Daj cynk
Reklama

Testy

WOŚP 2011: Katowice

Akcje charytatywne, 15.01.2011, h. 21:09, dodał: Promant
4

Airsoftowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2011 w Katowicach, czyli sprawozdanie 105 Jednostki Specjalnej i L.O.D.Ekipy 105 Jednostka Specjalna oraz L.O.D. nadesłały do redakcji WMasg swoją relację z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2011Katowicach.

 

W Katowicach zgodnie z zapowiedzią kwestowała 105 Jednostka Specjalna wraz z L.O.D.ami
Rozpoczęliśmy kwestowanie ok. godziny 10:00 od zebrania wszystkich potrzebnych rzeczy ze sztabu w pubie Kultowa. Krążyliśmy po centrum Katowic w dwóch grupach. Pierwsza składała się z wyłącznie z członków 105ej (Balcer, Fon, Frey, Krogul, Oski, Vitjaz), natomiast druga to Tomcajs ze 105ej wspomagany przez L.O.D.ów (Abstynent, Shadow, Tommy, Victim, Yoghurt).


1.jpg2.jpg
Potem zostaliśmy poproszeni o przeniesienie się na ul. Mariacką, gdzie rozpoczęły się już koncerty zapowiedzianych zespołów. Spotkaliśmy również ekipę SPAP ze sztabu os. Witosa. Ekipa zbierająca pod wodzą Tomcajsa zakończyła już wtedy swoje kwestowanie z wynikiem: 645zł i 46 gr.

Ekipa pod wodzą Krogula kontynuowała zbieranie pieniędzy na WOŚP, łącząc to z robieniem sobie zdjęć z osobami wspierającymi i rozdając znane wszystkim serduszka wszystkim chętnym do pomocy. Już ok. 17 musieliśmy iść po kolejną puszkę ponieważ pierwsza była pełna! Po zasłużonej przerwie powróciliśmy na ul. Mariacką - na oficjalne "światełko do nieba", które składało się z trzech części programu. Wciąż kwestując spotkaliśmy znanego i lubianego moderatora podforum śląskiego Yarpen'a. Pomagaliśmy również organizatorom utrzymać porządek podczas fireshow jak i później podczas finałowego koncertu wraz z futbolistami z AZS Silesia Miners. Pod koniec druga puszka była znowu pełna. Ostatecznie ok. godziny 22 udaliśmy się na zapowiadane afterparty do pubu Kultowa. Okazało się że nasza ekipa zebrała rekordową ilość pieniędzy jeżeli chodzi o sztab w Kultowej mianowicie w sumie: 2139 zł i 57 gr.

 

3.jpg4.jpg5.jpg
Kwestowanie jako maniacy było dla nas nowością, ale zachęceni zarówno sukcesem jak i opiniami ludzi, którzy nas spotykali - na pewno będziemy zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry w przyszłości. Chcieliśmy również podziękować zarówno ekipie L.O.D. pomagającej 105 Jednostce Specjalnej przy zbiórce jak i Igorowi Karkoszce (szefowi sztabu Kultowa) za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

 

6.jpg7.jpg

Zdjęcia: L.O.D. & Michał Krogulecki & Patrycja Janik & Grzegorz AdamekTekst: Oski (105 Jednostka Specjalna)


Ocena wszystkich (5.00, głosów: 13)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tat(A)r 16.01.2011, h. 13:17 Tat(A)r
Haha, trzeba przyznać, że pomysł mieliście zajebisty ^.^ Ludzie się pewnie ciekawili i częściej wrzucali pieniążki ^.^
Muszę przyznać że często zdarzało się tak, że ktoś mówił że już wrzucał, ale nam za to że się postaralismy z przebraniem i tak jeszcze dorzuci. Bywało też tak że ludzie mijali innych kwestujących żeby dorzucić siędo naszej puszki ;)
OSKi-SNITF 16.01.2011, h. 13:45 OSKi-SNITF
avalid 16.01.2011, h. 15:34 avalid
Panowie z 75th, macie link do większej ilosci zdjęć?
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 29496

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane