Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire receives new items

Aktualności, 13.07.2017, h. 18:06, dodał: szmerglu
12

Gunfire has informed us about new items that came with the latest shipment, including products from Armorer Works, GFC Tactical, Leatherman, Mactronic, Mechanix, Polar Star, Specna Arms, Vortex and GATE.



ARMORER WORKS

AW Custom.png

Armorer Works Blaster DL44.jpg

Armorer Works HX2301.jpg

Don’t miss the newest delivery of Armorer Works products where you will find many incredible handgun replicas such as custom HX series – a very good base for AIPSC, powerful Double Barrel models or DL-44 Heavy Blaster Pistol from the Star Wars universe!

GFC TACTICAL 

GFC Tactical.png

 

GFC hydration.jpg

GFC messenger bag.jpg

A big shipment of GFC Tactical tactical gear has just been shipped! It includes vests, pouches, backpacks, covers, hydration systems and many, many more. The offer contains items in Polish WZ.93 camo!

LEATHERMAN 

Leatherman.png

Leatherman multitool tread.jpg

leatherman surge.jpg

If you need a toolbox you want to fit into you pocket – you are in the right place. American company Leatherman is synonymous to an indestructible multitool which will prove itself in any situation. The shipment contains many classic models and also folder knives.

MACTRONIC 

Mactronic.png

Mactronic head light.jpg

Mactronic torch.jpg

The newest shipment from Mactronic brought with it many excellent flashlight models – both tactical for mounting on a weapon and pocket EDC lights or outdoor headlights. The offer also contains flashlights from the popular Mactronic M-Force tactical series: sold in sets with a RIS mount and a set of colour filters!

MECHANIX

Mechanix Wear.png

Mechanix wear gloves.jpg

Excellent tactical gloves from Mechanix are used all over the world by special forces units, airsofters and mechanics. The shipment contains, among others, such classics as Original, FastFit, or M-PACT®w models in many colour variants.

POLAR STAR 

Polarstar HPA.jpg

polarstar conversion kits.jpg

Enthusiasts of HPA powered replicas will surely be interested in the newest shipment from PolarStar! This make is famous conversion kits and parts for HPA powered replicas and such accessories can be found at Gunfire – among others Fusion Engine or Jack kits for popular M4/M16 and AK replicas and also M249 LMGs. And within a few days the MRS regulator will be available for purchase!

SPECNA ARMS 

Specna Arms a-tacs.jpg

Specna Arms chaos grey.jpg

A big shipment from Specna Arms  has just been shipped! It includes many models Specna Arms carbines, all with the quick spring Enter & Convert™ exchange system and SAEC™. Apart form replicas spare parts and magazines by Specna Arms have also been restocked!

VORTEX 

Vortex optics.png

Vortex ccrossfire scope.jpg

Vortex scope.jpg

New shipment of professional Vortex sights has arrived. They are excellent for target practices, hunting an for an airsoft replica too. Vortex sights allow for increased precision and effectiveness of shots fired and are also characterized by a robust construction. 

GATE 

Gate.png

Check out the new shipment of excellent GATE mosfets! It contains both classical models such as Nano and Pico, but also more advanced control systems for AEGs such as WARFET and TITAN™ control set.

 

Source:
Gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wegorz 14.07.2017, h. 08:29 wegorz
Produkty Vortexa mają działającą dożywotnią gwarancję (sprawdzone). Polecam :)
O, czyli głos z zaświatów! ;)
Lambert 14.07.2017, h. 11:27 Lambert
Chociaż sprzęt Vortexa wolałbym akurat kupić w Kolba.pl niż w GF, która jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę, a nie pośrednikiem, chyba że nie ma to w praktyce znaczenia.
wegorz 14.07.2017, h. 15:53 wegorz
asas 14.07.2017, h. 09:47 asas
Sklep podesłał reklamę - info jest.
P99 WE od jakiegoś miesiąca dostępne jest w wielu sklepach, a na forum cisza. Zakład, że jeden news wszystko by zmienił? Niestety - taka wiedza wymaga choćby realnego zainteresowania tematem...

Coraz gorzej czyta się ten panel reklamowy który robi się z WMASGa..
Kolego reklama jest nieco niżej na głównej i tak też jest oznaczona. Wyobraź sobie jednak, że GF oraz Specshop to jedyne sklepy które wykazują inicjatywę i podsyłają regularnie notki prasowe. ZAWSZE zamieszczamy ciekawe informacje podesłane pod news@wmasg.pl Załoga to ludzie mający swoje życie - pracę i rodzinę (nie, nie w WMASG, a takiej niedotyczącej redakcji); nie siedzimy godzinami w sieci, aby wyszukiwać najdrobniejsze różnice. Oczywiście sami prowadzimy swój research co też widać. Wiem, że czasem chce się widzieć tylko to na co ma się alergię, ale zwróć uwagę na ostatnie newsy - nie są tylko od jednego sklepu, a nawet nie tylko o sprawach sklepowych. Kurde zaczynam już wymiotować tym ciągłym narzekaniem na GFa... Zazdrość czy co?
szmerglu 14.07.2017, h. 12:09 szmerglu
Zła wódka! ;)
Aczkolwiek, GF mocno zapracował na swój wizerunek, szmerglu.
Lambert 14.07.2017, h. 13:09 Lambert
Nie, po prostu pamiętam, że w 2008 roku obiecywali robić przeglądy zerowe, a tu dowód: http://forum.wmasg.pl/topic/30949-gunfirepl/page__st__240#entry793656 Świadomość, że nie każdy kto dostanie uszkodzony chiński gniot reklamuje produkt, i nie każdy może to zrobić skutecznie wykreowała świadomość, że to GF zarabia na bezczynności oszukiwanych klientów. Oszukiwanych, pamiętających obietnicę z przytoczonego linkiem posta. A Wy dostajecie kasę za reklamy od nich, z naszych pieniędzy. Już wiesz o co chodzi?
asas 14.07.2017, h. 13:50 asas
Ale przecież nikt nikomu nie każe tu robić zakupów w GF. Możesz wybrać se inny sklep a twoja osobista uraza do niego nie ma nic wspólnego z artykułem. Jeśli uważasz że sklep oszukuje klientów są stosowne organy gdzie można do których można to zgłosić.
BASYLON332 14.07.2017, h. 14:06 BASYLON332
"A Wy dostajecie kasę za reklamy od nich, z naszych pieniędzy. Już wiesz o co chodzi?" Jakich Waszych pieniędzy - czy Ty kolego wiesz o czym piszesz? :) Reklamę wykupuję sam sklep - a na co on wydaje swoje pieniązki to nie jest sprawa nikogo tak jak nikogo nie jest sprawą na co Wy wydajecie.
szmerglu 14.07.2017, h. 18:30 szmerglu
mikunda 14.07.2017, h. 14:50 mikunda
@asas o cholera odkryłeś model biznesowy jednego z największych sklepów airsoftowych w europie. Dorabiają się olbrzymiej kasy na oszukiwaniu klientów wciskając im wadliwy towar w co drugiej paczce...
I robią tak od ponad 10 lat...

XD
Zaczynali od airsoftguns.pl, gdzie może i tak to wyglądało... ;-) Obecnie oceniłbym to jednak na jakieś 5% produktów ich marki, oraz tych z promocji. Opieram się na około 10 zamówieniach prywatnych po 100-600 zł i 20 zamówieniach po 1-4k składanych w ramach pracy w sklepie militarnym. Uszkodzone repliki to standard, w wypadku produktów marki GFC: nadmiernie zszyte kabury, źle doszyte elementy, nie docięte laserem części... I twierdzę, że takie rzeczy w wypadku zakupów w SpecShopie się nie zdarzają, ale to nie ta liga.

GF to jeden z dwóch glównych importerów chińskiej budżetówki. Drugim jest Taiwangun, który oferuje ceny wyższe, jednak przy zakupach u nich... Chyba nigdy nie uświadczyłem problemów. Jestem zdania, że niskie ceny GF, a więc ich główny motor napędowy, wynikają z lekceważącego podejścia do klienta. Tak bym to określił, a nie od razu strategią biznesową. To zwyczajnie niemiłe być ich stałym klientem i niestety przerabiałem to wielokrotnie.

@szmerglu - GF od samego początku jest przez Was promowany mimo wielu różnych zabiegów. Chyba mam prawo tego nie lubić, a trudno udawać, by GF nie był sponsorem wielu imprez. Sądzę, że podobny nacisk na promocję innych sklepów, i umieszczenie ich banerów na wierzchu, nie banerów GFa, miałoby pozytywny wpływ na środowisko. A przynajmniej mi przywróciłoby poczucie sprawiedliwości. Bo co, GF płaci tyle samo co inni i dlatego jest zawsze na wierzchu? Nie wierzę, tak nie działa logiczny biznes.

@Lambert - nie mierz wszystkich swoją miarą. U mnie w menu bywa co najwyżej pyffko.
asas 15.07.2017, h. 15:23 asas
Nie kolego mylisz się i to diametralnie - GF płaci więcej i to sporo więcej właśnie by być wszędzie - bo ich na to stać. Może Cię zżerać zazdrość i palić do czerwoności, ale wyrośli na potężną markę i mogą sobie na to pozwolić.
Nie jet przez nas promowany w żaden sposób - kupują reklamę (do czego mają prawo jak każdy inny a nawet lepiej - nie dajemy im możliwości wykupienia całego pakietu mimo iż by mogli. Właśnie dlatego by inne sklepy też mogły mieć swoją powierzchnię reklamową)

Co do opinii wszystko jest u nas na forum w odpowiednim temacie - są też negatywne opinie. Nadal więc nie rozumiem co ma Twój żal do posta o dostawach w chyba największych sklepie airsoftowym w Europie, który całkiem przypadkiem mieści się w Polsce.

Jaki wpływ na środowisko, gdy mowa o interesach?! Ile kolega ma lat?

Ja tu wyczuwam poważny ból dupy kogoś związanego mocno z jakimś sklepem.

Widzę też, że nie wiesz jak wygląda życie i świat biznesu więc skończę ten temat.


Finalnie jednak - WMASG nikomu nie broni możliwości wykupu reklamy - chcecie kupujcie, gorąco zachęcam do kontaktu z Regdornem w tej sprawie. Tak samo jeśli chcecie podzielić się jakąś ciekawą airsoftową (bardziej, lub mniej) nowiną - ślijcie na news@wmasg.pl prawie zawsze zamieszczamy.
szmerglu 15.07.2017, h. 16:38 szmerglu