Daj cynk
Reklama

Artykuły

SPRAWOZDANIE: IWA 2009 (Evolution International)

Sprawozdania, 12.10.2010, h. 10:33, dodał: Regdorn
10

Następną ekspozycją airsoftową, którą odwiedziliśmy na IWA & Outdoor Classics 2009, było stoisko prowadzone przez firmę Evolution International (Evolution Airsoft). 

 

 

 

 

 

Ekspozycja włoskiej firmy Evolution International robiła bardzo pozytywne wrażenie. Firma ta, podobnie jak Action Sport Games A/S, współpracuje z Classic Army. To właśnie repliki i prototypy produkcji CA stanowiły trzon zawartości stoiska EI.

 

 

 

Evolution International jest również dystrybutorem takich marek airsoftowych jak: ARES, ICS, Systema, Intellect. Produkty tych firm również mogliśmy oglądać w ramach ekspozycji tej firmy.

 

 

Stoisko Evolution Airsoft było prawie równie duże jak ekspozycja duńskiej firmy ASG A/S, jednak trochę mniej ergonomicznie rozplanowane, a gabloty i standy były dość ciasno rozmieszczone.

 

 

 

 

Obsługa ekspozycji okazała się bardzo miła i poświęcała odwiedzającym wiele uwagi. Wprawdzie główny manager miał pewne trudności z udzielaniem odpowiedzi na pytania techniczne, ale, na szczęście, jedna ze współpracujących z nim pań posiadała zaskakująco dużą wiedzę. Bez zająknięcia wypowiadała się na temat dowolnej repliki czy innego produktu, co było wyjątkiem wśród spotykanych na stoiskach kobiet.

 

 

Wśród absolutnych nowości oraz nowych modeli, z serii już będących w produkcji, na stoisku Evolution International królowały repliki produkcji Classic Army. Zaprezentowano oczywiście replikę minigun, a także SWD i L96. Od przedstawicieli firmy EI uzyskaliśmy potwierdzenie, że zarówno SWD, jak i minigun CA produkowane mają być w wersji AEG. Również tutaj dystrybutor twierdził, że replika L96 planowana jest jako produkt z napędem sprężynowym, ale nie potwierdzono tego ze stuprocentową pewnością.

 

 

 

 

 

Ciekawostkę stanowił fakt, że zaprezentowano aż 3 modele na bazie tego karabinu: wersję podstawową, wersję z hamulcem wylotowym oraz wersję z kolbą składaną i z ciężką lufą, posiadającą bruzdy ułatwiające, w odpowiedniku ostrym, odprowadzanie ciepła.

 

 

Inną nowością była, niedawno wprowadzona na rynek, "emka" PSD CA z oznaczeniami LWRC.

 

 

 

Kolejne ciekawe produkty Classic Army zgrupowano razem. Mogliśmy zobaczyć: M4 LWRC, nową wersję karabinu SA58, tym razem z systemem EBB i długim magazynkiem, oraz małego SIGa z oznaczeniem SAR Kurzkarabiner, a pod nimi MP5 PDW.

 

 

 

 

 

 

Obok "classicowskiego" SCARa-H zaprezentowano nowy AK74 Tactical czyli kolejny karabin z serii replik broni produkcji firmy Arsenal.

 

 

Markę ARES reprezentował, wyeksponowany w kilku miejscach stoiska, karabin snajperski DSR-1.

 

 

 

Była to dla nas pierwsza okazja do szczegółowego zapoznania się z tą piękną, choć krytykowaną za techniczne niedociągnięcia, repliką.

 

 

 

 

 

Część ekspozycji zajmowały repliki i akcesoria produkcji firm ICS oraz Systema. Ciekawie prezentowała się replika MP5 SD ICS w wersji z kolbą typu PDW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na osobnym display'u prezentowano sprężynowe repliki broni długiej, a w jednym z narożników stoiska wyeksponowano pistolety, pistolety maszynowe i shotguny sprężynowe, innych producentów.    

 

 

 

 

Firma Evolution International zaprezentowała także szeroką gamę replik granatników oraz optyki, akcesoriów i części. W każdym możliwym miejscu stoiska umieszczono amunicję BB, butle z gazem i akumulatory (marki Intellect).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona wystawcy:

www.evolution-airsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 19.03.2009, h. 10:48 Ziomek08
Piękny ten ARES DSR-1, a sorki, ale ile jeszcze będzie tych prezentacji xD?
Promant 19.03.2009, h. 11:03 Promant
Z części airsoftowej jeszcze 4-5 sprawozdań. Część dotyczącą oporządzenia i innych ciekawostek opracowuje Foka, nie wiem ile zamieści.
cassius 19.03.2009, h. 11:10 cassius
No no... widzę było ciekawie . Ciekaw jestem testów które macie przeprowadzić m.in. na rewolwerach z zdaje sie pierwszego "targowego newsa"
Baker2222 19.03.2009, h. 11:21 Baker2222
Hehe kolejny świetny artykuł Liczę na więcej. a SWD piękne ciekawe jak z ceną i stockowymi osiągami
radzio2k 19.03.2009, h. 19:26 radzio2k
Ale ja chcę jakąś l96 sprężynową z sensownym magiem- oby CA coś ciekawego zrobiło!
I by nie zapomnieli o dwóch wersjach kolorystycznych repliki ^^
Tuksiak 19.03.2009, h. 20:50 Tuksiak
O raju, od czego ten FAL ma taki paskudny jak noc listopadowa magazynek?
rain 19.03.2009, h. 21:15 rain
Po magu sądząc to L96 będzie gazowe. Chyba że wymyślili jakiś szprytny mechanizm do podawania kulek tak daleko.
Borax 19.03.2009, h. 21:55 Borax
ARES DSR-1 niezły, tylko co znaczy wyraz PERcision? To coś w rodzaju PREcision?
Promant 19.03.2009, h. 22:13 Promant
To znaczy tyle co jedno z tych "niedociągnięć". To jest w ogóle replika pierwszej serii, gdy ARES nie miał jeszcze licencji na oznaczenia. Teraz oznaczenia są juz identyczne jak oryginalne - inne niż te co widać na tym egzemplarzu.
Borax 20.03.2009, h. 08:42 Borax
I hope so...
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 154283

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane