Daj cynk
Reklama
Reklama

Aktualności

Filtrowanie
 • Autumn Sale w Gunfire

  Autumn Sale w Gunfire

  REKLAMA, 21.09.2017, h. 19:10, dodał: Regdorn

  Nie dajcie się jesiennej chandrze z Gunfire! Rusza gorąca wyprzedaż ponad 3200 produktów, których ceny zdecydowanie poprawią wam humor.

 • MSPO 2017: MAPA i Dromader dla Wojska Polskiego [WIDEO]

  MSPO 2017: MAPA i Dromader dla Wojska Polskiego [WIDEO]

  Polska, 21.09.2017, h. 17:54, dodał: Regdorn
  2

  Wiele emocji wzbudzający temat - kamuflaż MAPA i system Dromader. Podczas naszej obecności na niedawnych targach MSPO w Kielcach zadaliśmy szczegółowe pytania twórcy kamuflażu, a także osobom odpowiedzialnym za przygotowanie mundurów i oporządzenia w tym kamuflażu w ekspresowym tempie na targi. Dzięki komu się to udało? Kto ostatecznie wszedł w posiadanie praw do wzoru? Czy MAPA wraz z systemem Dromader otrzymają tylko Wojska Obrony Terytorialne, czy może projekt przeznaczony jest także dla innych formacji Wojska Polskiego? Tego, a także innych ciekawych rzeczy dowiecie się z naszego materiału.

 • PILNE! Potrzebna krew!

  PILNE! Potrzebna krew!

  Aktualności, 21.09.2017, h. 17:22, dodał: Regdorn
  0

  Pilnie potrzebna jest krew. Uczestniczący w niedawnym LARPie Stalker Silesia "Szwagier" uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu w drodze powrotnej do domu. Jego samochód wbił się w barierkę energochłonną. Jego stan jest bardzo ciężki.

 • PORADNIK: Co spakować na mil-sim, cz. 3: Zawartość oporządzenia

  PORADNIK: Co spakować na mil-sim, cz. 3: Zawartość oporządzenia

  Aktualności, 21.09.2017, h. 16:52, dodał: Wacol

  Po długim oczekiwaniu pojawiła się trzecia część poradnika. W tej odsłonie poruszona została kwestia tego, co wypada mieć w oporządzeniu. A jak wygląda to u Was? Zapraszamy do lektury!

 • GFPOINT 2018 już zapowiedziany

  GFPOINT 2018 już zapowiedziany

  Aktualności, 21.09.2017, h. 16:24, dodał: Fishbonee
  0

  Znamy już datę kolejnej edycji airsoftowego biegu na orientację. Na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie co roku zjeżdżają się airsoftowcy z całej Polski, by zwiedzić ciekawy teren, wziąć udział w przeróżnych zadaniach, a także wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez licznych sponsorów. 

 • Egzoszkielety z gier wideo stały się rzeczywistością?

  Egzoszkielety z gier wideo stały się rzeczywistością?

  Aktualności, 21.09.2017, h. 14:16, dodał: Fishbonee
  0

  W sieci pojawił się film przedstawiający prototyp egzoszkieletu dla żołnierzy - Mawashi Uprise. Konstrukcja ma zapewnić żołnierzom zwiększoną mobilność.

 • Archiwalny film ze zlotu Tomaszowo 2009

  Archiwalny film ze zlotu Tomaszowo 2009

  Polska, 21.09.2017, h. 12:47, dodał: Regdorn
  0

  Przeglądając archiwum redakcyjne natrafiliśmy na wydany na DVD pamiątkowy film z jednego z pamiętnych zlotów w Tomaszowie. Zloty organizowane były przez Team Delta (przy współpracy z AWR), a serię zakończył Antares w 2011 roku. Były to pierwsze imprezy, gdzie faktycznie w grze wziął udział ciężki sprzęt. Impreza o charakterze zlotu pasjonatów, gdzie integracja uczestników była równie ważna, co strzelanie. Hangar Bar i inne atrakcje towarzyszące zapewniały rozrywkę uczestnikom przez kilka dni trwania imprezy. Zapraszamy do oglądania zarówno z sentymentu, jak i ciekawości.

 • PPS Group: kamizelka na wypadek ataku terrorystycznego

  PPS Group: kamizelka na wypadek ataku terrorystycznego

  Aktualności, 21.09.2017, h. 12:41, dodał: Fishbonee
  8

  Brytyjska firma opublikowała film przedstawiający projekt kamizelki mającej chronić przed bronią białą oraz obuchową w razie ataku terrorystycznego. Produkt jest wykonany w uniwersalnym rozmiarze, a jaskrawy kolor pozwala na szybkie go zlokalizowanie w sytuacji awaryjnej. 

 • G&G TR16 MBR 556WH [ZDJĘCIA]

  G&G TR16 MBR 556WH [ZDJĘCIA]

  Portal, 21.09.2017, h. 12:10, dodał: Regdorn
  3

  Miło nam przedstawić pierwsze zdjęcia, które jako jedni z pierwszych mieliśmy możliwość wykonać najnowszej replice z oferty G&G. Replika pojawi się w sprzedaży na świecie za około miesiąc. Replika wykonana z prawdziwym pietyzmem. Hot or not? W przyszłym tygodniu bierzemy ją w teren.

 • TEST: bluFET od Gunfet

  TEST: bluFET od Gunfet

  Portal, 21.09.2017, h. 10:23, dodał: Regdorn

  Dzięki uprzejmości firmy GUNfet, mieliśmy możliwość przetestowania kolejnego zaawansowanego układu sterującego pracą repliki. Tym razem dostaliśmy układ w bardziej klasycznej formie, o nietuzinkowej obsłudze przez telefon i ciekawych możliwościach. Zapraszamy do lektury!

Reklama

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane