Daj cynk
Reklama

Artykuły

Beretta M92FS Inox Blow Back

Pistolet, 21.07.2005, h. 22:40, dodał: Sharpek , autor: Wit
2

Beretta M92FS Inox Blow Back

Dane repliki

Producent: KWC
Model:
(numer katalogowy)
Model M92FS
Długość: 216 mm
Waga: 830 g
Hop-up: stały
Blowback: Tak
Wszelkie "srebrne" odmiany przeróżnych modeli trudno jest uznać za typowo wojskowe modele. Jednakże jest niekwestionowanym faktem, że istnieją zarówno w rzeczywistych odmianach, jak i w ich odpowiednikach ASG. Dlatego też warto kilka słów poświęcić takiemu modelowi.

Replika, będąca przedmiotem niniejszego opisu, nie posiada faktycznie oznaczenia Beretta. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że KWC nie posiadało (nie posiada?) licencji na używanie oznaczeń oryginału. Została zatem nazwana MODEL M92FS. Determinuje to brak jakichkolwiek oznaczeń, czy symboli własciwych dla Beretty, choć nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to replika tego pistoletu.

Pomimo, że model jest wykonany z ABS (wyjątek stanowi metalowy magazynek), to absolutnie nie można go uznać za "plastikowy". Ułatwieniem dla producenta był przyjęty kolor, gdyż bardzo łatwym jest imitować chromowaną stal.

Opisując ten model, trudno jest dodać cokolwiek, gdyż wszelkie mechanizmy działają jak w typowej replice Beretty. A więc: skrzydełkowy bezpiecznik nastawny, umieszczony po obu stronach zamka. Odbezpieczenie sygnalizowane czerwoną plamką. Zabezpieczenie powoduje blokadę zamka.

Okładziny chwytu imitują bardzo dobre gatunkowo, lakierowane drewno. W kółku, gdzie powinien być znak firmowy Beretty, jest odciśnięty znak KWC.

Przyrządy celownicze stałe, nacechowane plamkami. Przy czym przedni - czerwoną plamką, a tylny, wykonany w kolorze czarnym, białą.

Rozbieranie modelu typowe - poprzez zwolnienie zatrzasku umieszczonego nad spustem.

Walory strzeleckie modelu można porównać z walorami, jakie posiada Beretta z Tokyo Marui. Silny blow - back powoduje mały odrzut, co cieszy. Hop-Up fabrycznie ustawiony na kulki 0,20 g. Stosując je, można celnie strzelać na odległość kilkunastu metrów, a trafienia zachowują swą moc.

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ero0 04.08.2007, h. 22:29 ero0
No nie wiem, nie wiem. Nie ma regulowanego hop upu Ja bym se kupil jakas inna beretke
Poros90 02.04.2011, h. 20:21 Poros90
Jak dla to mnie to albo się kupuje plastik, albo metal, a nie coś co udaje... Udawać to ja mogę, że dostałem, a tego nie robię. Drewno też wolę prawdziwe, a nie imitacje. Jak ktoś chce się bawić w kwasiaka, to niech da prawdziwą stal kwasoodporną, a jak nie to nie.

Szkoda czasu i atłasu.

BTW Hopsiup na 0,2g? Nie pamiętam kiedy używałem lżejszych niż 0,25, mimo, że używam 300-400 FPS nawet w długiej broni.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 62567

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane