Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2013: Tuchomie

Akcje charytatywne, 15.01.2013, h. 23:52, dodał: Promant
10

Inscenizacja B.P.D Żbiki w Tuchomiu koło Bytowa, zorganizowana w ramach 21 Finału WOŚP.Podczas 21. finału WOŚP można było obejrzeć skoordynowane działanie Policji, Straży Pożarnej oraz B.P.D Żbiki (Bytowskiego Plutonu Desantowego Żbiki z Bytowa w województwie pomorskim).

 

 


Żbiki przygotowały inscenizację w ramach Wielkiej Orkiestry - w pobliskiej miejscowości Tuchomie, nieopodal Bytowa.

 

 

 

 

 

 

Komentarz lokalnej gazety:


"XXI Finał WOŚP Tuchomie

Samochód w ogniu, wybuchy, strzelanina i szybka akcja służb mundurowych. Zamarłem w bezruchu widząc wystrzałowy początek inscenizacji. Nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń. Na szczęście wszystko było zaplanowane, a koledzy z bardzo zgranej grupy rekonstrukcyjnej "Żbiki" z Bytowa bardzo profesjonalnie przedstawili dramaturgię wydarzeń, z której wszyscy wyszli bez szwanku. Takie emocje towarzyszyły tuchomskiej licytacji przed pawilonem handlowym, na rzecz WOŚP."

 

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wroobelchannel 16.01.2013, h. 00:00 wroobelchannel
O wośpie jak dla mnie to powinien być albo jeden temat, albo jakiś dział na forum, rozumiem i szanuję inicjatywę, sam biorę udział, ale na głównej oczekuję głównie jakiś newsów, a teraz odbieram to bardziej jak spam, niezbyt mnie interesuje kto co robił i gdzie tego dnia. Fajnie, ludzie się starają, ale są to trochę źle usytuowane informacje.
Żadne informacje dotyczące promowania pozytywnego wizerunku airsoftu w społeczeństwie - nie są "źle usytuowane".
Co roku piszemy o inicjatywach airsoftowców podejmowanych w trakcie WOŚPu, bo jest to już cześć działań naszego środowiska.
Oczywiście nie musi Ci się podobać, dlatego są zajawki i nagłówki newsów, żeby każdy mógł swobodnie ominąć to, co mu tematycznie nie odpowiada i czytać tylko to "czego oczekuje".
Natomiast w kwestii spamu - proponuję żebyś przeanalizował treść i wartość merytoryczną swoich komentarzy, gdyż w większości bliskie są spamowi.
Promant 16.01.2013, h. 00:31 Promant
Frontal 16.01.2013, h. 09:51 Frontal
Czy tylko ja zauważyłem, że "operatorzy" prawie by spłonęli żywcem? Pełna profeska.
Coś chyba zdaje się pirotechnik dodał od serca.
xasistis 16.01.2013, h. 10:56 xasistis
No niestety jako jeden z biorących udział w tej inscenizacji muszę przyznać racje organizatorzy zgotowali nam niezłą eksplozje czego się nikt nie spodziewał, my natomiast nie mieliśmy wglądu co do środkow użytych przy podpaleniu oraz do samego podpalenia, do tego były wyznaczone osoby z zewnątrz. Na szczęście skończyło się bez żadnych uszkodzeń ciała.
dymek666 16.01.2013, h. 21:32 dymek666
Beryl 16.01.2013, h. 11:24 Beryl
Gorące chłopaki powiedział bym. Na przyszłość radził bym uważać chyba że brak brwi w przyszłym roku będzie modny.
Winiacz 16.01.2013, h. 14:25 Winiacz
Jeszcze więcej dramaturgi by było jakby od samochodu uciekali wymachując płonącymi kończynami, i wynosząc rannych.

Przesada.
kamera 16.01.2013, h. 14:45 kamera
"wroobelchannel" takie sformułowanie nie prowadzą do niczego dobrego a wręcz przeciwnie.
Niezależnie od tego czy spam czy rzetelny news, niezależnie od tego czy podoba się sposób prowadzenia portalu czy nie trzeba zrozumieć jedną ważną rzecz.
Każdy news tego typu jest na wagę złota i potrzeba ich jak najwięcej!
Ci którzy 8-10 lat temu byli prekursorami AS w Polsce dobrze pamiętają, ze na co drugą strzelankę (ze słabo odwzorowanymi sprężynkami) przyjeżdżała Policja wezwana przez zaniepokojonych ludzi.
Takie akcje i późniejsze newsu na portalach o tematyce szeroko pojętych paramilitariów to jedyny sposób nie tyle uświadamianie co przyzwyczajanie społeczeństwa do nas i naszego hobby. Co ważniejsze to jedyna linia obrony przed ewentualnymi zapędami w kierunku zbędnej legislacji lub nawet delegalizacji ze strony naszych wszędobylskich i wszystko wiedzących parlamentarzystów.
Reasumując w Polski Air Soft z powodu wykruszania się starych i wchodzenia bardzo młodych graczy potrzebuje tego by go promować, uświadamiać społeczeństwo i co chyba najważniejsze promować szlachetne inicjatywy innych graczy oraz bezlitośnie tępić coraz częstsze wybryki posiadaczy replik.
Więc doceń proszę, że dla twojego niedzielnego spokoju inni stoją cały dzień na mrozie lub zdzierają opuszki palców o klawiaturę.
Niestety, ale jak słusznie przypuszczałem pisząc swój kontent, spotkałem się z niezrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że wośp jest be, że takie inicjatywy są be itp. Sam od 5 czy 6 lat biorę w nim udział w ten czy inny sposób i cieszy mnie że ludzie są w stanie połączyć pasję z czymś pożytecznym. Podaję raczej sugestię, że sposób przekazania tych informacji jest błędny i wyjaśniam dlaczego, szczerze zwisa mi i powiewa że ktoś mi to wyrzyga często nawet nie doczytując o co mi właściwie chodzi (nieraz tak bywało) albo, olaboga, da minusa. Wolny kraj, wolne poglądy. Też jestem za pozytywnym promowaniem airsoftu, a nie za informacjami że ktoś strzelał do autobusu albo do czeskiego prezydenta z pistoletu na kulki. Po prostu jak szukam starszego newsa, muszę scrollować po dwie strony tej cudnej inicjatywy. Airsoft był rozpromowany na wośpie? Był. Wątpię, żeby 30 tematów na głównej wiele zmieniło. Czy coś ujęło by godności wszystkich biorących w tym udział, gdyby pojawili się nie w osobnym newsie, tylko w dużym zbornym temacie, podzielonym alfabetycznie na miasta i pod każdym fotorelacja?
wroobelchannel 16.01.2013, h. 17:34 wroobelchannel
Może i nic by nikomu nie ujęło godności, ale skoro tyle piszesz o niezrozumieniu Twojego wpisu, to wysil się trochę i też spróbuj zrozumieć co się pisze w odpowiedzi.
Kolega Kamera w zasadzie to wyjaśnił. Po to są portale żeby pozytywnie nagłaśniać i budować wizerunek tego hobby.

Nie wątki na forum, które guzik kogo obchodzą jeśli nie ma konta. Informacje na portalu może przeczytać każdy, nie będąc zalogowanym na WMasg. To są informacje dla ogółu, nie tylko dla airsoftowców, którzy mają dostęp do forum.

I te newsy będą czytane przez kolejnych czytelników, na długo po tym jak o samym finale ludzie przestaną mówić i zapomną.
Dlatego je zamieszczamy i dlatego nie zrezygnujemy z ich zamieszczania, nawet jeśli boli Cię paluszek od scrollowania.
A tu masz złoty środek - zamiast scrollować, przeciągnij na dół i kliknij cyferkę dwie strony wstecz - mniej się wyczerpiesz.
Promant 16.01.2013, h. 23:40 Promant
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 29384

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane