Daj cynk
Reklama

Aktualności

Strzały w siedzibie głównej Youtube

Świat, 04.04.2018, h. 07:00, dodał: Regdorn
10

Wczoraj późnym wieczorem naszego czasu kalifornijskie media doniosły o strzałach w siedzibie głównej Youtube w San Burno. W związku z ostatnim zaostrzeniem polityki Youtube odnośnie kanałów powiązanych z bronią palną (a także airsoftem) zdarzenie to nie rzuca na całą branżę dobrego światła.Wczoraj, późnym wieczorem naszego czasu lokalne media San Bruno w San Francisco podały do wiadomości, że do siedziby Youtube wtargnęła uzbrojona kobieta. Ranne zostały cztery osoby. Napastniczka, 38-letnia Nasim Aghdam otworzyła ogień z pistoletu przed siedzibą firmy podczas, gdy pracownicy Youtube mieli przerwę lunchową. Po wszystkim kobieta popełniła samobójstwo.

 

Strzały w siedzibie YouTube

Strzały w siedzibie YouTube

Jak podaje Daily Mail Nasim była artystką, raperką i mocno walczyła o prawa zwierząt. Walczyła także z Youtube, którego nazywała "dyktatorską" stroną z powodu cenzurowania jej filmów, ale także z powodu nie płacenia za jej publikacje. Kobieta zarzucała Youtube, że promuje tylko tych, których chce. Konta napastniczki zostały usunięte z mediów społecznościowych.

Wygląda więc, że napadu nie należy wiązać z ruchem strzeleckim i ostatnią nagonką na branżę strzelecką. Z pewnością nie rzuca on dobrego światła na środowisko pasjonatów broni i całą branżę na kanale Youtube, w tym naszą. Dla wielu osób postronnych i mediów głównego nurtu hasło broń i strzelanina jest jednoznacznie szufladkowane. Niestety.

 

Strzały w siedzibie YouTube

Źródło: http://www.kron4.com

 

Przeczytaj wiecej

Youtube ucina zarobki kanałom poświęconym broni palnej

YouTube blokuje zarobki w filmach poświęconym ASG i broni palnej

YouTube po raz kolejny uderza w kanały zajmujące się bronią palną

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
miskowaty 04.04.2018, h. 07:51 miskowaty
Atak apopleksji i komentarz Hagena za 3... 2... 1...
Wywołałeś mnie do odpowiedzi, to odpowiem, choć odpowiedź będzie krótka i bez emocji tym razem. Mają swoje Gun Free Zone-y. Tyle, dziękuję za uwagę i pozdrawiam przeciwników dostępu do broni.
Hagen1989 04.04.2018, h. 10:31 Hagen1989
MarekMac 04.04.2018, h. 07:55 MarekMac
"Kobieta zarzucała Youtube, że promuje tylko tych, których chce"
No straszne, że prywatna firma promuje wybranych.
Wiesz, Youtube podobnie jak Facebook i Google stały się dla wielu jak powietrze. Sam się łapię na tym, że o tych serwisach myślę w pierwszej kolejności. Mało kto się zastanawia, że to prywatne firmy. Dużo śmiechu dodaje np. sytuacja, gdy airsoftowe grupy na FB mają pozakładane zapasowe grupy, na wypadek gdyby FB usunęło tą pierwsza... Prywatna firma, prywatne zasady, a ludzie oczekują jakby im się coś należało i należy walczyć z "systemem".
Regdorn 04.04.2018, h. 08:16 Regdorn
Redgorn i Marek macie rację, lecz nie zmienia to faktu, że prywaciarz, nie prywaciarz żyje z naszej aktywności na swoim portalu, więc opinia użytkowników powinna być dla niego wiążąca. Inaczej ludzie będą po prostu odchodzić i tyle, a za nimi reklamodawcy. Zresztą widać to na YT, gdzie ostatnio coraz mniej normalnych Youtuberów i coraz mniejsza aktywność, a coraz więcej Magicali, Rafatusów, Gurali i innych. Kumaci wiedzą, co to za streamerzy są.
Hagen1989 04.04.2018, h. 12:44 Hagen1989
@Hagen1989: popularność niektórych kanałów na YT, ale i FB, IG jest w pewnym sensie wypadkową części naszego społeczeństwa, która z tych mediów korzysta. Rekordy popularności nie bije już jakość merytoryczna czy estetyczna, a czyjś wygłup, tandeta, spoko ziomek, wulgaryzmy (niemal wskaźnik wiarygodności), wszelkiego rodzaju "szok" i "prze***uj". O śpiewających karpiach chyba każdy słyszał. Gural się doigrał. Sami siebie jednak przecież nie oglądają. Historia jednak już nie raz pokazała, że rządzi się zasadą sinusoidy więc czas pokaże. Pytanie ile będzie trzeba czekać. Niemniej... w między czasie trzeba robić swoje.
Regdorn 04.04.2018, h. 14:06 Regdorn
bambus1 04.04.2018, h. 16:29 bambus1
Czekam na retransmisję na YT.
koho 05.04.2018, h. 23:23 koho
A ja po raz kolejny pytam - co, tym razem ten news, ma wspólnego z naszym hobby?

Tak na marginesie - wierzę, że przypadkowo, a nie tendencyjnie - pominęliście informację, iż jedną z ofiar był partner tej kobiety i najprawdopodobniej u podłoża całego zdarzenia leżały sprawy osobiste.
Za każdym razem będziesz pytał o to samo, nawet jeśli wyczerpująca odpowiedź padła już jakiś czas temu. Ekstra.
malin2k2 07.04.2018, h. 11:00 malin2k2
Ja też nie rozumiem po co takie informacje pojawiają się tu.Przy okazji, w jakim sensie użyłeś słowa branża, Regu? Bo jeśli w kontekście naszego hobby to paralela z lampy. Już prędzej środowisko albo społeczność. Ja wiem, że poziom zawodowej publicystyki w kraju i w świecie leży ale to tak jak z gunfirem - po co pełzać?
Lambert 07.04.2018, h. 23:40 Lambert
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 2195

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane