroniki, z burstem (który jest w palnym Brenie!) oraz gniazda na magi emkowe.
Brak elektroniki to nawet plus, z tymi magami szkoda, trzeba będzie wydrukować jakiś adapter. Ciekawi mnie jak bebechy, połączenie komory z gb i czy coś na starcie trzeba poprawiać.
Dziku888 06.10.2016, h. 08:45 Dziku888
Adaptery mają być dostępne.
Regdorn 06.10.2016, h. 18:03 Regdorn
Wersja na USA jest na magi eMkowe. I niestety w tej cenie chociaż spust na mikrostyku i burst powinien być.
Yeneth 22.10.2016, h. 22:53 Yeneth
SHOGUN_YAMATO 05.10.2016, h. 17:04 SHOGUN_YAMATO
Zmieńcie ścieżkę dźwiękową bo się tego jazgotu słuchać nie da.
Coś czuję, że jeszcze nie raz się zetniemy na gustach :) Podaj Twoją propozycję. Bo choć nie moje gusta, to mi siedzi w temacie.
Regdorn 05.10.2016, h. 17:10 Regdorn
Można to zrobić bardziej subtelnie https://www.youtube.com/watch?v=pNkQMtZAMAw

Albo z tekstem odpowiednim do tematyki https://www.youtube.com/watch?v=o9mJ82x_l-E

Albo jak Japończycy na totalnym luzie https://www.youtube.com/watch?v=0Yd47G1urgQ

Dubstep jest mózgoj@#$% i bardzo zniechęcający do oglądania. Przynajmniej mnie.

Za to materiał wideo jest bardo dobrze zrobiony.
SHOGUN_YAMATO 05.10.2016, h. 19:21 SHOGUN_YAMATO
No widzisz, dubstep też nie jest do końca w moich gustach (chociaż ostatnio jestem żywym przykładem, że tylko krowa nie zmienia poglądów), a jednak często w tego typu produkcjach siedzi. Wszystko też fajnie w Twoich przykładach. Od strzała sam podłożył bym pewnie inną muzykę, znanej i lubianej kapeli, ale obawiam się, że dysponenci praw autorskich majątkowych cenią sobie licencję za jej wykorzystanie odrobinę za wysoko. Podobnie jak podanych przez Ciebie przykładów.

Niestety muzyka wykorzystana musi być legalna. Ja wiem, że Youtuberzy nic sobie z tego nie robią, ale wolę mieć czyste konto, podobnie jak ja nie lubię gdy ktokolwiek kradnie cokolwiek.

Znalezienie fajnego kawałka z akceptowalną licencją, a zalewie shitu jest żmudną robotą. Choć nie twierdzę, że niemożliwą. Rozkręcamy się. Będzie lepiej :) Dzięki za słowa uznania co do części wizualnej.
Regdorn 05.10.2016, h. 21:33 Regdorn
Zamierzasz zarabiać na tych filmach na kanale? Jeżeli tak to spoko, jeżeli nie to zwykle nie powinni robić problemu. Przykład z własnego doświadczenia:

https://www.youtube.com/watch?v=zs7AVT9Og4U (mam blokadę na zyski, film nie został zdjęty)
SHOGUN_YAMATO 05.10.2016, h. 21:53 SHOGUN_YAMATO
Propsik za HM :v
EndeBeats 06.10.2016, h. 16:15 EndeBeats
Zgadzam się co do muzyki, ale nie dlatego że w ogóle dupstep jest zły, a dlatego że tu jest dynamiczniejszy od obrazu i montazu. Wizualnie miodzio
Grey 26.12.2016, h. 08:54 Grey
Lambert 05.10.2016, h. 20:42 Lambert
Nie, no ok ale kto u licha nosi pory w papuciach?! :P
Trepy ;)
Regdorn 05.10.2016, h. 21:24 Regdorn
Uwaga nadchodzi shitstorm na temat "nogawki w, czy na butach" :PU mnie to zależy od buta i spodni jakie mam na sobie 8-)
szmerglu 05.10.2016, h. 22:18 szmerglu
wiciok 05.10.2016, h. 22:09 wiciok
Sugerowałbym wrzucanie wszystkich tych zajawek na Vimeo, bo niestety jakość dżutubowego 1080p jest mocno mizerna. Oczywiście tam też nie jest idealnie, ale zawsze trochę lepiej.
Sprawdzimy jutro ile nam tam miejsca zostało.
Regdorn 05.10.2016, h. 22:22 Regdorn
Pan_Flint 06.10.2016, h. 12:15 Pan_Flint
Niezłe wyczucie ma ASG DK. Wprowadzać replikę modelu, który w ciągu kilku miesięcy będzie zastąpiony nowym i poprawionym.
Zawsze tak jest ze wszystkim. Samochodami, laptopami, telewizorami, politykami, jedzeniem z biedronki...


Wpierw potrzebne są szczury a.k.a. beta testerzy, którzy zapłacą 120% ceny. Dopiero potem pełna produkcja i sprzedaż poprawionego produktu.
reaper666 07.10.2016, h. 21:37 reaper666
Myślę, że tu nie o wyczucie chodzi, a o proces powstawania. Sądząc po bardzo długim czasie czyli ponad 2 lata musiały być jakieś perturbacje po drodze.
Regdorn 08.10.2016, h. 11:37 Regdorn
pesinter 08.10.2016, h. 23:31 pesinter
Zróbcie panowie porzadny test HK VP9 umarex/vfc oraz HK g28 vfc
Jak sfinansujesz takie testy, to proszę bardzo :v
EndeBeats 10.10.2016, h. 21:08 EndeBeats
Dzięki za uwagę i propozycję. Łatwo pewnie nie będzie, ale nie jest to niewykonalne. Dołożymy starań.
Regdorn 11.10.2016, h. 16:36 Regdorn