Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2013: Jasło

Akcje charytatywne, 18.01.2013, h. 21:38, dodał: Promant
0

Kolejna relacja, z airsoftowego WOŚPu, nadeszla z Jasła. 

Grupa „Czarny Korpus Południa” z Jasła po raz pierwszy wzięła udział w tak ważnej imprezie, jaką jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 


1.jpg


2.jpg

 

 

Przygotowania rozpoczęliśmy na długo przed 13 stycznia, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zbiórka w dniu finału była przewidziana na godzinę 7:00, na rynku. Już od początku chłopaki z teamu wykazali się wielkim zaangażowaniem i choć była wczesna godzina, to osób, do pomocy przy przygotowywaniu stanowiska i terenu dla przybyłych, nie brakowało. Było zimno, ale atmosfera była naprawdę gorąca.

 

 


3.jpg


4.jpg

 

 

 

Od początku kwestowania nasza grupa robiła na przechodniach spore wrażenie i widać było zainteresowanie. Ludzie oglądali nasze repliki i pytali się na czym w ogóle polega ten sport. Udzieliliśmy też wywiadu lokalnym dziennikarzom. Dzieci dodatkowo przyciągały lizaki, które załatwił nasz kolega z ekipy.

 

 

 

5.jpg

 

6.jpg

Fot. Ewa Wawro

 

 


Również nie brakowało chętnych do zdjęć.

 

 


7.jpg


8.jpg


9.jpg

 

 

Ku naszemu zdziwieniu nawet żołnierze zawodowi zainteresowali się naszym stanowiskiem i chętnie z nami rozmawiali. Chyba nie muszę pisać, że nas również interesowało ich stanowisko. A sam przyznaje się, że zakochałem się w ich Berylu.

 

 

 

10.jpg


11.jpg

 


Trzeba przyznać, że nie można było narzekać na nudę, choć ci co się nudzili, postanowili miło urozmaicić sobie czas.

 

 


12.jpg

 

 

Nasze kwestowanie trwało do ostatnich godzin. Przy oddawaniu nasze puszki nie były lekkie, a serduszek już nie mieliśmy, co świadczy o dużym zaangażowaniu w pomoc potrzebującym. Poprzez takie działanie nie tylko pomagaliśmy, ale również reklamowaliśmy nasz sport, co nie poszło na marne, bo znaleźliśmy nowych zwolenników, którzy zadeklarowali się odwiedzić nas na manewrach. Myślę, że wypadliśmy nieźle, ponieważ dostaliśmy już zaproszenie na przyszły rok.

 

 


13.jpg

Fot. Ewa Wawro

 


14.jpg

Fot. Ewa Wawro

 

 


Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy w imieniu CKP brali udział w Finale WOŚP i za złożone pieniądze, które przekazaliśmy na rzecz WOŚP. Podziękowania również należą się organizatorom, którzy chętnie ugościli nas w Młodzieżowym Domu Kultury i przygotowali poczęstunek.

 


Łukasz

 

 

 

Ocena wszystkich (5.38, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 24684

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane