Daj cynk
Reklama

Testy

WOŚP 2013: Muszyna

Akcje charytatywne, 21.01.2013, h. 11:25, dodał: Promant
2

Swoje sprawozdanie, z udziału w 21 Finale Orkiestry, nadesłała również ekipa Mad Wolf, z Muszyny. 

W XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięli udział także członkowie teamu Mad Wolf, działającego przy Stowarzyszeniu Sportowo - Historycznym "Dragon" w Muszynie. Był to już drugi finał, w którym wzięła udział nasza grupa.

 

 

 3.jpg

 

 

 

13 stycznia bieżącego roku, około godziny 8.00, w „pełnym rynsztunku” spotkaliśmy się na Rynku, aby wspólnie pomaszerować do sztabu WOŚP - na odprawę i rozdanie puszek wolontariuszom.

Sztab znalazł schronienie w tzw "grzybie", czyli chyba najbardziej rozpoznawalnym lokalu w naszym mieście. Tam, pomimo lekkiego zamieszania, szybko wzięliśmy puszki i lekkim truchtem popędziliśmy na wyznaczone nam "stanowiska".

 

 

 4.jpg

5.jpg

6.jpg

 

 

 

Cztery osoby skierowano w okolice Rynku i ul. Kościelnej, gdzie miały oczekiwać na pierwszych dobroczyńców wracających z porannej mszy, a dwóch innych zapalonych do pomocy airsoftowców, do okolicznych miejscowości - należących do naszej gminy.

Przez następne godziny zbieraliśmy pieniążki przemieszczając się po wyznaczonym nam terenie, a puszki robiły się coraz cięższe.

 

 

 

1.jpg

2.jpg

 

 

 

W końcu trochę zmarznięci i głodni, trafiliśmy na właściciela jednego z lokali, który zaprosił „wojaków” na wspaniałe hot-dogi, nie żałując przy tym grosza wrzuconego do puszki.Podziękowaliśmy bardzo, zostawiając kilka serduszek i powędrowaliśmy dalej zbierać datki. Około 18.00 zdaliśmy w sztabie bardzo ciężkie puszki. Byliśmy naprawdę zadowoleni i podbudowani entuzjazmem, z jakim ludzie wrzucali pieniądze i oczywiście zainteresowaniem, jakie wzbudzaliśmy (pytano nas dlaczego chodzimy tak ubrani, czy broń jest prawdziwa, no i do jakiej organizacji należymy). 

Rozdaliśmy wszystkie serduszka, które dostaliśmy w sztabie, a było ich naprawdę dużo. Nie znam dokładnie kwoty, jaką zebrała nasza grupa, ale - niezależnie od tego jaka była - cieszymy się, że graliśmy razem z „Orkiestrą” i to chyba liczy się najbardziej.

 

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WszystkoZajęte 21.01.2013, h. 15:35 WszystkoZajęte
Szósty obrazek - nie żeby coś, ale gdyby panu w czerwonej kurtce dokleić G36C na ręce to by był wykapany p. Powała :D
DEMOS 21.01.2013, h. 17:54 DEMOS
Brawo Panowie oby tak dalej!
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 26610

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane