Daj cynk
Reklama

Testy

Filtrowanie
 • SCG.VIPER HOOD PRO & HYBRID SERIES

  SCG.VIPER HOOD PRO & HYBRID SERIES

  Ekwipunek, 11.05.2018, h. 16:12, dodał: egzul
  5

  Firma Sprinter Custom Ghillie (SCG) to Polski producent, zajmujący się krawiectwem i projektowaniem spersonalizowanych systemów maskujących. Pomimo tego, że w ich ofercie znajdziemy gotowe już produkty, to, podczas zamówienia, mamy całkowity wpływ na to jakie materiały i dodatki zostaną użyte przy realizacji naszego egzemplarza. SCG posiada ugruntowaną pozycję na rynku jako producent oporządzenia maskującego najwyższej jakości, a na swoim koncie mają duże realizacje dla Wojska Polskiego. W nasze ręce trafiły tym razem dwa maskowania Viper Hood w ich wykonaniu: jeden w wersji PRO, drugi – Hybrid Series. Sprawdźcie, jak wypadły w naszych testach!

 • HFC Drum Mag

  HFC Drum Mag

  en Inne, 25.04.2018, h. 15:18, dodał: egzul
  6

  Firma Honor Fantastic Classic (HFC) jest znana przede wszystkim ze swoich gazowych replik broni krótkiej. Tym razem wprowadza na rynek HFC Drum Mag, czyli gazowe magazynki bębnowe do pistoletów typu Glock oraz Beretta. O tym, jak prezentują się magazynki, przeczytasz w naszej recenzji. Zapraszamy do lektury!

 • E&L ELAR SOPMODII (Platinum Version)

  E&L ELAR SOPMODII (Platinum Version)

  en Karabin, 17.04.2018, h. 12:19, dodał: egzul
  24

  E&L Airsoft to firma która zasłynęła na rynku z replik karabinów AK. Nieco bardziej zorientowani w temacie wiedzą, że za produkcję tychże replik odpowiada konsorcjum China South Export, która specjalizuje się w produkcji broni palnej. Od niedawna E&L oferuje coraz szerszą gamę produktów w standardzie AR-15, a w nasze ręce wpadł jeden z nich: ELAR SOPMODII Platinum. Sprawdźcie, jak replika wypadła w naszym teście.

 • APS Phantom Extremis Rifle MKV [FILM]

  APS Phantom Extremis Rifle MKV [FILM]

  en Karabin, 10.04.2018, h. 11:42, dodał: egzul
  5

  APS już od dłuższego czasu wprowadza na rynek coraz to nowe repliki w standardzie AR-15. Tym razem trafiła do nas replika Phantom Extremis Rifle MKV, lekki karabinek o nowoczesnym wyglądnie, który już na pierwszy rzut oka budzi zainteresowanie pasjonatów ASG. Sprawdźcie w naszej recenzji, czego można spodziewać się po nowości od APS.

 • Cyma CM.076

  Cyma CM.076

  en Karabin, 05.03.2018, h. 14:49, dodał: egzul
  18

  Firma Cyma znana jest chyba każdemu graczowi airsoftowemu: tak jak niegdyś każdy miał do czynienia z maluchem, tak dziś każdy amator ASG najpewniej ma na swoim koncie jakieś doświadczenia z replikami ich produkcji. Obecnie Cyma posiada szeroką gamę replik pistoletów i karabinów szturmowych, którą wyróżnia przede wszystkim zadowalający stosunek jakości do ceny. Ostatnio na rynku pojawiła się ich nowa replika CM.076 w wersji Full Metal. Sprawdźcie, jak wypadła w naszych testach!

 • Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  Viper Tech SR-16 URX III MOD0 CO2

  en Karabin, 28.02.2018, h. 17:35, dodał: egzul
  33

  Viper Tech, znany użytkownikom gazowych replik jako podwykonawca dziś już legendarnego Inokatsu, od jakiegoś czasu posiada w swojej ofercie replikę SR-16 URX III MOD0 CO2. Replika charakteryzować ma się wysoką niezawodnością oraz realistyką obsługi. Jak wypadła w naszych testach dowiesz się z naszej recenzji.

 • Leatherman Signal Coyote Limited Edition

  Leatherman Signal Coyote Limited Edition

  Ekwipunek, 24.02.2018, h. 11:57, dodał: Regdorn autor: Tajga
  1

  Na pierwszy rzut oka Signal wydawał mi się mało praktyczną fanaberią jednak z dnia na dzień przekonywałem się do niego coraz bardziej. Czy finalnie okazał się praktycznym narzędziem czy tylko gadżetem? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

 • PERUN v2 drop-in MOSFET

  PERUN v2 drop-in MOSFET

  Części i akcesoria , 24.02.2018, h. 09:46, dodał: Trzmiel autor: Trzmiel
  5

  Producenci od kilku lat skupiają się na rozwijaniu koncepcji mosfetów typu drop-in, które nie tylko zwiększają funkcjonalność repliki i eliminują problemy związane z mechanicznymi stykami, ale również nie zajmują dodatkowego miejsca w replice. Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego testowi nowego produktu polskiej firmy PERUN. 

 • Umarex/VFC Heckler & Koch HK416 A5 RAL8000

  Umarex/VFC Heckler & Koch HK416 A5 RAL8000

  en Karabin, 09.02.2018, h. 22:51, dodał: egzul
  31

  Gazową replikę karabinka szturmowego Heckler & Koch HK416 A5 dla firmy UMAREX przygotowała fabryka VFC. Karabin ten ma wnieść nowy standard na rynek replik gazowych ASG: ma być realistycznie, solidnie i niezawodnie. Czy ambitny pomysł firmy UMAREX udało się zrealizować? Przekonajcie się sami, czytając poniższą recenzję.

 • Vortex SPARC II

  Vortex SPARC II

  Ekwipunek, 30.01.2018, h. 19:11, dodał: Regdorn autor: Tajga
  5

  Vortex to producent optyki dedykowanej do broni palnej, jednak w przystępnej (jak na broń palną) cenie. W airsofcie jednak wiele osób również stosuje celowniki i akcesoria dedykowane do broni palnej. Mówi się, że na optyce nie opłaca się oszczędzać. Jak więc prezentuje się celownik Vortex SPARC II w rękach byłego airsoftowca i obecnego strzelca sportowego? Zapraszamy!

 • Mactronic Nomad 03

  Mactronic Nomad 03

  Ekwipunek, 25.01.2018, h. 21:15, dodał: LogaN
  4

  Choć często mamy okazję testować latarki taktyczne przeznaczone do wszystkiego oprócz świecenia, to co jakiś czas w nasze ręce wpada produkt bardziej przyziemny, lecz niekoniecznie mniej użyteczny. Jak w airsoftowym zastosowaniu sprawdza się latarka czołowa Mactronic Nomad 03?

 • Action Army Company T10

  Action Army Company T10

  en Karabin, 18.01.2018, h. 11:57, dodał: egzul
  20

  T10 to nowa, sprężynowa replika od producenta Action Army Company, która ma być połączeniem nowoczesnego designu JAE-700 z nieco już leciwym, ale niezawodnym systemem VSR-10. Sam pomysł wzbudził już niemało kontrowersji, ale firma, znana z bardzo dobrej jakości części tuningowych do replik sprężynowych, dostała na starcie dosyć spory kredyt zaufania od środowiska, i już w fazie zapowiedzi wzbudziła niezłe zainteresowanie. Czy producentowi udało się wnieść coś nowego do tematu, który wydawał się być już całkowicie wyczerpany? Przekonacie się, czytając naszą recenzję!

 • Umarex/VFC HK VP9 Tactical (DX Version)

  Umarex/VFC HK VP9 Tactical (DX Version)

  en Pistolet, 23.12.2017, h. 20:59, dodał: egzul
  4

  Volkspistole, w skrócie VP9, to pistolet od cenionego producenta Heckler & Koch, znany na europejskim rynku pod nazwą SFP9. Jego replika, przygotowana przez firmę Umarex, posiada pełne oznaczenia wersji palnej. Jesteście ciekawi, jak pracuje i jak wypada w porównaniu do swojego palnego pierwowzoru? Wszystkiego dowiecie się, czytając poniższą recenzję.

 • Olight HS2

  Olight HS2

  en Ekwipunek, 18.12.2017, h. 11:40, dodał: LogaN
  4

  Co zrobić, kiedy cierpisz nie tylko na brak światła, ale również RISów? Czy czołówka może się sprawdzić w bardziej "taktycznym" zastosowaniu, niż tylko przemieszczanie się w terenie? Testujemy latarkę czołową Olight HS2! Zapraszamy do lektury.

 • Classic Army Scarab SAR Carbine

  Classic Army Scarab SAR Carbine

  en Karabin, 14.12.2017, h. 11:20, dodał: egzul
  4

  Classic Army wprowadza na rynek swój autorski projekt karabinku ASG, który w całości został opracowany w ich laboratoriach technologicznych. Ich ambitny pomysł skupił się przede wszystkim na zmianie konstrukcji sytemu zamkowego oraz rodzaju kolby. Do rąk dostajemy całkowicie nowy, świeży karabinek, jakiego jeszcze nie było na rynku. Producent wprowadził 3 długości Scaraba. My testowaliśmy wersję najkrótszą SAR. Jak wypada w naszych testach nowatorska wariacja Classic Army na temat AR15 sprawdzicie poniżej.

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane