Daj cynk
Reklama

Artykuły

WOŚP 2012: Sosnowiec

Akcje charytatywne, 25.01.2012, h. 11:20, dodał: Promant
4

Do redakcji WMasg nadal docierają "zaginione w akcji" sprawozdania z tegorocznego WOŚP. Tym razem: Sosnowiec. 

Sprawozdanie WOŚP od ASF Sosnowiec:

 

 

1.jpg


Już drugi rok z rzędu, grupa ASF wzięła udział w akcji WOŚP dołączając do kwestujących.

 

 


2.JPG

 

 

W CH Plejada Sosnowiec, w WOŚP, wzięło udział ośmiu spośród nas. Mimo odmowy przydzielenia stanowiska oraz mniejszej niż przed rokiem liczbie uczestników, nasz zapał oraz dobry humor nie zniknął. Przed otwarciem pasażu wszystko było już gotowe. Dwie trzyosobowe grupy stacjonowały przy głównych wejściach, zaś pozostałej dwójce przydzielono patrolowanie alejek. Początkowo nie było zbyt wielu klientów, do czego najprawdopodobniej przyczyniła się nie najlepsza pogoda. Spokój nie trwał długo. Gdy tylko osaczyli nas pracownicy sklepów pasażu, puszki przybrały na wadze, a w całym centrum handlowym zaroiło się od czerwonych serc WOŚP.

 

 

 

3.jpg

 

 

 

Wczesnym popołudniem fali cywilów nie było końca. Tak jak rok temu, nietypowy wygląd kwestujących, przyciągnął uwagę ludzi. Z własnej inicjatywy podchodzili i chętnie wrzucali datki na rzecz orkiestry. Zapewne u wielu ekip jak nasza, nie zabrakło słów: "Jak nie wrzucę to zastrzelicie?" wypowiedzianych z uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem. Z każdą minutą puszki stawały się coraz cięższe.

 

 

 

4.jpg

 

 

Po godz. 15 ruch w Plejadzie nasilił się. Przyzwyczajeni do naszej obecności klienci chętnie robili z nami zdjęcia, uzupełniając puszki w ramach podziękowania. Przeprowadziliśmy wiele miłych i ciekawych rozmów dotyczących nie tylko ASG. Datki napływały z każdą chwilą, a rozdawanych przez nas serc było coraz więcej.

 

 

5.jpg


6.jpg

 


Wiele ciepła otrzymaliśmy również ze strony pracowników sklepów, którzy ugościli nas ciepłą herbatą, ciastkami oraz miłym towarzystwem. Z pewnością tak wspaniały gest zostanie w naszych wspomnieniach jeszcze przez długi czas. Niestety nie obyło się bez pewnych nieprzyjemności ze strony podchmielonej części klientów, którzy kierowali w naszą stronę agresję. Mimo prób sprowokowania kwestujących do bójki, udało się zakończyć incydent pokojowo. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku takich incydentów nikt mieć nie będzie.

 

 


7.jpg

 


Ok. godz. 16:30 miały miejsce, zorganizowane przez sztab, zabawy dla najmłodszych, w których również chętnie wzięliśmy udział. Z pewnością wielu obecnych wspomnij trójkę umundurowanych tańczących w towarzystwie klauna oraz dzieci, "kaczki". O godz. 17 pożegnaliśmy Sosnowieckie centrum handlowe. Wypełnione puszki bezpiecznie zostały dostarczone do sztabu WOŚP. Łączna kwota zebrana przez nas tego dnia wyniosła: 4552,38zł, natomiast rekordowa puszka: 1589,20zł. Niestety mniej niż ubiegłoroczny wynik. Ale nie to jest ważne! Na przyszły rok chcemy zmobilizować większą ilość osób. Chcemy też przygotować nowe atrakcje, które przykują uwagę i dostarczą rozrywki wszystkim dookoła.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok!

Ocena wszystkich (5.33, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
guzio29 25.01.2012, h. 11:43 guzio29
Gratulacje Panowie ;)
MyN3 25.01.2012, h. 14:43 MyN3
Znajome twarze :)
SolyzeR 25.01.2012, h. 18:33 SolyzeR
Hehe, na przed ostatnim zdjęciu Bronek Malanowski ? xD
polo 26.01.2012, h. 00:13 polo
Cherbatka z paniami z pewnego sklepu Bezcenna ;)
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 27985

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane