Daj cynk
Reklama

Artykuły

MSPO 2016 (WYWIAD): MSBS [FILM]

Sprawozdania, 15.09.2016, h. 18:10, dodał: Regdorn
22

MSBS od lat budzi wiele emocji. Ostatnio atmosfera została dodatkowo podgrzana informacją o wersji treningowej czyli ASG. Jaki jest MSBS, jak powstawał, co w nim takiego wyjątkowego i kiedy będzie wersja ASG? Postanowiliśmy zapytać u źródła podczas targów MSPO 2016 w Kielcach! Zapraszamy!



Ocena wszystkich (6.00, głosów: 16)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 15.09.2016, h. 19:57 Lambert
I co? Nie sprzedał Ci ani jednej, sportowej?! No, weź.. :P
Nawet za kulisami nie dał się namówić :( mój portfel taki słaby...
szmerglu 15.09.2016, h. 20:13 szmerglu
No, w ten sposób rynku nie zdobędą.. ;)
Lambert 15.09.2016, h. 20:34 Lambert
Śmieszki na bok - dobrze gadał, wpierw główni udziałowcy muszą kupić.
szmerglu 15.09.2016, h. 20:57 szmerglu
I ma to sens, wojsko itp. (czyli w teorii podatnicy) pokryje koszty zrobienia linii produkcyjnej żebyśmy my mogli kupić za pewnie ~5 tys PLN I mam nadzieje że za te pare lat jak będę kupował pierwszą sportową to będzie już dostępny :)
piorun975 15.09.2016, h. 23:04 piorun975
@szmerglu
Tymczasem "główni udziałowcy" zamówili tyle Beryli, że na MSBSy pewnie nie będzie mocy przerobowych. Kółko się zamyka. Tym bardziej, że mimo, że istnieje sportowa wersja Beryla, to jak jakiś sklep nie ma na składzie to już jest nie dostania - byłem świadkiem rozmowy między właścicielem sklepu z bronią a klientem i sprzedawca stwierdził, że nie ma i pewnie dłuuuugo nie będzie bo FB realizuje zamówienie dla MON. To kto miałby te MSBS-y produkować nawet jakby je MON zamówił? CZ-ta? czy może FN? :)
Zarządzanie w naszej PGZ kuleje i i to na całym "froncie" :)
GuloGulo 16.09.2016, h. 12:16 GuloGulo
http://wmasg.pl/pl/news/show/663683?highlight=fabryka+broni

Patrząc na nowe hale i moce przerobowe, to nie będą mieli problemu z realizacją zamówień na MSBS. Przypominam, że są to dwie inne linie produkcyjne. Dodatkowo, zamówione Beryle zastępują nadal znajdujące się w armii karabinki AK ;)
szmerglu 16.09.2016, h. 15:22 szmerglu
_Czarny_ 16.09.2016, h. 07:57 _Czarny_
Mi w sumie wystarczyłoby jakby można było kupić samą wydmuszkę i nic więcej, abym mógł tam do środka wcisnąć Daytonę ;)

Wersja ASG o ile powstanie pewnie będzie AEGiem to mi jest na plaster ;)
Mendi 16.09.2016, h. 13:35 Mendi
Przynajmniej kupimy sobie po bagnecie :D
No powiem, że bagnet zrobił na mnie piorunujące - w pozytywnym sensie - wrażenie :)
GuloGulo 16.09.2016, h. 14:22 GuloGulo
Grey 17.09.2016, h. 20:08 Grey
Szmerglu, świetny wywiad, dzięki!
Dzięki, dopiero się wdrażam w pracę przed kamerą :)
szmerglu 18.09.2016, h. 19:10 szmerglu
shaw 18.09.2016, h. 23:23 shaw
Ohoho Szmeru prawie jak dziennikarz ;) Obmacałeś większość wystawionych tam wariantów MSBSa i ciekaw jestem jak wrażenia, jak to w łapce leży itp. ? Standardowa wersja jak i bullpup z dedykowanym granatnikiem wyglądały na spory kawał klamota.
Wygodne i lekkie :)
szmerglu 19.09.2016, h. 18:38 szmerglu
RedEpic 20.09.2016, h. 17:44 RedEpic
GuloGulo Przestań opowiadać głupoty I wprowadzać ludzi w błąd.
camils14 11.10.2016, h. 12:03 camils14
Ten MSBS taki piękny *.*
Sharikq 23.10.2016, h. 19:14 Sharikq
A po co one? Są beryle i długo jeszcze będą.
Nie wymądrzaj się. Gówno wiesz.
GuloGulo 27.10.2016, h. 05:11 GuloGulo
danielc4 15.12.2016, h. 09:30 danielc4
Co to za model kolimatora? Są jego repliki?
muffasaSF 28.12.2016, h. 02:33 muffasaSF
wprowadzą je dopiero jak świat będzie laserami strzelał 11 lat robią broń!!! Zresztą FB Radom nadaje się na zamknięcie.
lovelas1125 08.02.2017, h. 06:09 lovelas1125
Ciekawe jaka będzie wersja ASG. Osobiście byłbym takową zainteresowany :) A i świetny wywiad :)