Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2013: Białystok

Akcje charytatywne, 17.01.2013, h. 22:03, dodał: Promant
5

Relacja airsoftowców Koalicji Wschód z akcji wspierania WOŚP, w formie Stoiska Airsoftowego w Białymstoku. 

 

Już od samego rana członkowie dwóch grup airsoftowych Stowarzyszenia „Koalicja Wschód” ciężko pracowali przenosząc, dowożąc i rozkładając Stoisko Airsoftowe w Białymstoku.

Po raz pierwszy w naszym mieście zamiast jak co roku chodzić tylko z puszkami po mieście, wolontariusze postanowili również zorganizować darmową strzelnicę oraz wystawę sprzętu airsoftowego i militarnego.

W projekcie brało udział ponad dwudziestu maniaków asg, w tym członkowie stowarzyszenia jak też osoby z grup zaprzyjaźnionych. Od godziny 11 ruszyło stoisko z wystawą sprzętu, chwilę po tym udało się uruchomić strzelnicę. Jak to bywa zimą przy minusowej temperaturze już po kilku minutach zaczęły buntować się baterie, oraz repliki. Nie przeszkadzało to nam kontynuować zabawy.

Dla rozruszania zziębniętych kości, co chwila z pod stoiska ruszały na patrol małe ekipy z puszkami. Największy entuzjazm i zaciekawienie wśród przechodniów wzbudzał kolega Faust, na którego widok jedno z dzieci krzyknęło „mamo, mamo , zobacz krzak idzie”. Stoisko rozłożone było w bliskim sąsiedztwie kościoła co dało się nam we znaki. Co jakiś czas zalewała nas fala wychodzących z mszy. Strzelali wszyscy, młodzi i starzy. Na wystawie sprzętu każdy chciał dotknąć i pomacać replik, granatów, wyrzutni itd.. Młodzi zachwycali się replikami, starzy zaś wspominali czasy, gdy służyli w wojsku. Nie jeden ze starszych panów nie mógł uwierzyć że to co trzyma w ręce to nie jest prawdziwa broń. Mieliśmy też przygotowane „pole minowe” gdzie można było pochodzić z wykrywaczem metalu, ale baterie nie wytrzymały temperatury i dość szybko zakończyła żywot ta atrakcja stoiska.

Wychodząc ze stoiska dzieci mogły sobie nabrać pełne kieszenie „skarbów” w postaci łusek. Rozdawaliśmy również naklejki w tematyce airsoftowej i militarnej. O godzinie 20 większość z nas poszła obstawić „Światełko do nieba” na prośbę organizatorów. Na strzelnicy wykorzystanych zostało 15000 kulek które dostaliśmy od sponsorów. Dziękujemy sklepom Gunsmokearmyshop.pl oraz Specgear.com.pl

Po złożeniu stoiska i zdaniu puszek przyszedł czas na after party, ale to już zupełnie inna historia…

Dziękujemy Wszystkim maniakom asg, którzy wzięli udział w WOŚP 2013. Był to niezapomniany czas, spędzony w towarzystwie niesamowitych ludzi. Za rok spotykamy się ponownie na następnym WOŚPie.

 

(Więcej zdjęć pod adresem.)

 

 

 

 

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Zeus_ 17.01.2013, h. 22:18 Zeus_
Wspomnieć Fausta i nie wrzucić jego zdjęcia to bardzo nieładnie ;-) Gratuluję udanej akcji.
78yanke 17.01.2013, h. 22:59 78yanke
Panas 17.01.2013, h. 23:13 Panas
Jestem w internetach ? O _ O
Faust268 17.01.2013, h. 23:16 Faust268
Jedynie Yanke dobry chłopak wstawił moje zdjęcie
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 29838

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane