Daj cynk
Reklama

Testy

Filtrowanie
 • Cyma CM.076

  Cyma CM.076

  en Karabin, 05.03.2018, h. 14:49, dodał: egzul
  15

  Firma Cyma znana jest chyba każdemu graczowi airsoftowemu: tak jak niegdyś każdy miał do czynienia z maluchem, tak dziś każdy amator ASG najpewniej ma na swoim koncie jakieś doświadczenia z replikami ich produkcji. Obecnie Cyma posiada szeroką gamę replik pistoletów i karabinów szturmowych, którą wyróżnia przede wszystkim zadowalający stosunek jakości do ceny. Ostatnio na rynku pojawiła się ich nowa replika CM.076 w wersji Full Metal. Sprawdźcie, jak wypadła w naszych testach!

 • Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  en Karabin, 28.02.2018, h. 17:35, dodał: egzul
  31

  Viper Tech, znany użytkownikom gazowych replik jako podwykonawca dziś już legendarnego Inokatsu, od jakiegoś czasu posiada w swojej ofercie replikę SR-16 URX III MOD0 CO2. Replika charakteryzować ma się wysoką niezawodnością oraz realistyką obsługi. Jak wypadła w naszych testach dowiesz się z naszej recenzji.

 • Leatherman Signal Coyote Limited Edition

  Leatherman Signal Coyote Limited Edition

  Ekwipunek, 24.02.2018, h. 11:57, dodał: Regdorn autor: Tajga
  1

  Na pierwszy rzut oka Signal wydawał mi się mało praktyczną fanaberią jednak z dnia na dzień przekonywałem się do niego coraz bardziej. Czy finalnie okazał się praktycznym narzędziem czy tylko gadżetem? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

 • PERUN v2 drop-in MOSFET

  PERUN v2 drop-in MOSFET

  Części i akcesoria , 24.02.2018, h. 09:46, dodał: Trzmiel autor: Trzmiel
  5

  Producenci od kilku lat skupiają się na rozwijaniu koncepcji mosfetów typu drop-in, które nie tylko zwiększają funkcjonalność repliki i eliminują problemy związane z mechanicznymi stykami, ale również nie zajmują dodatkowego miejsca w replice. Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego testowi nowego produktu polskiej firmy PERUN. 

 • Umarex/VFC Heckler & Koch HK416 A5 RAL8000

  Umarex/VFC Heckler & Koch HK416 A5 RAL8000

  en Karabin, 09.02.2018, h. 22:51, dodał: egzul
  26

  Gazową replikę karabinka szturmowego Heckler & Koch HK416 A5 dla firmy UMAREX przygotowała fabryka VFC. Karabin ten ma wnieść nowy standard na rynek replik gazowych ASG: ma być realistycznie, solidnie i niezawodnie. Czy ambitny pomysł firmy UMAREX udało się zrealizować? Przekonajcie się sami, czytając poniższą recenzję.

 • Vortex SPARC II

  Vortex SPARC II

  Ekwipunek, 30.01.2018, h. 19:11, dodał: Regdorn autor: Tajga
  5

  Vortex to producent optyki dedykowanej do broni palnej, jednak w przystępnej (jak na broń palną) cenie. W airsofcie jednak wiele osób również stosuje celowniki i akcesoria dedykowane do broni palnej. Mówi się, że na optyce nie opłaca się oszczędzać. Jak więc prezentuje się celownik Vortex SPARC II w rękach byłego airsoftowca i obecnego strzelca sportowego? Zapraszamy!

 • Mactronic Nomad 03

  Mactronic Nomad 03

  Ekwipunek, 25.01.2018, h. 21:15, dodał: LogaN
  4

  Choć często mamy okazję testować latarki taktyczne przeznaczone do wszystkiego oprócz świecenia, to co jakiś czas w nasze ręce wpada produkt bardziej przyziemny, lecz niekoniecznie mniej użyteczny. Jak w airsoftowym zastosowaniu sprawdza się latarka czołowa Mactronic Nomad 03?

 • Action Army Company T10

  Action Army Company T10

  en Karabin, 18.01.2018, h. 11:57, dodał: egzul
  20

  T10 to nowa, sprężynowa replika od producenta Action Army Company, która ma być połączeniem nowoczesnego designu JAE-700 z nieco już leciwym, ale niezawodnym systemem VSR-10. Sam pomysł wzbudził już niemało kontrowersji, ale firma, znana z bardzo dobrej jakości części tuningowych do replik sprężynowych, dostała na starcie dosyć spory kredyt zaufania od środowiska, i już w fazie zapowiedzi wzbudziła niezłe zainteresowanie. Czy producentowi udało się wnieść coś nowego do tematu, który wydawał się być już całkowicie wyczerpany? Przekonacie się, czytając naszą recenzję!

 • Umarex/VFC HK VP9 Tactical (DX Version)

  Umarex/VFC HK VP9 Tactical (DX Version)

  en Pistolet, 23.12.2017, h. 20:59, dodał: egzul
  4

  Volkspistole, w skrócie VP9, to pistolet od cenionego producenta Heckler & Koch, znany na europejskim rynku pod nazwą SFP9. Jego replika, przygotowana przez firmę Umarex, posiada pełne oznaczenia wersji palnej. Jesteście ciekawi, jak pracuje i jak wypada w porównaniu do swojego palnego pierwowzoru? Wszystkiego dowiecie się, czytając poniższą recenzję.

 • Olight HS2

  Olight HS2

  en Ekwipunek, 18.12.2017, h. 11:40, dodał: LogaN
  4

  Co zrobić, kiedy cierpisz nie tylko na brak światła, ale również RISów? Czy czołówka może się sprawdzić w bardziej "taktycznym" zastosowaniu, niż tylko przemieszczanie się w terenie? Testujemy latarkę czołową Olight HS2! Zapraszamy do lektury.

 • Classic Army Scarab SAR Carbine

  Classic Army Scarab SAR Carbine

  en Karabin, 14.12.2017, h. 11:20, dodał: egzul
  4

  Classic Army wprowadza na rynek swój autorski projekt karabinku ASG, który w całości został opracowany w ich laboratoriach technologicznych. Ich ambitny pomysł skupił się przede wszystkim na zmianie konstrukcji sytemu zamkowego oraz rodzaju kolby. Do rąk dostajemy całkowicie nowy, świeży karabinek, jakiego jeszcze nie było na rynku. Producent wprowadził 3 długości Scaraba. My testowaliśmy wersję najkrótszą SAR. Jak wypada w naszych testach nowatorska wariacja Classic Army na temat AR15 sprawdzicie poniżej.

 • G&G ARP 9

  G&G ARP 9

  Pistolet Maszynowy, 28.11.2017, h. 15:20, dodał: egzul
  7

  ARP9 to najnowsza propozycja od G&G Armament. Jest to wariacja na temat SMG oraz AR15 i zapowiada się niezwykle interesująco, szczególnie ze względu na fakt, że rynek replik pistoletów maszynowych jest dosyć wąski. Stworzenie krótkiej i mobilnej repliki to ostatnio coraz częściej podejmowany temat przez producentów airsoftowych replik. Zobaczcie, jak w naszych testach wypadła nowość od G&G.

 • Lonex Seria L4 BAW

  Lonex Seria L4 BAW

  Karabin, 24.11.2017, h. 10:25, dodał: egzul
  2

  Już od jakiegoś czasu możemy zauważyć, że firma Lonex stopniowo wprowadza na rynek AEG repliki, wyposażone w system imitacji odrzutu BAW. Repliki te mają stać się alternatywą dla słynących ze swojej realistyki obsługi, ale też wysokiej awaryjności – replik gazowych. Jesteście ciekawi ich propozycji z imitacją odrzutu? Sprawdźcie, jak wypada w naszych testach!

 • G&G TR16 MBR 556WH

  G&G TR16 MBR 556WH

  en Karabin, 16.11.2017, h. 13:10, dodał: egzul autor: Egzul
  23

  Replika karabinu TR16 MBR 556WH od G&G, stworzona w ramach linii Top Tech, w założeniu jest produktem hi-endowym, wykonanym na najwyższym poziomie technologicznym i wizualnym. Konstruktorzy G&G postawili na realistykę i ergonomię obsługi. Produkt, który dostajemy do rąk, to długa wersja (16-calowy front) zmodyfikowanego AR15. Jak prezentuje się w naszych testach nowość od G&G? Przekonacie się, czytając poniższą recenzję. 

 • SPECOPS ULPC-3

  SPECOPS ULPC-3

  Ekwipunek, 12.11.2017, h. 23:16, dodał: Yahalom autor: Yahalom
  8

  Szybki rzut oka i parę słów na temat budzącej niemałe emocje zarówno wśród airsoftowej braci jak i resortowych użytowników kamizelki znanej gdyńskiej firmy SPECOPS. Czy producent wyciągnął wnioski po ewidentnej wpadce jaką zaliczył przy modelu ULPC-1? Czy kamizelka z numerkiem 3 w nazwie jest hitem, czy może sztucznie nadmuchanym bublem? Zapraszamy do lektury!

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane