Daj cynk
Reklama

Artykuły

Filtrowanie
 • Airsoft i alkohol

  Airsoft i alkohol

  Felietony, 16.04.2018, h. 23:00, dodał: J.K.
  37

  Nieważne, czy airsoft jest dla Ciebie wyłącznie sposobem na okazjonalny relaks na łonie natury, największą życiową pasją, czy też jedyną okazją do ucieczki spod pantofla żony - łączenie go z alkoholem to niemal zawsze chybiony pomysł.

 • Ironclad Tactical Pro

  Ironclad Tactical Pro

  Mundur i ekwipunek, 28.03.2018, h. 12:02, dodał: Regdorn
  3

  Wydawało by się, że pozycja Mechanixów jest już niezachwiana, a tymczasem pojawiła się godna konkurencja. Rękawiczki Ironclad na rynku w Polsce są stosunkowo od niedawna i już zdążyły zyskać sympatyków. Jak wypadły w naszych oczach? Zapraszamy! 

 • Airsoft a prawo, cz. 1: Wielka Brytania

  Airsoft a prawo, cz. 1: Wielka Brytania

  Air Soft Gun, 09.01.2018, h. 22:00, dodał: J.K.
  41

  Przez długie lata wysłuchiwałem opowieści o mitycznej krainie mlekiem i miodem płynącej, gdzie prawo jest rozsądne, ludzie szlachetni i uczciwi, a nawet ubodzy pławią się w takich luksusach, o jakich w Polsce mogą pomarzyć jedynie najbogatsi. Mowa rzecz jasna o legendarnym wówczas Zachodzie.

 • Operacja Święta 10

  Operacja Święta 10

  Sprawozdania, 30.12.2017, h. 22:36, dodał: J.K.
  2

  Od dłuższego czasu jakoś nie mogłem wybrać się na większą imprezę. Raz zdrowie nie pozwalało, a kiedy indziej brakowało czasu. Dlatego, kiedy pojawiła się szansa na udział w strzelance, gdzie swoją obecność zapowiedziało ponad 400 graczy - skwapliwie z niej skorzystałem.

 • SNAFU Milsim Foxtrot

  SNAFU Milsim Foxtrot

  Sprawozdania, 11.12.2017, h. 21:04, dodał: vim autor: Vim
  4

  SNAFU Milsim Foxtrot to kolejna, trzecia w zeszłym roku, a szósta w ogóle impreza z pod znaku SNAFU. Jest to też pierwszy pełnowymiarowy milsim organizowanym pod znakiem obozu z flagą. Jak więc wypadł on na tle poprzednich wydarzeń? Czy udało się utrzymać wysoki poziom z poprzednich SNAFU? Dowiecie się w tej relacji. 

 • Pluszowy airsoft

  Pluszowy airsoft

  Felietony, 10.12.2017, h. 12:00, dodał: J.K.
  51

  Przy okazji tekstu o savoir-vivre w airsofcie, w komentarzach wywiązała się dość żywiołowa dyskusja na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa - strzelania z bliskiego dystansu, stosowania MED i tym podobnych aspektów ściśle połączonych z BHP. Dla wielu graczy zagadnienia te należą do kontrowersyjnych. Dlatego też zdecydowaliśmy się wziąć ten temat "na warsztat" i napisać o nim kilka słów.

 • Savoir-Vivre a sprawa ASG

  Savoir-Vivre a sprawa ASG

  Felietony, 26.09.2017, h. 22:56, dodał: J.K.
  53

  Co jakiś czas można spotkać się z opinią, że „kiedyś to było”. Byli lepsi gracze, imprezy, kultura i rycerski etos. A obecne czasy to barbarzyństwo, pogaństwo, warcholstwo i w ogóle upadek jakichkolwiek obyczajów. Dlatego powstała ta lista.

 • Co spakować na mil-sim, cz. 3: Zawartość oporządzenia

  Co spakować na mil-sim, cz. 3: Zawartość oporządzenia

  Poradniki, 20.09.2017, h. 23:10, dodał: J.K.
  6

  Mundur to naprawdę praktyczne ubranie. Te wszystkie kieszenie, guziki, rzepy, suwaki i cała reszta. Sam rozumiesz. Można w nim bardzo wygodnie upchać czerwoną szmatę, kilka batonów i trochę kulek na weekendowe strzelanie. U wielu graczy z czasem jednak wymagania rosną, pojawia się więcej magazynków, radio, replika boczna i mnóstwo mniej lub bardziej potrzebnych drobiazgów. Dźwiganie tego po kieszeniach to po prostu pomyłka. Wtedy przydaje się oporządzenie.

 • Badlands Milsim - sprawozdanie z imprezy

  Badlands Milsim - sprawozdanie z imprezy

  Sprawozdania, 17.09.2017, h. 19:32, dodał: wiciok autor: wiciok
  4

  Badlands Milsim - impreza, która już przed rozpoczęciem budziła sporo kontrowersji. Jak było w rzeczywistości? Odpowiedź poznasz w naszym sprawozdaniu z perspektywy członka State Of Liberty!

 • Misja Afganistan 2017 - sprawozdanie i wywiad [WIDEO] [ZDJĘCIA]

  Misja Afganistan 2017 - sprawozdanie i wywiad [WIDEO] [ZDJĘCIA]

  Sprawozdania, 06.08.2017, h. 17:22, dodał: Mendi
  21

  Zapraszam do zapoznania się ze sprawozdaniem z jednej z największych i najciekawszych imprez ASG organizowanych w Polsce. Misja Afganistan dzięki niepowtarzalnemu klimatowi, cieszy się stale rosnącą sławą i z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze uczestników – również z zagranicy.

  Jak było na tegorocznej edycji? Zapraszamy do lektury.

 • Husar NOBLE Gen 2 ATACS FG

  Husar NOBLE Gen 2 ATACS FG

  Mundur i ekwipunek, 14.07.2017, h. 12:48, dodał: szmerglu
  6

  Dostępny na rynku już od dłuższego czasu Husar Noble gen2 coraz śmielej zdobywa rodzimy oraz zagraniczny rynek. Jesteście ciekawi co wpływa na wyjątkowość tej konstrukcji? 

 • Silver Wing 4 - Waterworks

  Silver Wing 4 - Waterworks

  Sprawozdania, 31.05.2017, h. 11:00, dodał: Hyb autor: Paulus
  2

  26 marca pod Toruniem odbyła się już 4 edycja gry Silver Wing – Waterworks. Celem gier z serii Silver Wing jest łączenie środowiska airsoftowego składającego się z graczy lubiących dużo akcji i strzelania oraz LARP, dodatkowo okraszonego masą śmiechu i poczucia humoru wraz z dużą porcją wysiłku fizycznego.

 • Border War 9 - The Dogs of War

  Border War 9 - The Dogs of War

  Sprawozdania, 03.05.2017, h. 10:00, dodał: Hyb autor: Mendi
  7

  Niniejszy tekst jest sprawozdaniem z 9 edycji imprezy airsoftowej Border War, która odbyła się w dniach 7-9 kwietnia 2017 w miejscowości Bela pod Bezdezem w Czechach. W tym roku nazwa kodową imprezy było The Dogs of War.

 • Operacja Mangusta 12 [ZDJĘCIA] [FILM]

  Operacja Mangusta 12 [ZDJĘCIA] [FILM]

  Sprawozdania, 10.04.2017, h. 17:23, dodał: Regdorn
  8

  Kolejna Mangusta przeszła do historii. Jak co roku towarzystwo dopisało i wspólnie airsoftowo świętowało urodziny BAT!

 • GF Point 2017

  GF Point 2017

  Sprawozdania, 06.04.2017, h. 20:00, dodał: J.K. autor: Wacol
  2

  GF Point to chyba jedyna duża impreza, co do której nie mogę powiedzieć, że "lepiej już było". Organizatorzy biegu zamiast trzymać stały poziom, albo haniebnie zaprzepaścić poprzednie osiągnięcia jakąś spektakularną klapą co roku podnoszą poziom organizacyjny na równi z poziomem trudności.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane