Daj cynk
Reklama

Testy

WOŚP 2013: Częstochowa

Akcje charytatywne, 16.01.2013, h. 00:25, dodał: Promant
1

Tym razem: WOŚPowa relacja ekipy C.O.N.A. z Częstochowy.C.O.N.A. całym sercem wspierała WOŚP:

 

Przedstawiamy relację z XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą wspieraliśmy całą drużyną na placu Biegańskiego w Częstochowie.

 

 

 

1.jpg

 

 


Niedziela - dzień spotkań, manewrów czy ćwiczeń niejednego zapaleńca ASG - i jedyna, w której z pompą gra "Orkiestra Jurka". A my możemy choć odrobinę pomóc, zbierając pieniążki na szczytne cele i jednocześnie promując ten wciąż mało rozpoznawalny sport w Polsce. Plac Biegańskiego, w ścisłym centrum miasta, został podzielony na sekcję mundurową, sportowo-medyczną oraz dla dzieci. Ludzi oraz zainteresowania nie brakowało. Już od godziny 9.00 rano można było podejść do naszego namiotu, porozmawiać, podotykać repliki i porobić zdjęcia - czyli to, co tygryski lubią najbardziej.

 

 


2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

 


Po kilku godzinach nasza puszka do lekkich już nie należała, co dodatkowo nas satysfakcjonowało i dawało siłę, by wytrwać do wieczora na mroziku. Aby nie stać tylko w miejscu - robiliśmy wypady po placu, gdzie w każdej z sekcji było wiele atrakcji. Złapali nas koledzy z medycznego i pod pretekstem "strzelać nauczyliście się dobrze, a czy ratować potraficie?" ściągnęli nas do szkolenia w zakresie pierwszej pomocy oraz czynności z nią związanych, które na prawdę warto utrwalać i do tego zachęcamy wszystkich.

 

 


5.jpg

6.jpg

 

 

W naszym namiocie można było zobaczyć repliki broni i granatów z okresu wojennego, jak i czasów współczesnych. Widząc nasz sprzęt, padały pytania "czy to ostra"? czy mogę strzelić? Wtedy zaczynały się rozmowy odnośnie replik i czym jest ASG - a z czego byliśmy zadowoleni - wyjaśniając zasady tej ciekawej alternatywy dla młodzieży oraz starszych, na oderwanie się od codzienności.

 

 

 

7.jpg

 

 

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której pomocy włożyliśmy i poświęciliśmy nasze serca i czas, bo przede wszystkim liczy się radość z niesienia pomocy.

 

 

 

8.jpg

 

 

Pozdrawiamy wszystkich wspierających WOŚP i dziękujemy za to że było Was tak wiele. SieMa!!!

 

 

 

9.jpg

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
yorgus 16.01.2013, h. 07:37 yorgus
"TO CO TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ" dobre.... i niech WOŚP gra...
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 21721

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane