Daj cynk
Reklama
Reklama

Aktualności

Filtrowanie
 • Tokyo Marui: HK416 Delta Custom Black

  Tokyo Marui: HK416 Delta Custom Black

  Aktualności, 24.05.2018, h. 16:17, dodał: Fishbonee
  0

  Już niedługo do oferty legendarnego japońskiego producenta ma dołączyć czarna wersja kolorystyczna karabinka HK416 Delta Custom. 

 • Szwecja: Broszura informująca o zachowaniu się w razie konfliktu lub kryzysu

  Szwecja: Broszura informująca o zachowaniu się w razie konfliktu lub kryzysu

  Świat, 24.05.2018, h. 09:04, dodał: Felipe7
  5

  Szwecja stworzyła broszurę, mającą przygotować swych obywateli na kryzys lub wojnę. Nazywa się ona “Om krisen eller kriget kommer” “Jeśli kryzys lub wojna nadciągnie” i prezentuje instrukcje jak się zachować w konkretnych sytuacjach.

   

 • Nuprol: poszerzenie oferty o replikę karabinu snajperskiego

  Nuprol: poszerzenie oferty o replikę karabinu snajperskiego

  Świat, 24.05.2018, h. 09:02, dodał: Felipe7
  4

  Firma Nuprol zaprezentowała nową replikę karabinu snajperskiego o napędzie sprężynowym, wraz z akcesoriami do niej. Produkt jest wzorowany na brytyjskim karabinie snajperskim L96.

   

 • Dzień Dziecka w Taniemilitaria.pl!

  Dzień Dziecka w Taniemilitaria.pl!

  REKLAMA, 23.05.2018, h. 19:22, dodał: Regdorn

  A także majowe premiery filmowe i comiesięczny konkurs!

 • Przeprowadzka!

  Portal, 23.05.2018, h. 18:04, dodał: Regdorn
  14

  Drodzy Maniacy, airsoftowcy, sympatycy i przyjaciele! Przez ostatnie kilka lat temat "nowego WMASGu" przewijał się niejednokrotnie, do tego stopnia, że urósł do rangi mitu. Wiele osób straciło wiarę, nawet ja miewałem chwile zwątpienia, gdy pod nogi projektu los rzucał kolejne kłody. To niesamowite, że wciąż z nami jesteście! Pojawił się w między czasie Facebook, który mocno namieszał w mediach społecznościowych i który dla wielu osób, szczególnie z młodszego pokolenia stał się niczym powietrze. Taka rzeczywistość. Informacyjny śmietnik obecny we współczesnych mediach społecznościowych nie jest jednak dla nas do zaakceptowania. W związku z powyższym koncepcja WMASG zmieniała się kilka razy, podobnie jak i szata graficzna. Czynnik ludzki też dał się odczuć, gdy przyszło się zderzyć z ludzką niekompetencją. Data premiery za kulisami przekładana była niezliczoną liczbę razy. Ostatecznie jednak mozolnie dobrnęliśmy do momentu, w którym możemy się pożegnać z aktualną wersją strony.

  Nowa wersja WMASG to jednak początek dalszej ciężkiej pracy. Z pewnością wiele rzeczy będzie do poprawy, jeszcze więcej niż planujemy do dorobienia. Oddajemy w Wasze ręce serwis, który będzie sukcesywnie rozwijany i który mam nadzieję, że ostatecznie odpowie na Wasze oczekiwania. Każdy głos jest tu mile widziany, szczególnie krytyczny. Naszym celem jest stworzenie użytecznej platformy dedykowanej dla środowiska airsoftowego, dla Was. Platformy z narzędziami ułatwiającymi sprawną komunikację i wymianę wiedzy. Łatwość w dotarciu do informacji, intuicyjność i szybkość jej wymiany, ale też uporządkowanie są dla nas kluczowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie od razu Rzym zbudowano. Wiele modułów jest wciąż rozpisanych. Zapał jednak jest, możliwości ogromne i wierzę, że najlepszy czas dla WMASG dopiero nadchodzi, bo przez ostatnie lata ciężko na to pracowaliśmy wielotorowo.

  Jutro, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ruszymy proces przeprowadzki. Dostęp do serwisu i jego usług będzie więc zablokowany. Prosimy wszystkich o cierpliwość. Mam nadzieję, że proces nie będzie trwał długo i już jutro zobaczymy się na zupełnie nowej platformie WMASG! Do zobaczenia!  Medard „Regdorn” Starzycki

 • Gunfire został sponsorem polskiej reprezentacji na międzynarodowych zawodach IPSC Action Air

  Gunfire został sponsorem polskiej reprezentacji na międzynarodowych zawodach IPSC Action Air

  Polska, 23.05.2018, h. 16:29, dodał: Felipe7
  0

  Sklep Gunfire poinformował o sponsorowaniu polskiej reprezentacji IPSC Action Air, składającej się z pięciu zawodników w trakcie trwania międzynarodowych zawodów strzeleckich IPSC Action Air Hong Kong 2018.

   

 • SureFire: M600DF

  SureFire: M600DF

  Aktualności, 23.05.2018, h. 15:37, dodał: Fishbonee
  0

  Do oferty producenta dołączył nowy, mocny model latarki karabinowej o mocy aż 1600 lumenów.

 • KJ Works: KP18 GBB

  KJ Works: KP18 GBB

  Aktualności, 23.05.2018, h. 14:26, dodał: Fishbonee
  0

  Po pojawieniu się na rynku licencjonowanych replik Glocka od firmy Umarex, ze sklepów praktycznie zniknęły wszelkie nielicencjonowane produkty o kształcie jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie. Tymczasem tajwańska firma KJW dodała do swojej oferty zasilany przy pomocy CO2 pistolet KP18 GBB, który zdaje się być repliką Glocka 18 trzeciej generacji. 

 • UF PRO: SIGMA [WIDEO]

  UF PRO: SIGMA [WIDEO]

  Aktualności, 23.05.2018, h. 11:37, dodał: Fishbonee
  0

  Firma opublikowała krótki film promocyjny przedstawiający Litewską Straż Graniczną w akcji. Jak przystało na UF PRO, produkcja wygląda bardzo efektownie. 

 • Arcturus: Centaur B AEG [AKTUALIZACJA]

  Arcturus: Centaur B AEG [AKTUALIZACJA]

  Aktualności, 22.05.2018, h. 20:11, dodał: Fishbonee
  12

  Na rynku pojawiła się pierwsza na świecie replika karabinka Arex AKB15. Co ciekawe, palny odpowiednik repliki jest wciąż w fazie prototypowej.

Reklama

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane