Daj cynk
Reklama

Testy

Filtrowanie
 • E&L ELAR SOPMODII (Platinum Version)

  E&L ELAR SOPMODII (Platinum Version)

  en Karabin, 17.04.2018, h. 12:19, dodał: egzul
  24

  E&L Airsoft to firma która zasłynęła na rynku z replik karabinów AK. Nieco bardziej zorientowani w temacie wiedzą, że za produkcję tychże replik odpowiada konsorcjum China South Export, która specjalizuje się w produkcji broni palnej. Od niedawna E&L oferuje coraz szerszą gamę produktów w standardzie AR-15, a w nasze ręce wpadł jeden z nich: ELAR SOPMODII Platinum. Sprawdźcie, jak replika wypadła w naszym teście.

 • APS Phantom Extremis Rifle MKV [FILM]

  APS Phantom Extremis Rifle MKV [FILM]

  en Karabin, 10.04.2018, h. 11:42, dodał: egzul
  5

  APS już od dłuższego czasu wprowadza na rynek coraz to nowe repliki w standardzie AR-15. Tym razem trafiła do nas replika Phantom Extremis Rifle MKV, lekki karabinek o nowoczesnym wyglądnie, który już na pierwszy rzut oka budzi zainteresowanie pasjonatów ASG. Sprawdźcie w naszej recenzji, czego można spodziewać się po nowości od APS.

 • Cyma CM.076

  Cyma CM.076

  en Karabin, 05.03.2018, h. 14:49, dodał: egzul
  18

  Firma Cyma znana jest chyba każdemu graczowi airsoftowemu: tak jak niegdyś każdy miał do czynienia z maluchem, tak dziś każdy amator ASG najpewniej ma na swoim koncie jakieś doświadczenia z replikami ich produkcji. Obecnie Cyma posiada szeroką gamę replik pistoletów i karabinów szturmowych, którą wyróżnia przede wszystkim zadowalający stosunek jakości do ceny. Ostatnio na rynku pojawiła się ich nowa replika CM.076 w wersji Full Metal. Sprawdźcie, jak wypadła w naszych testach!

 • Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  en Karabin, 28.02.2018, h. 17:35, dodał: egzul
  33

  Viper Tech, znany użytkownikom gazowych replik jako podwykonawca dziś już legendarnego Inokatsu, od jakiegoś czasu posiada w swojej ofercie replikę SR-16 URX III MOD0 CO2. Replika charakteryzować ma się wysoką niezawodnością oraz realistyką obsługi. Jak wypadła w naszych testach dowiesz się z naszej recenzji.

 • Classic Army Scarab SAR Carbine

  Classic Army Scarab SAR Carbine

  en Karabin, 14.12.2017, h. 11:20, dodał: egzul
  4

  Classic Army wprowadza na rynek swój autorski projekt karabinku ASG, który w całości został opracowany w ich laboratoriach technologicznych. Ich ambitny pomysł skupił się przede wszystkim na zmianie konstrukcji sytemu zamkowego oraz rodzaju kolby. Do rąk dostajemy całkowicie nowy, świeży karabinek, jakiego jeszcze nie było na rynku. Producent wprowadził 3 długości Scaraba. My testowaliśmy wersję najkrótszą SAR. Jak wypada w naszych testach nowatorska wariacja Classic Army na temat AR15 sprawdzicie poniżej.

 • Lonex Seria L4 BAW

  Lonex Seria L4 BAW

  Karabin, 24.11.2017, h. 10:25, dodał: egzul
  2

  Już od jakiegoś czasu możemy zauważyć, że firma Lonex stopniowo wprowadza na rynek AEG repliki, wyposażone w system imitacji odrzutu BAW. Repliki te mają stać się alternatywą dla słynących ze swojej realistyki obsługi, ale też wysokiej awaryjności – replik gazowych. Jesteście ciekawi ich propozycji z imitacją odrzutu? Sprawdźcie, jak wypada w naszych testach!

 • G&G TR16 MBR 556WH

  G&G TR16 MBR 556WH

  en Karabin, 16.11.2017, h. 13:10, dodał: egzul autor: Egzul
  23

  Replika karabinu TR16 MBR 556WH od G&G, stworzona w ramach linii Top Tech, w założeniu jest produktem hi-endowym, wykonanym na najwyższym poziomie technologicznym i wizualnym. Konstruktorzy G&G postawili na realistykę i ergonomię obsługi. Produkt, który dostajemy do rąk, to długa wersja (16-calowy front) zmodyfikowanego AR15. Jak prezentuje się w naszych testach nowość od G&G? Przekonacie się, czytając poniższą recenzję. 

 • Specna Arms CORE

  Specna Arms CORE

  en Karabin, 08.11.2017, h. 12:26, dodał: egzul autor: egzul, Regdorn
  8

  Każdy pamięta swoją pierwszą replikę i przejścia z nią związane. Tuningowe marzenia, rozczarowania, sentyment, czy też powrót do niej po latach. Każdy z nas to przeżył i stał kiedyś przed pytaniem „co kupić?”. Żeby było oczywiście najlepsze i uniwersalne. Tu pojawia się Specna Arms, która wchodzi na rynek budżetowych replik z nową serią CORE. Z założenia seria ta to repliki „entry level”, które mają dostarczyć użytkownikowi wysokiej jakości sprzęt w jak najniższej cenie. Czy producentowi udało się stworzyć replikę idealną dla świeżych adeptów airsoftu? Przekonać się możesz czytając poniższą recenzję.

 • VFC Avalon Leopard CQB

  VFC Avalon Leopard CQB

  en Karabin, 13.09.2017, h. 12:04, dodał: egzul autor: egzul
  9

  Seria AVALON MONSTER od Vega Force Company, jest odważnym projektem replik, które mają połączyć w sobie oryginalny i przykuwający wzrok design, z wysoką jakością techniczną i najwyższej klasy podzespołami. Model Leopard dostępny jest w dwóch długościach i dwóch wersjach kolorystycznych. Do testów trafiła do nas wersja CQB z frontem w kolorze czerwonym. Jak prezentuje się w naszych testach Leopard, przekonacie się z poniższej recenzji.

 • LCT LC-3 czyli HK G3

  LCT LC-3 czyli HK G3

  en Karabin, 04.09.2017, h. 23:21, dodał: Regdorn autor: Regdorn, Egzul
  2

  Na w pełni stalową replikę HK G3 fani musieli czekać wiele lat. Doczekali się, a spełnienia marzeń dostarczyło LCT Airsoft. Jak się prezentuje ta w pełni stalowa replika? Warto było czekać? Do jakiego stopnia to faktycznie replika? Co na jej temat ma do powiedzenia spadochroniarz Bundeswehry? Zapraszamy do artykułu!

 • Nuprol Delta Freedom Fighter

  Nuprol Delta Freedom Fighter

  Karabin, 22.06.2017, h. 17:28, dodał: Regdorn autor: Scharf, Egzul
  0

  Firma Nuprol do tej pory znana przede wszystkim z produkcji akcesoriów, gazów i kulek, postanowiła wypuścić serię replik sygnowanych swoją marką. 

 • LCT Airsoft RPD - jak prawdziwe [ZDJĘCIA] [FILM]

  LCT Airsoft RPD - jak prawdziwe [ZDJĘCIA] [FILM]

  en Karabin, 14.03.2017, h. 21:41, dodał: Scharf autor: Regdorn, Scharf, Fishbonee, Ookami
  9

  LCT Airsoft wykonuje jedne z najbardziej realistycznych airsoftowych replik broni głównie Bloku Wschodniego. Mimo, że w ofercie LCT Airsoft znajdziemy również M16 i M60, to projektanci z Taichung skupiają się głównie na radzieckiej myśli technicznej. Z końcem ubiegłego roku do oferty weszła limitowana perełka - RPD. Karabin mimo niezbyt udanej kariery w armii, w dalszym ciągu widziany jest na arenach wojen i w kolekcjach. Jak wypadła replika LCT Airsoft w naszych oczach? W nasze ręce trafił jeden z zaledwie 1000 wyprodukowanych egzemplarzy. Zapraszamy!

 • ASG CZ 805 BREN A1 [ZDJĘCIA] [FILM]

  ASG CZ 805 BREN A1 [ZDJĘCIA] [FILM]

  Karabin, 13.03.2017, h. 14:30, dodał: Fishbonee autor: Fishbonee
  2

  Duńska firma ASG ostatnimi czasy prężnie zajmuje się produkcją replik czeskich broni i to dosyć sukcesywnie. Idealnym przykładem na to jest gazowa replika pistoletu CZ P-09, która dwa razy z rzędu została wybrana w plebiscycie Airsoft Players' Choice Awards przez internautów w kategorii „Best airsoft pistol”. W ofercie Duńczyków znajdziemy również replikę CZ Scorpion Evo 3 A1, która na pokładzie posiadała mnóstwo elektroniki o funkcjonalności łudząco przypominającej działanie replik PTW. Stawka została postawiona dosyć wysoko. Czy ASG CZ 805 BREN A1 ją utrzyma? Przekonajcie się sami czytając niniejszą recenzję.

 • Force Core FC-A104-C (by E&L) - stalowy monolit

  Force Core FC-A104-C (by E&L) - stalowy monolit

  en Karabin, 24.07.2016, h. 13:58, dodał: Regdorn autor: Czoper, Regdorn
  15

  Prezentujemy test AKSU wykonanego przez E&L dla Force Core. Jak się prezentuje i działa "ekonomiczna" wersja E&L? Zapraszamy do lektury!

 • Karabinek KWA M4 KeyMod 9 cali

  Karabinek KWA M4 KeyMod 9 cali

  Karabin, 29.05.2016, h. 19:00, dodał: szmerglu autor: Szmerglu
  23

  Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to zwykłe M4. Okazuje się, że jest jednak trochę inaczej... Dzięki KeyMod zaprojektowanemu przez VLTOR Weapons Systems, a dzięki Norveske Rifleworks udostępnionego szerszemu gronu odbiorców. Zastosowanie tego rozwiązania znacznie obniża wagę karabinka więc nie trudno się dziwić, że stało się ono dość popularne.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane