Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2010: Łódź (cz. II)

Akcje charytatywne, 12.01.2010, h. 23:54, dodał: Promant
5

Relacja z Łodzi o działaniach MSW ZPS podczas XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łódź nadal w natarciu: kolejną relację nadesłał Azur, na temat udziału MSW ZPS w XVIII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

 

 

 

"WOŚP MSW-ZPS i przyjaciół w Łodzi"

Nasze przygotowania do tego specjalnego dnia zaczęliśmy już od godziny siódmej rano. O tej porze rozpoczął się transport sprzętu na nasze stoisko, a od godziny 7:30 pierwsze osoby odśnieżały plac, który posłużyć miał jako pole do rozbicia namiotu i postawienia wojskowej kuchni.

 

 

Zbieranie pieniędzy zaczęliśmy około godziny dziesiątej. Przygotowana ekspozycja wzbudzała zainteresowanie przechodniów - reakcje były co prawda różne, ale do puszek wciąż wpadały kolejne monety i banknoty na rzecz orkiestry Jurka Owsiaka.

Nasze stanowisko oferowało skosztowanie grochówki lub możliwość napicia się ciepłej herbaty. Trzeba przyznać, że garkuchnia praktycznie się nie zamykała, a ludzie chętnie przychodzili, by spróbować grochówki. Oprócz tego nasza koleżanka Adela prowadziła pokazy pierwszej pomocy. Przechodnie mogli robić sobie zdjęcia z "żołnierzami" oraz naszymi replikami - zainteresowało to zarówno młodych jak i tych starszych. Odwiedzili nas również znajomi ratownicy medyczni.

 

 

 

 

Oprócz osób w mundurach Wojska Polskiego byli też inni - grupa T.W.O. w amerykańskich pustynnych mundurach oraz jedna osoba w woodlandzie. Była
nawet seksowna pani manekin w polskim mundurze pustynnym ;) Trzon prezentacji stanowiły jednak osoby w polskich mundurach, w tym wypadku grupa MSW ZPS - organizator całej akcji. Oprócz tego wspierała nas grupa B3.

 

 

 

Za organizację tej zbiórki odpowiedzialni są nasi sekcyjni koledzy: Rudolfo, Sylwester oraz dwaj szefowie kuchni - Pysio i Przemek.

 

 

Podsumowując, bardzo cieszymy się, że mogliśmy wspomóc tę akcję i poprawić w jakimś stopniu wizerunek airsoftu - akcja przebiegła bez żadnych komplikacji, a jej uczestnicy wykazali się kulturą osobistą. Nasze stoisko oraz uczestnicy chodzący po ulicy Piotrkowskiej zebrali łącznie około 4300 złotych. Z pewnością za rok wesprzemy Jurka Owsiaka po raz trzeci.

 

 

Azur

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MyN3 13.01.2010, h. 00:08 MyN3
No w końcu znajomi
Codename666 13.01.2010, h. 08:34 Codename666
Bardzo mnie cieszy, że nasze środowisko udziela się charytatywnie, co poprawia nasz wizerunek społeczny. Może nasze starania dotarły nawet na Wiejską, gdzie zastanowią się jeden raz więcej, jak stanie się jakiś "głupi" wypadek z udziałem Airsoftowców. Cieszy mnie również, nawet bardziej, pomoc chorym dzieciom. Przecież cały finał WOŚP jest dla nich.
ANAKONDA 13.01.2010, h. 10:25 ANAKONDA
Sami znajomi. A czemu o Nalu nic nie piszecie? Pozdrowienia dla całego MSW
SPAWACZ85 13.01.2010, h. 12:35 SPAWACZ85
Bardzo dobra organizacja i wykonanie oby wiecej takich akcji i licze na dalsza wspolprace B3 z MSW
Beholder 13.01.2010, h. 21:14 Beholder
Anakonda bo Naal się zmył, chory był i "zmeczony" pozdrawiam
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 29118

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane