Daj cynk
Reklama

Artykuły

Sig Sauer P226

Pistolet, 20.07.2005, h. 15:42, dodał: Sharpek , autor: Lukzari
1

Dane repliki

Producent: KWC
Model:
(numer katalogowy)
P226
Długość: 196 mm
Waga: 624 g
Hop-up: stały
Model wykonany jest z dobrej jakości ABS'u, a jego wykonanie nie budzi dużych zastrzeżeń. Odwzorowanie jest całkiem przyjazne dla oka. Co do wad to od razu da się zauważyć, że pistolet nie posiada zwalniacza zamka. Gdy cały magazynek zostanie wystrzelony zamek opiera się na magazynku i jego zwlonienie następuje z chwilą jego wyjęcia (tu konstruktorzy z KWC mogli się bardziej postarać). Odciąganie kurka i pozostawianie go w pozycji odciągniętej wogóle nie wchodzi w rachubę (po odciągnięciu zaraz wraca do pozycji pionowej) gdyż jest to element wogóle nie współgrający z mechanizmem napinającym spust. Dużo elementów plastikowych (co prawda są wykonane z ABS'u - no ale to zawsze jest plastik).

Wady wynagradza silny Blow-Back oraz (i tu ukłon w stronę KWC) naprawdę niezłe osiągi. Zasięg maksymalny dochodzi do 45 m, a zasięg skuteczny do 25m. P226 bardzo dobrze trzyma się w dłoni, a stosunkowo duża waga dodaje realizmu. Jedno napełnienie magazynka wystarcza na wystrzelenie 5-7 magazynków! Jest to myślę dość duży plus tego modelu zwłaszcza, że jest Blow-Back. Podsumowując Sig Sauer P226 jest dobrą repliką. Może nie odwzorowuje tak realistycznie prawdziwego Sig'a poprzez braki jakie wymieniłem w opisie, ale jako broń boczna spisuje się naprawdę nieźle i mogę go polecić wszystkim, którzy poszukują czegoś w miarę dobrego pod względem osiągów oraz Blow-Back'u, ale za rozsądną cenę.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Giwer 04.10.2005, h. 09:09 Giwer
Muszę się nie zgodzić z powyższą opinią! Pistolet ten jest totalną porażką. Miałem bezpośrednio do czynienia z CZTEREMA replikami P226 i WSZYSTKIE osiągi miały bardzo słabe. Zasięg maksymalny to może 30 metrów, skuteczny ok. 20m. Ale to się da przeżyć.. w końcu to tylko gaziak za jakieś 250zł z BB (który jest niesamowity :D kopie aż miło!).

Możliwe, że ja miałem jakąś złą wersje.. możliwe że moi 3 znajomi też mieli złą wersję.. albo Tobie się trafił jakiś unikat? Bo nam 1 napełnienie magazynka gazem wystarczało MAKSYMALNIE na wystrzelenie czterech magazynków kulek. To się jeszcze dało przeżyć.. ale we WSZYSTKICH naszych 4-rech gazówkach coś nie tak było z zaworkiem od magazynka. (Z różnych źródeł wiem, że ten problem jest bardzo powszechny, zdecydowanie ponad połowa replik).
Magazynek wypuszczał gaz! Słychać cały czas ciche "ssssss". Druga sprawa, podczas ładowaniu maga gazem 1/2 gazu wylatywała poza magazynek, poza zawór przez co butle gazu szybciutko się kończyły.. być może wynikało to z naszej nieumiejętności napełniania magów gazem..? ale z innymi gaziakami sobie radziliśmy, z SIGami nigdy :-/


podsumowując: Ładna zabawka, bardzo. Ładnie kopie, mi się model podoba, jednak do strzelania radzę wybrać coś innego. To jest za słabe i za dużo gazu się marnuje podczas ładowania.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 25650

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane